LONO čiužinys TYLA®*** apdovanotas aukso medaliu ir paskelbtas „Lietuvos metų gaminiu 2012“

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Paraiškas vertino Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Lietuvos vartotojų asociacijos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

„Lono“ čiužiniui TYLA®*** atiteko aukso medalis ir „Lietuvos metų gaminio 2012” titulas! Dalyvavimui „Lietuvos metų gaminio“ rinkimuose šis čiužinys pasirinktas, atsižvelgus į šio čiužinio pardavimų apimtis ir pirkėjų vertinimus.

Spyruokliniai čiužiniai pirkėjų pamėgti nuo seno ir laikomi laiko patikrinta klasika, o čiužinyje TYLA®*** naudojamas kišeninių mikrospyruoklių blokas, kuriame kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą neaustinio audinio maišelį, užtikrina dar ir tvirtos atramos bei patogumo pojūtį, neperduoda judesių. Ekologiškas antčiužinis iš „Greenline“ serijos latekso suteikia papildomo komforto ir yra antibakterinis. Dėl čiužinio užvalkalo sudėtyje esančio bambukų pluošto antibakterinių savybių jame nesiveisia dulkių erkutės.

Didžiuojamės šiuo titulu! Juk dirbame tam, kad Jūsų miegas būtų saldesnis!