„Sidabrinės linijos” ir „Lonas“ draugystė

„Sidabrinės linijos” ir „Lonas“ draugystė

Kol esame jauni, turime didelį draugų būrį, kuriame šeimas, dirbame ir bėgame veiklų ir karjerų maratonus ir sprintus – net nesusimąstome, kaip gyvensime po keliasdešimt metų. Atvažiavę aplankyti tėvų arba senelių pastebime, kaip jie mūsų laukia švytinčiomis akimis, gausiu vaišių stalu; jie mėgaujasi kiekviena akimirka, kol esame svečiuose. Kokie laimingi tuo metu būna tėvai ir seneliai!

Per pasaulį nuvilnijusi pandemija pristabdė šiuos vizitus, padidino senjorų atskirtį ir vienišumo jausmą. Ypač tų, kurie gyvena vieni ir seniai atsisveikino su savo antrąja puse ir draugais. Šiems senoliams jau nebėra su kuo pasikalbėti. 

Dar 2016 m. įkurta „Sidabrinė linija” šiandien jau tituluojama auksine linija: ji dovanoja aukso vertės savanorių pokalbius telefonu su senjorais. Skambučiai savanoriams ir senjorams pašnekovams asmeniškai nekainuoja. Senjorai šių pokalbių laukia tarsi tikro svečio vizito. Pokalbiuose – ir paprasti kasdieniški klausimai prasidedantys „Kaip gyvenate?”, ir dainos telefono ragelyje, ir jautrūs pasakojimai. Visa tai tam, kad suteiktume nuoširdaus pokalbio dovaną jos išsiilgusiam senoliui.

Visą lapkritį, gruodį ir sausį „Lonas” prisidės prie „Sidabrinės linijos” misijos: visoje Lietuvoje esančiuose fiziniuose „Lono” salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.lonas.lt, 2% nuo parduotų „Lonas Home” namų tekstilės gaminių apyvartos bus skirta paramai. Parama bus naudojama padengti savanorių ir senjorų pokalbių išlaidas.

Prisidėti kuriant bendravimo galimybes senjorams galite įsigydami bet kurį „Lonas Home” gaminį sau, tėvams, seneliams ar vaikams. Namų tekstilės asortimentas platus: premium patalynės užvalkalai, paklodės, patogios pagalvės, itin kokybiškos antklodės, minimalistiniai lovos užtiesalai, šiltutėliai pledai, minkšti chalatai ir rankšluosčiai. Tai puiki galimybė artėjant didžiosioms metų šventėms kurti stilingus namus ir dovanoti auksinę pokalbio minutę senjorams. Su visais "Lonas Home" gaminiais galite plačiau susipažinti:

LONAS HOME

Geras bendravimas prasideda nuo gero miego!