Lova RONDO - jaunatviškas mėlis

LONAS - lova RONDO

Lova RONDO 160x200, audinys B87: 1050 Eur
Pufas SOLO, audinys B87: 130 Eur
Pagalvė GAMA 40x40, audinys B87: 55 Eur
Lovos kišenė, audinys B87: 40 Eur
Metalinės blizgios lovos kojelės (komplekte 4 vnt.): 70 Eur

Viso: 1345 Eur

PATIKIMUMAS. LONO lovų karkasai gaminami iš padidinto atsparumo klijuotos beržo medienos, kuri yra daug tvirtesnė nei klijuotos medžio drožlių plokštės. Taip garantuojame LONO lovų ilgaamžiškumą.

STILINGA KONSTRUKCIJA. Dėl tvirtos ir patikimos konstrukcijos, lovos kojūgalio kampus gaminame ir montuojame 45 laipsnių kampu taip suteikdami lovai elegancijos. Lovos karkasas iš išorės apklijuojamas specialia minkšta medžiaga, kuri suteikia lovai stilingo ir patogaus aptakumo ir putlumo.

PATALYNĖS DĖŽĖ. Pakėlę groteles rasite patogią ir erdvią patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Patogus čiužinio su grotelėmis pakėlimo mechanizmas - specialiai pritaikytas dvigulėms lovoms ir LONO čiužiniams.

GROTELĖS. Grotelės gaminamos iš elastingų ir tvirtų 2x30 lamelių, kurių plotis 35 mm, o storis 8 mm, todėl jos tinkamos naudoti su visų rūšių čiužiniais. Grotelės yra tankaus išdėstymo (~3 cm tarpai tarp lamelių), todėl užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką.

Lova RONDO Pufas SOLO PAGALVĖ GAMA 40x40

LONAS - lova RONDO

LONAS - lova RONDO

LONAS - lova RONDO

Lova RONDO Pufas SOLO PAGALVĖ GAMA 40x40