−10%

Antčiužinis MEMOSPACE 7

Nuo 139,50€ 155,00€

Jeigu ieškote antčiužino didesniems išsigulėjimams, sofos-lovos tarpui išlyginimui arba laikinos miego vietos sukūrimui, šis – sukurtas jums. Minkštas viskoelastinis antčiužinis pasižymi ypatingu prisitaikymu prie kūno. Specialios juostelės padeda jį pritvirtinti prie čiužinio, kad nejudėtų. Miegokite giliau ir ramiau.

  Memospace® medžiaga idealiai prisitaiko prie kūno linkių ir temperatūros

  Nusegamas užvalkalas su lino pluoštu užtikrina lengvą antčiužinio priežiūrą

  Antčiužinis turi juosteles tvirtinimui prie čiužinio

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
139,50€
155,00€
Antčiužinis MEMOSPACE 7
139,50€
Pristatymas - 13 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Antčiužinis MEMOSPACE 7
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis yra su papildomu paminkštinimu ir padeda palaikyti antčiužinio švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos, 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštas sluoksnis – antčiužinis su Memospace®

Jūsų kūną apgaubs minkštumo ir atsipalaidavimo jausmas. Tai dėl 4 cm Memospace® medžiagos, kuri yra sukurta NASA kosminių technologijų pagrindu.

Informacija

Antčiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas
Išmatavimai
Garantija

Kūną apkabinantis miegas su Memospace®

Viskoelastinė medžiaga Memospace® reaguoja ne tik į kūno svorį, bet ir į jo šilumą. Toks maksimalus prisitaikymas sukuria kūno lengvumo jausmą.

Tiesą pasakius, ši viskoelastinė medžiaga buvo sukurta NASA astronautams. Ji mažino kūnams tenkančią apkrovą skrydžio į kosmosą metu. Dabar šia inovatyvia medžiaga galite pasinaudoti švelniems skrydžiams į sapnus.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Savo gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks gaminių nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus antčiužinis

Kuriame tvarius čiužinius ir antčiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų