Antklodės

Antklodės

LONAS antklodės

LONAS HOME antklodės užtikrina visavertį miego komfortą visai šeimai. Mūsų lietuviškos antklodės tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, yra gaminamos rankomis iš aukščiausios kokybės medžiagų, pasižymi minkštumu, purumu, lengva priežiūra ir ilgaamžiškumu. O ieškantiems antklodžių su skirtingomis savybėmis siūlome susipažinti su mūsų skirtingų užpildų gaminiais. Siekiame subalansuoti asortimentą, todėl kuriame savo gaminius taip, kad kiekviena antklodė atitiktų aukščiausios kokybės standartą ir suteiktų maksimaliai gerą patirtį net itin specifinių poreikių turinčiam miegotojui.

Individualūs miego poreikiai ir įpročiai visada turėtų būti prioritetas kuriant savo miego aplinką. Renkantis antklodę taip pat itin svarbu sezoniškumas. LONO asortimente siūlomos natūralios pūkinės ir vilnonės antklodės, taip pat iš augalinės kilmės pluoštų – lino, medvilnės, TENCEL™ liocelio ar kapoko – pagamintos antklodės bei itin alergiškiems žmonėms tinkančios sintetinės antklodės. Dydis yra dar vienas svarbus pasirinkimo kriterijus - dviejų asmenų visapusiškam miego komfortui siūlomos 200x200, 200x220 ir 220x240 dydžių kokybiškos antklodės. Ieškantiems viengulių išmatavimų antklodžių siūlome rinktis iš 100x140, 140x200, 150x200 dydžių. 

Kokią antklodę rinktis?

Poilsio kokybę lemia daugelis veiksnių, o vienas reikšmingesnių – antklodės pasirinkimas. Juk ji būna apglėbusi mūsų kūną viso miego metu. Pasirinkus iš tinkamos, geriausiai individualius poreikius atitinkančios medžiagos pagamintą antklodę galima užsitikrinti kur kas kokybiškesnį miegą, išvengti alergijų, gausaus prakaitavimo ar varginančio blaškymosi miego metu. Todėl dažnai sulaukiame klausimo: kokios antklodės geriausios? Daugiausiai privalumų turi natūralios antklodės, leidžiančios kūnui kvėpuoti ir maksimaliai atsipalaiduoti. Tačiau renkantis antklodę svarbu atkreipti dėmesį ir į kitas jos savybes būtinas visapusiškam miego komfortui.

Antklodės pasirinkimas pagal sudėtį

LONAS asortimente siūlomos kokybiškos, lietuviškos antklodės pagamintos iš alpakų vilnos, natūralių pūkų ir plunksnų, TENCEL™ liocelio ir kapoko pluošto, lino bei medvilnės. Kaip išsirinkti antklodę pagal sudėtį? Svarbiausia būti gerai susipažinus su skirtingų medžiagų savybėmis bei privalumais.

Alpakų vilnos antklodės garantuoja ypatingą šilumos ir jaukumo pojūtį. Svarbu žinoti, kad tas pats kiekis alpakų vilnos yra 30% šiltesnis nei įprasta vilna. Be to, šios itin šiltos antklodės yra labai minkštos, švelnios, gerai absorbuoja drėgmę, lengvai prisitaiko prie aplinkos bei kūno temperatūros. Todėl apsiklojus alpakų vilnos antklode net ir žiemą galima drąsiai praverti langą – pasimėgausite gaivia vėsuma, o kūnui nebus šalta. Svarbu ir tai, kad alpakų vilnos pluošte nėra lanolino – tipiškų vilnos riebalų, kurie yra pagrindinis maistas dulkių erkutėms. Tad alpakų vilnos antklodės yra hipoalerginės, o ilgaamžis, tvirtas, vientisas alpakų vilnos pluoštas leidžia naudoti gaminiuose jų nemaišant su kitais pluoštais.

Pūkinės antklodės labai greitai sušildo bei atpalaiduoja kūną. Šios LONO antklodės yra itin vertinamos dėl savo purumo bei ilgaamžiškumo. Dar vienas pūkinės antklodės privalumas yra tas, jog tokia antklodė visiškai pašalina drėgmės perteklių ir miego metu palaiko idealią kūno temperatūrą. Apie pūkines antklodes reikia žinoti ir tai, kad kuo didesnis pūkų kiekis antklodėje, tuo ji yra minkštesnė, lengvesnė ir puresnė. O plunksnos neleidžia antklodei sukristi, prilaiko tvirtumą ir suteikia antklodei svorio, norintiems užsikloti sunkiau.

TENCEL™ liocelio ir kapoko pluošto antklodės gaminamos iš medžio pluošto ir yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikalinga vėsinanti antklodė. Kadangi šios antklodės pasižymi dideliu laidumu orui, taip užtikrinama kūno termoreguliacija, o tai reiškia, jog šiltuoju sezonu tokia antklodė neleidžia sukaisti ir apsaugo nuo gausaus prakaitavimo. Dėl unikalios sudėties termoreguliacinė antklodė yra itin tinkama jautrią odą ar kvėpavimo sutrikimų turintiems žmonėms.

Medvilnės antklodės ar antklodės su linu yra ilgaamžės, pasižymi išskirtiniu natūralumu, turi hipoalerginių savybių, gerai sugeria drėgmę ir yra itin laidžios orui. Todėl rekomenduojama iš šių medžiagų pagamintas antklodes rinktis šiltajam sezonui, kuomet miego metu norisi ypatingos gaivos ir lengvumo.

Antklodės pasirinkimas pagal sezoniškumą

Labai dažnai siekiant užtikrinti visapusiškai komfortišką miegą, keičiantis metų laikams, keičiame ir antklodes. Atsižvelgus į turimus poreikius, mūsų asortimente siūlomos universalios, vasarinės ir žieminės antklodės.

Jei miegamajame temperatūra nekinta visus metus, rekomenduojame rinktis universalias LONAS antklodes. Universalios sintetinės, vilnonės ar pūkinės antklodės turi puikią savybę palaikyti pastovią temperatūrą kūnui miegant ir yra tinkamos naudoti bet kuriuo metų laiku. Gamindami šias antklodes išrinkome ir sudaigstėme užpildus nuo 200 iki 400 g/m2 tam, kad jos suteiktų didžiausią komfortą.

Ieškantiems šiltos žieminės antklodės siūlomos sintetinės, pūkines ir vilnonės antklodės, kurių sudėtyje yra daugiau nei 250 g/m2 užpildo. Šios šiltos antklodės žiemai ir rudeniui efektyviai sušildo esant žemesnei aplinkos temperatūrai, sukuria lengvą šilumos bei gaivumo pojūtį, bet neleidžia perkaisti.

Vasarinės antklodės pasižymi lengvumu bei plonumu, o jų sudėtyje yra mažiau nei 250 g/m2 užpildo. Siekiant maksimalaus komforto ir gaivos pojūčio, antklodė vasarai bei pavasariui gali būti su kapoko pluoštu, linu, medvilne, ančių pūkais ir plunksnomis.

Antklodės pasirinkimas pagal dydį

Miego komfortą bei kokybę taip pat lemia antklodės dydis. Dažniausiai antklodės dydis yra derinamas prie lovos dydžio. Taip elgtis teisinga tuomet, kai ieškoma antklodės kūdikiams ar vaikams, nes mažoje lovelėje per didelė antklodė gali sukelti nepatogumų, tad vaiko miegas gali būti sutrikdytas. Renkantis antklodę didesnei viengulei ar dvigulei lovai labai svarbu įvertinti tai, kad antklodė nebūtų per siaura ar pernelyg plati, ir tai, kokie yra jūsų miego įpročiai – t.y. ar mėgstate pasiglemžti ir apsivynioti daug antklodės, ar tiesiog apsiklojate ir ramiai miegate po ja. LONAS antklodės skirtos visų poreikiams ir yra pritaikytos suaugusiems, vaikams bei kūdikiams.

 

Dvigulės antklodės visų poreikiams

Mūsų dvigulės antklodės pasižymi tuo, jog po jomis jaukiai įsitaiso tiek poros, tiek visi šeimos nariai, tiek miegantys vieni. Tad siūlome rinktis labiausiai tinkantį dvigulės antklodės dydį. Antklodės 200x220 – dažniausias pasirinkimas dvigulėms lovoms tiems, kurie mėgsta patogų bei jaukų poilsį po ta pačia antklode. Antklodė 220x240 skirta norintiems mėgautis karališku poilsiu bei ypatingu erdvės pojūčiu, jos didžiausios mūsų asortimente. Kvadratinės formos antklodė 200x200 – itin praktiškas pasirinkimas, užtikrinantis tiek porų, tiek vieno asmens komfortišką miegą.

Viengulė antklodė ir suaugusiems, ir vaikams

Populiariausias pasirinkimas vieno asmens miegui  – antklodės 140x200. Šio dydžio viengulė antklodė yra pakankamai plati, maloniai apgaubia kūną ir suteikia visapusiškai patogų poilsį, todėl puikiai tinka suaugusiųjų viengulėms lovoms, paauglių ir vaikų lovoms bei dvigulėms lovoms, kuomet norima miegoti po atskiromis antklodėmis. Taip pat viengulėms lovoms dažnai pasirenkama antklodė 150x200, kuri yra šiek tiek platesnė, todėl labiau pamėgta paauglių ar suaugusiųjų, turinčių didesnes lovas. Kokybiškam kūdikių ir vaikų poilsiui skirta vaikiška antklodė 100x140. Šios antklodės vaikams puikiai tinka mažesnėms lovelėms ir kaip visos mūsų antklodės yra paženklintos tarptautiniu ekologiniu Oeko-Tex® Standard sertifikatu, todėl saugiai ir komfortiškai šildo net jautrią odelę turinčius vaikus.

Ieškote kokybiškos antklodės?

Jei turite klausimų, kokia antklodė geriausiai atitiktų jūsų miego poreikius, susiekite su LONO ekspertais. Atsakysime į visus dominančius klausimus, tad antklodės internetu gali būti išsirenkamos taip pat lengvai ir atsakingai kaip ir daugelis kitų prekių. Taip pat esant galimybei kviečiame užsukti į artimiausią LONO saloną, kur jus pasitiks mūsų specialistai ir padės išsirinkti kokybišką poilsį garantuojančią lietuvišką antklodę.

Filtruoti