Kaip išsirinkti čiužinį? LONO čiužinių palyginimas

Čiužinio pasirinkimas, o ypatingai - teisingo ir tinkančio būtent Jums čiužinio pasirinkimas, yra atsakingas darbas. Čiužinių sudėtis skiriasi, tad ir jų savybės yra skirtingos. Kad Jums būtų lengviau išsirinkti, sudarėme minkštumo / kietumo skalę, sukūrėme čiužinių palyginimo lentelę, išskyrėme Trispalvės ir Klasikinės kolekcijos ypatumus bei parašėme knygą apie LONO čiužinių gamyboje naudojamas medžiagas "Kaip išsirinkti čiužinį?".

lonas.lt

lonas.lt

Čiužinių minkštumo / kietumo skalė

Jei mėgstate miegoti ant šono, rinkitės minkštesnius čiužinius, jei esate pilnesni - rinkitės kietesnius. Ant nugaros ir ant pilvo tinkamesni kietesni čiužiniai, bet jei esate labai lengvas, tinka minkštesni. Jei mėgstate miegoti vėsiau, tinkamesni kietesni čiužiniai, jei šilčiau - minkštesni. Jei...

Variacijų gali būti daug: nuo Jūsų fizinių savybių ir miego įpročių iki vos kelių centimetrų papildomo sluoksnio čiužinyje - ir pojūtis bus visai kitas! Pasitarkite su specialistu artimiausiame saLONE, telefonu +370 700 77044 arba el. paštu [email protected]. Pagelbėsime išsirinkti!

lonas.lt

Minkšti čiužiniai > Vidutinio kietumo čiužiniai > Kieti čiužiniai >

lonas.lt

Renkantis čiužinį internetu, prie kiekvieno iš jų galite rasti tikslesnę būtent to čiužinio minkštumo / kietumo skalės intervalą.

LONAS - Čiužinių palyginimas - Kaip išsirinkti čiužinį?

Padidinti paveikslėlį >

lonas.lt

Čiužinių palyginimas - LONAS

Techninių specifikacijų lentelėje rasite LONO čiužinių palyginimą. Ši lentelė padės Jums išsirinkti kelis čiužinių variantus, kuriuos galėsite "pasimatuoti" artimiausiame saLONE arba sužinoti daugiau apie kiekvieną čiužinį ir išsirinkit internetu čia: lonas.lt/ciuziniai/

LONAS - Čiužinių palyginimas - Kaip išsirinkti čiužinį?

Padidinti LENTELĘ >

lonas.lt

Kuo skiriasi Trispalvė čiužinių kolekcija ir Klasikinė čiužinių kolekcija?

LONAS daugiau nei per 30 metų sukūrė ir pristatė 3 čiužinių kolekcijas: Trispalvę, Klasikinę ir skirtą kūdikiams ir vaikams. Kuo skiriasi Trispalvė ir Klasikinė čiužinių kolekcijos, galite rasti lentelėje viršuje arba trumpuose aprašymuose žemiau.

lonas.lt

Trispalvė čiužinių kolekcija

LONAS - Čiužinių palyginimas - Kaip išsirinkti čiužinį?

Trispalvė kolekcija – ištobulinta čiužinių konstrukcija ir maksimalus komfortas.

Trispalvė kolekcija sukurta išskirtinai su dizaineriais ir kineziterapeutais. Čia susijungia sveiko ir kokybiško miego pagrindas, pažangios technologijos ir medžiagos bei natūralumas ir pagarba Lietuvos istorijai. Trispalvės kolekcijos čiužiniai tobulai prisitaiko prie kūno formų, tad naktį Jūsų kūnas atsipalaiduos ir Jūs iš tikrųjų pailsėsite.

Daugelio pirkėjų įvertinti bei pamėgti čiužiniai TYLA®, HARMONIJA® ir MŪZA® pasipuošė naujais užvalkalais su lino pluoštu, o horizontalių linijų ritmas atkartoja kadaise naudotus audinius, skirtus senoviniams lietuviškiems čiužiniams ("šienikams") siūti.

Trispalvė čiužinių kolekcija >

lonas.lt

Klasikinė čiužinių kolekcija

LONAS - Čiužinių palyginimas - Kaip išsirinkti čiužinį?

Klasika visada madinga.

Laiko patikrinti bei tūkstančių patenkintų klientų įvertinti Klasikinės kolekcijos čiužiniai - neprilygstamas kainos ir kokybės santykis. Čiužinių gamybai naudojamos ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos, reaguojančios į kūno spaudimą ir suteikiančios tinkamą atramą nugarai. Klasikinė kolekcija užtikrina tolygų miegančiojo svorio paskirstymą ir ramų poilsį visą naktį. Švelnaus audinio užvalkalas yra lengvai nuimamas ir gali būti skalbiamas. Maksimalus oro pralaidumas, puikios ortopedinės savybės ir ilgaamžiškumas dabar prieinami kiekvienam.

Klasikinė čiužinių kolekcija >

lonas.lt

Eksperto konsultacija

Lengviausias būdas išsirinkti čiužinį - pasikonsultuoti su ekspertu. Susisiekime!

Konsultacija telefonu: +370 700 77044

Konsultacija el. paštu: [email protected]

Salonų LONAS kontaktai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Jonavoje: lonas.lt/kontaktai

lonas.lt

LONAS - komforto ekspertai

NUO 1993