Lovos vaikams

Lovos vaikams

LONAS lovos vaikams

LONAS vaikiškos lovos sukurtos visapusiškai patogiam vaikų ir paauglių miegui. Rūpinamės visos šeimos miego komfortu, todėl mūsų lovos vaikams pasižymi kokybiškam poilsiui ir ilgaamžiškumui reikalingomis savybėmis. Visos mūsų lovos yra meistrų rankų darbo, o gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės kruopščiai atrinktos medžiagos tinka ir patiems mažiausiems. Be to mūsų dizaineriai kruopščiai apgalvojo kiekvieną stilistinį sprendimą ir pasirūpino didele audinių raštų, spalvų ir tekstūrų įvairove.

Stilinga ir šiuolaikiška lova vaikams gali būti pasirinkta iš dviejų grakščių ir ilgam naudojimui subalansuotų linijų – Dobilo ir Liepos. Audinį rinkitės drauge su vaiku iš daugiau nei 500 variantų – mūsų dizainerių sukurtos spalvinės gamos patenkins tiek berniukų, tiek mergaičių poreikius. Kurdami vaikiškas lovas siekėme suderinti miego komfortą, dizainą ir efektyvų erdvės pojūtį viename, todėl mūsų asortimente rasite populiariausio ir optimaliausio dydžio viengules lovas vaikams ir paaugliams 90x200 matmens. Ieškantiems funkcionalaus sprendimo rinkitės vaikišką lovą su patalynės dėžė, taip pat lovos gali būti su trijų tipų galvūgaliais ir skirtingomis šoninėmis atramomis. Dizainų įvairovė leis išsirinkti geriausiai vaiko ar paauglio poilsio ir miego aplinkos poreikius patenkinančią lovą.

Kokia vaikiška lova geriausia?

Tyrimais įrodyta, jog kokybiškas vaikų miegas glaudžiai susijęs su geresne sveikata, stipresniu imunitetu, pagerėjusiu dėmesiu, elgesiu, geresniais mokslo rezultatais. Todėl mūsų dizaineriai ir konstruktoriai siekė sukurti tokią lovą, kuri užtikrintų visapusiškai kokybišką, patogų vaikų miegą. Būtent netrikdanti, neblaškanti ir ramiam poilsiui nuteikianti lova yra geriausia. Visgi, kas geriausiai pateisina įvairaus amžiaus vaikų poilsio poreikius? Ieškant vaikui labiausiai tinkančios lovos, LONAS ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus: vaiko amžių, lovos dydį ir dizaino sprendimus, lemiančius patogumą ir gerą mikroklimatą.

Lova vaikams pagal amžių

Vaikai užauga akimirksniu, ir net kai jie auga šiek tiek lėčiau, per maža ar per trumpa vaikiška lova gali sukelti diskomfortą, neleisti tinkamai išsimiegoti arba sukelti pernelyg ankstyvą didesnės lovos poreikį. Dėl šios priežasties išaugus kūdikio lovelę rekomenduojama pirkti didesnę lovą, tarnausiančią ilgus metus. Optimaliausias pasirinkimas – viengulės lovos. 90x200 vaikiškos lovos lygiai taip pat yra ir lovos paaugliams, nes puikiai patenkina ir ūgtelėjusio, ir brandaus paauglio erdvės poreikius. Ieškantiems ilgaamžiškumo, tai galėtų būti sprendimas, kai viena lova lydi vaiką iki pat paauglystės – mat mūsų lovos vaikams pasižymi tvirta, patikima ir tvaria konstrukcija, o audinių įvairovė leidžia susikurti norimą lovos nuotaiką.

Vaikiškos lovos dizainas

Vaikiškos lovos dizainas yra itin svarbus pasirinkimo kriterijus ieškant geriausiai vaiko poilsio poreikius patenkinančios lovos. Svarbu, kad lova vaikui ar paaugliui būtų funkcionali, patogi, jauki, saugi ir estetiška. Saugumo ir jaukumo jausmą padeda susikurti pasirenkami galvūgaliai ir atraminiai šonai. Galvūgalius ar atraminius šonus abiejose pusėse turinčios minkštos lovos vaikams puikiai tinka patiems mažiausiems – iš tokios lovos vaikas miegodamas neiškris, joje jausis saugiai bei jaukiai, tad miegas bus ramus ir atpalaiduojantis. Lova su kairėje arba dešinėje pusėje prailgintu galvūgaliu užtikrina ne tik saugumą, bet ir privatumo jausmą, todėl tokios lovos yra itin tinkamas pasirinkimas vyresniems vaikams ir paaugliams. Kalbant apie funkcionalumą, tiek mažesnio vaiko, tiek jaunuolio lova su patalynės dėže leis tvarkingai sudėti ne tik patalynę, bet ir kitus norimus daiktus, tad kambaryje bus daugiau erdvės.

Lova vaikams Dobilas

LONAS asortimente siūlomos dvi grakščios, stilingos ir šiuolaikiškos lovų vaikams linijos – Dobilas ir Liepa. Vaikiška lova Dobilas pasižymi solidžiu, minimalistiniu, tačiau itin stilingu dizainu. Todėl ši komfortiška lova – dažnas pasirinkimas paauglių tarpe, nes padeda susikurti miela, privačią ir kartu labai patogią miego aplinką.

Šios linijos vaikiška lova turi talpią, orui pralaidžią patalynės dėžę, yra pagaminta iš padidinto atsparumo MDF plokštės, kas užtikrina patikimą bei ilgaamžę konstrukciją, o karkasas padengtas paminkštinančia medžiaga ir tik tuomet apvilktas audiniu. Toks konstrukcinis sprendimas – ypatingo minkštumo, komforto ir saugumo garantas. Svarbu tai, kad lovos vaikams dizainą galima rinktis iš daugiau nei 500 skirtingų audinių spalvų, tekstūrų ir raštų, tad mėgstamas spalvas atras tiek berniukai, tiek mergaitės.

Vaikiškos lovos Liepa

LONAS vaikiška lova Liepa išsiskiria tuo, jog turi 3 galvūgalio moduliacijas. Atsižvelgus į poreikius bei vaiko amžių rinktis galima universalaus dizaino lovą su U raidės formos galvūgaliu, su prailginta kaire arba dešine galvūgalio kraštine. Lova vaikams su U raidės formos galvūgaliu labai dažnai pasirenkama patiems mažiausiems, 3–6 metų vaikams, nes užtikrina ne tik patogų, bet ir saugų miegą. Vaikiška lova su kairėje arba dešinėje pusėje prailgintu galvūgaliu puikus pasirinkimas tiems, kurie nori susikurti savo privačią ir jaukią miego aplinką.

Kaip ir Dobilo vaikiška lova, Liepos kolekcijos lovos turi paminkštinančia medžiaga padengtą karkasą ir yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių lovos tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Šios lovos vaikams kurtos drauge su dizainere, todėl stilistiniai ir ergonominiai sprendimai yra šiuolaikiški bei puikiai derantys tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio vaiko kambario interjero. Norimą lovos spalvą, raštą ir tekstūrą vaikas gali rinktis iš daugiau nei 500 variantų, tad nesunkiai susikurs sau maloniausią miego aplinką.

Reikalinga lova vaikams?

Jei ieškote kokybiškos, patvarios ir stilingos vaikiškos lovos ir vis dar turite neatsakytų klausimų, kviečiame kreipkitės į mūsų kokybiško miego ekspertus, kurie su malonumu suteiks visą reikiamą informaciją ir padės išsirinkti efektyviausią ir patogiausią vaiko ar paauglio lovą.

Filtruoti