PREMIUM satino patalyne nuo šiol gali džiaugtis ir patys mažiausi!

PREMIUM satino patalyne nuo šiol gali džiaugtis ir patys mažiausi!

Šiandien namų tekstilės saLONUOSE sau galime rinktis patalynės užvalkalus kokius tik norime: nuo patalynės, pasiūtos iš elementarios klasikinės drobelės, natūralios medvilnės satino ar perkelio iki, pasitelkus šiandienines naujausias technologijas, nepriekaištingai išminkštinto lino. Gausybė audinių tipų, storių, tankių, medvilnės ar lino rūšių, spalvų ir raštų, dažymo technologijų - rinktis tikrai yra iš ko! O ką randame vaikiškos namų tekstilės lentynose?

LONAS HOME patalynė vaikams

LONAS HOME vaikiška patalynė WATERMELON

Patalynės užvalkalai vaikams iš 100% medvilnės

Kruopščiai analizavusi Baltijos šalių rinkas ir atradusi ypač siaurą vaikiškos patalynės pasirinkimą, LONAS HOME prekės ženklo vadovė Svajūnė Vainauskienė į asortimentą įtraukė PREMIUM klasės medvilnės satino patalynės komplektus vaikams ir paaugliams. "Mums, suaugusiems, visais laikais buvo svarbu, kaip mes miegame. Stengiamės apgaubti save maksimaliu komfortu: pradedant kokybiška lova, visus asmeninius poreikius atitinkančiu čiužiniu ir baigiant maksimalų komfortą miego metu sukuriančiais, itin maloniais liestis prie kūno patalais. Tuo vadovaudamasi norėjau tą patį komfortą sukurti ir patiems mažiausiems, nes jų miego kokybė ne ką mažiau svarbi, o ir ne paslaptis, kad kuo geriau išsimiegoję vaikai, tuo geriau pailsėję ir tėvai. Be to, žaismingi dizainai gali tapti puikiu vaiko kambario akcentu".

LONAS HOME patalynė vaikams

LONAS HOME vaikiška patalynė MINT TRIANGLES

Naujausios audinių paruošimo technologijos

Vaikiškai LONAS HOME patalynės linijai buvo pasirinkti ypač tankūs PREMIUM medvilnės satino audiniai, gaminami Italijoje ir Ispanijoje. Margintiems vaikiškiems patalynės audiniams naudojama skaitmeninė spauda: dažai giliai įsiskverbia į siūlą ir taip užtikrina spalvų ilgaamžiškumą, o skaitmeninių technologijų pagalba ant audinio galima perteikti žaviausius dizainus.

LONAS HOME patalynė vaikams

LONAS HOME vaikiška patalynė PEARS

LONAS HOME - tvari gamyba

"Gaminių pakuotei buvo pasirinkti tie patys audiniai, iš kurių siuvami ir patalynės komplektai. LONAS HOME pasisako už tvarią gamybą: atsisakėme perteklinio plastiko naudojimo pakuotėms, taip naudingai panaudojame atraižas maišeliams, kuriuos galima naudoti vėl ir vėl. Išpakavus ir išskalbus patalynę, ją vėl galima sudėti į maišelį ir tvarkingai laikyti stalčiuje. Taip pat tokia pakuotė šauniai pasitarnauja keliaujant, sudėjus mažųjų reikmenis į lagaminą, ar tiesiog naudojant namuose kaip itin patogų maišelį namų apyvokos reikmėms. Patalynės pakuotė yra su sandariu užtrauktuku, tad sudėti daiktai neišbyrės“, pasakoja Svajūnė Vainauskienė.

LONAS HOME patalynė vaikams

LONAS HOME tvari patalynės pakuotė

 

Kurkite jaukius ir stilingus namus su LONAS HOME! Iš natūralių audinių dizainerių sukurti patalynės komplektai ir paklodės tarnaus ilgai, o spalvos ir raštai džiugins kiekvieną kartą, žvilgtelėjus į miegamąjį. Panirus į specialiai LONAS HOME pagamintus patalus, jausitės gaiviai ir lengvai kaip ant debesies: antklodės ir pagalvės tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Miegamojo ir namų jaukumui rinkitės unikalaus dizaino lovos užtiesalus, namų kvapus, šiltutėlius pledus ar žaismingus pufus, o vonioje kurkite savo stilių su madingais rankšluosčiais ir švelniais chalatais.

LONAS HOME namų tekstilė