Vasariška žinutė nuo „Lono“

Mieli „Lono“ draugai,

Sveikiname su įsibėgėjusia vasara ir kartu norime jums pranešti, kad išeiname trumpų tradicinių atostogų. Kodėl tradicinių? Čia jau istorija, su kuria galite susipažinti šiame laiške. Žinoma, net ir atostogų metu mūsų rūpestingi gaminiai jūsų lauks internetinėje parduotuvėje bei „Lono“ salonuose, o mes netrukus grįšime kupini naujų idėjų.

Dažnai sakome, kad „Lono“ įmonės veikla paremta šeimos vertybėmis bei tradicijomis. Iš tikrųjų tradicijos mums yra labai svarbios, jas puoselėjame ne tik savo darbuose, bet ir aplinkoje. Viena jų – vasaros atostogos.

Mūsų komanda jau penkerius metus visi drauge išeina poilsiauti. Tokiu būdu galime efektyviau paskirstyti darbinę energiją, o kartu ir paskatinti komandos bendrumo jausmą. Juk atostogų skonis yra kur kas saldesnis, kai atostogauji ne vienas, o visa įmonė ir niekam nereikia dirbti.

Taigi, paskutinės dvi liepos savaitės yra skirtos mūsų poilsiui – jų metu „Lono“ administracija ir gamyba atostogauja. Ši idėja kilo iš pačios komandos, nes visi supranta, kad vasarą užsakymų būna kiek mažiau ir po truputį ruošiamasi intensyviam rudens sezonui.

Bendru sutarimu buvo nuspręsta gamybos pajėgumus sutelkti būtent tuo metu, kada jų labiausiai reikia, t.y. prieš rudenį. Be to, tapo lengviau neišbarstyti administracijos atostogų po visą vasarą, taip niekam nebetenka pavaduoti išvykusių kolegų.

Kaip jau supratote, idėja nebuvo vienkartinė. Šiandien džiaugiamės galėdami ir vėl liepos 17-31 dienomis išleisti „Loną“ kūrybinių atostogų. Bendrų atostogų vertė akivaizdi – visas kolektyvas vienu metu sugrįžta besišypsantis, atgavęs jėgas ir pasiraitojęs rankoves.

Pasimatysime rugpjūtį, o kol kas kviečiame pasinaudoti 14 proc. nuolaida klasikinės kolekcijos čiužiniams, visiems antčiužiniams bei pagalvėms! Ji galios užsakymams, atliktiems nuo liepos 10 iki 31 dienos. Tai nedidelė kompensacija už mūsų 14 dienų atostogas ir jų metu pailgėjusį gamybos terminą.

 

Saulėtų vasaros įspūdžių linkėdamas,

Domas Jakutis, „Lonas“ direktorius