Lovos vaikams

Lovos vaikams

Pagalvojome ir apie miego komfortą, ir apie erdvę. Dauguma mūsų komfortiškų lovų, tarp kurių – ir vaikiška lova DOBILAS, turi tvirtas daiktadėžes su lengvai pakeliamu mechanizmu. Vaikams skirta serija LIEPA turi sienelę, kuri teikia jaukumo ir privatumo pojūtį.

LONAS lovos vaikams internetu

LONAS rūpinasi visų šeimos narių komfortišku miegu, todėl saldžiam mažųjų poilsiui sukūrėme stilingo ir šiuolaikiško dizaino vaikiškas lovas. Kiekvienas lovos modelis yra praktiškas ir funkcionalus, pritaikytas ilsėtis tiek vaikams, tiek paaugliams. Dėl šių priežasčių aukštos kokybės LONAS lovos vaikams užtikrins saugų ir gilų miegą.

Visas vaikiškas lovas nemokamai pristatys, surinks bei išvykstant gero miego palinkės mūsų komanda. Be to, išsivešime likusias pakuotes, todėl Jums neteks rūpintis jokiais lovos surinkimo darbais.

Tvirta ir praktiška vaikiškos lovos konstrukcija

LONAS vaikiškos lovos LIEPA ir DOBILAS yra tvirtos ir patikimos konstrukcijos lovos, tarnausiančios ilgus metus. Lovų karkasas yra padengtas specialia paminkštinančia medžiaga ir tik tuomet apvilktas audiniu. Tokiu būdu lovai suteikiamas papildomas minkštumas, o Jūsų vaikui – saugumas. Renkantis lovą siūlome daugiau nei 500 audinių paletę.

LONAS lovos vaikams DOBILAS ir LIEPA

Solidaus dizaino vaikiška lova DOBILAS turi talpią, orui pralaidžią patalynės dėžę, į kurią galima sudėti daiktus ir tokiu būdu užtikrinti daugiau erdvės vaiko kambaryje.

O štai vaikiška lova LIEPA, kurta lietuvių dizainerės Gaudutės Žilytės, turi 3 galvūgalio moduliacijas:

  Universalaus dizaino lova su U raidės formos galvūgaliu;

  Su prailginta kaire galvūgalio lovos kraštine (kairinė);

  Su prailginta dešine galvūgalio lovos kraštine (dešininė). 

Prailginta lovos sienelė – praktiškas ir stilingas pasirinkimas, suteikiantis Jūsų vaikui jaukumo ir saugumo jausmą.

Filtruoti