LONAS prisijungė prie projekto „Planuok karjerą sėkmingam verslui ir sau“

Lietavos pagrindinėje mokykloje startavo projektas „Planuok karjerą sėkmingam verslui ir sau“. Projekto tikslas - plėtoti verslumo ir karjeros planavimo iniciatyvą mokykloje. Mokiniai vis dažniau pasižymi silpna motyvacija mokytis ir gilinti žinias. Projektas siekia susieti mokymosi naudą ir karjeros sėkmę . Siekiama, kad mokykloje apsilankytų konkretūs asmenys iš verslo pasaulio ar kitų įstaigų ir papasakotų savo sėkmes formules. Taip bus bandoma motyvuoti mokinius kuriant savo idėjas ir sėkmės receptus, kurie taptų pavyzdžiais ateinančioms kartoms. Gavę patarimų iš sėkmingų žmonių, perskaitę naudingos informacijos apie karjeros planavimą ar kitų žmonių stulbinančią karjerą, mokiniai savo bendruomenei pristatys savo verslo planą ir pademonstruos mini-verslo struktūrą.

Mokykloje jau pradėta įrenginėti karjeros planavimo erdvė, kurioje yra galimybė susipažinti su karjeros ir verslo sėkmės koncepcijomis. Šioje erdvėjė bus organizuojamos ir karjeros ugdymo pamokos. Karjeros planavimo erdvėje jau įvyko pirmoji paskaita „ Lyderystė ir vadovavimas, kurią vedė „Barclay“ banko atstovas Ignas Ligionis. Mokiniai aptarė, ką reiškia būti lyderiu mokykloje ir gyvenime.

Mokyklos pirmaisiais partneriais, organizuojant projektą „Planuok karjerą sėkmingam verslui ir sau“, tapo įmonė „Lonas“. Mokyklai ir įmonei pasirašius bendradarbiavimo sutartį, „Lonas“ mokiniams padovanojo keturis sėdmaišius, kurie puikiai papildė karjeros planavimo erdvę. Moksleiviai labai džiaugiasi, kad mokykloje galima pasijusti kaip namie - mokytis kitokioje aplinkoje visuomet daug smagiau.

Lietavos pagrindinė mokykla labai tikisi susilaukti ir kitų verslo atstovų dėmesio bei paramos. Tik bendradarbiaudami ir besidalydami savo patirtimi galime tobulėti ir tapti sėkmingais.