Antklodės

Antklodės

LONAS HOME antklodės

Specialiai LONAS HOME pagamintos antklodės tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Natūralios pūkų ir plunksnų antklodės sukuria idealų mikroklimatą miego metu, vilnonės antklodės šildo, bet neleidžia perkaisti, iš augalinės kilmės pluoštų – lino, medvilnės, TENCEL™ liocelio ar kapoko – pagamintos antklodės leidžia odai kvėpuoti, nealergizuoja, o sintetinės antklodės tinka itin alergiškiems žmonėms. Iš tvirtų, aukščiausios kokybės medžiagų pagamintos antklodės yra minkštos, purios, jas lengva prižiūrėti, tad antklodės tarnaus ne vienerius metus. Panirus į LONAS HOME patalus, jausitės gaiviai ir lengvai kaip ant debesies.

Viengulės ir dvigulės antklodės internetu

Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintos LONAS HOME miegamojo antklodės užtikrina visavertį miego komfortą visai šeimai. Jaukios, lengvai prižiūrimos, puikios sudėties bei sezoniškumui pritaikytos antklodės puikiai tiks suaugusiems, vaikams bei kūdikiams. Pagal poreikius, galite pasirinkti iš skirtingų matmenų antklodžių:

  Viengulės antklodės: 100x140 (kūdikiams ir vaikams), 140x200, 150x200;

  Dvigulės antklodės: 200x200, 200x220 ir 220x240.

Visos LONAS HOME antklodės ženklintos tarptautiniu ekologiniu Oeko-Tex® Standard sertifikatu, todėl saugiai ir komfortiškai šildys ne tik Jus, bet ir jautrią odelę turinčius vaikus.

Rinkitės antklodes pagal sezoniškumą

Salonuose LONAS ir elektroninėje parduotuvėje rasite vasarinių, žieminių ir universalių antklodžių pasirinkimą. Lengvos ir plonos vasarinės antklodės neleis perkaisti bei suteiks gaivaus jaukumo pojūtį šiltuoju metų laiku, o itin minkštos bei šiltos žieminės antklodės apgaubs ypatingu komfortu šalčiausiomis žiemos naktimis. O jei miegamajame temperatūra nekinta visus metus, rinkitės universalias antklodes. LONAS HOME antklodžių sudėtis pritaikyta skirtingiems metų sezonams:

  Rudens bei žiemos laikotarpiui skirtos pūkinės, vilnonės ar sintetinės antklodės, kurių sudėtyje yra daugiau nei 250 g/m2 užpildo. Žieminės antklodės sušildys esant žemesnei aplinkos temperatūrai – sukurs lengvą šilumos ir gaivumo pojūtį, bet neleis perkaisti.

  Pavasariui bei vasarai idealios plonos ir lengvos antklodės, kurių sudėtis yra mažiau nei 250 g/m2 užpildo. Rinkitės antklodę su linu, medvilne ar ančių pūkais ir plunksnomis.

  Universalios pūkinės, vilnonės, medvilninės ar sintetinės antklodės turi puikią savybę palaikyti pastovią temperatūrą kūnui miegant ir yra tinkamos naudoti bet kuriuo metų laiku. Išrinkome ir sudaigstėme užpildus nuo 200 iki 400 g/m2, kad jos būtų tinkamos naudoti kasnakt.

Rinkitės antklodes pagal sudėtį

Antklodėms naudojamos medžiagos turi įtakos miego kokybei – atkreipkite dėmesį ne tik į sezoniškumą, bet ir į sudėtį:

  Alpakų vilnos antklodės gerai absorbuoja drėgmę, lengvai prisitaiko prie aplinkos bei kūno temperatūros. Tas pats kiekis alpakų vilnos yra 30% šiltesnis nei įprasta vilna. O ir vilna yra minkštesnė. Svarbu paminėti tai, kad alpakų vilnos pluošte nėra lanolino – tipiškų vilnos riebalų, kurie yra pagrindinis maistas dulkių erkutėms. Tad alpakų vilnos antklodės yra hipoalerginės. Ilgaamžis, tvirtas, vientisas alpakų vilnos pluoštas leidžia naudoti gaminiuose jų nemaišant su kitais pluoštais.

Pūkinės antklodės ypač vertinamos dėl ilgaamžiškumo. Tai – labai purios, minkštos, orui laidžios ir greitai sušildančios antklodės. Kuo didesnis pūkų kiekis antklodėje, tuo ji yra minkštesnė, lengvesnė ir puresnė. O plunksnos neleidžia antklodei sukristi, prilaiko tvirtumą ir suteikia antklodei svorio, norintiems užsikloti sunkiau.

  TENCEL™ liocelio ir kapoko pluošto antklodės yra pagamintos iš medžio pluošto ir pasižymi dar geresnėmis savybėmis nei medvilnė. Jos laidžios orui, todėl idealiai tinka šiltajam sezonui žmonėms, linkusiems prakaituoti, turintiems jautrią odą ar kvėpavimo sutrikimus. Tokios antklodės puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina į aplinką, taip palaikydamos kūnui optimalią temperatūrą.

  Medvilnės antklodės ar antklodės su linu yra ilgaamžės, pasižymi išskirtiniu natūralumu, turi hipoalerginių savybių, gerai sugeria drėgmę, itin laidžios orui, todėl puikiai tinka šiltuoju metų laiku.

Filtruoti