Geri LONO ir komandos darbai 2019

Kasmet būtent gruodį norisi stabtelėti ir įvertinti prabėgusius metus. Šįkart ne apie miegą, čiužinius ar lovas. 2019-ieji buvo geri metai. LONO didžioji šeima išaugo, padaugėjo gražių ir gerų iniciatyvų, prie kurių komandos nariai noriai prisidėjo ne tik prieš didžiąsias metų šventes.

Nepaprastai džiugu stebėti užaugusius socialinius projektus, kurie pildo mūsų mažųjų ir šviesių senolių svajones. Dalinamės projektais, prie kurių prisidėti galite ir Jūs!

100 šypsenų daugiau

Geri LONO ir komandos darbai 2019

Senolių istorijos, vertos kino juostų, ir svajonės, kurias išpildyti norisi su kaupu. Kiek daug patirties ir supratimo senelių visko mačiusiose akyse! Prisijunkite ir Jūs prie šios gražios Vilniaus Rotaract Klubo iniciatyvos ir padovanokite vienišam seneliui šypseną. Tai gali būti Jūsų metų geriausiai įvertintas darbas: viena šypsena daugiau. Galime atskleisti, kad mūsų senolis miegos tikrai geriau.

Daugiau >

Vaikų svajonės

Ko gero, daugiausiai vaikų svajonių išpildanti platforma. Sunku suvokti, kokio masto tai projektas, sujungiantis vaikų svajones su visame pasaulyje gyvenančiais lietuvaičiais. Projekto sumanytojai ir rėmėjai - Jūs esate nuostabūs. Didžiulį ačiū sakome ir socialiniams darbuotojams visoje Lietuvoje - su Jūsų pagalba daugiau nei 11 tūkstančių vaikų bus laimingesni nei vakar!

Mūsų komanda išpildė 4 berniukų svajones - juokaujame, kad tai - 4 LONO sūnūs (LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimoje - 4 sūnūs, perėmę įmonės valdymą).

Daugiau >

Ištiesk gerumo ranką

Geri LONO ir komandos darbai 2019

Čia paliečiame jautriausią socialinę grupę, nuo mažųjų iki senjorų. Kartais ir, atrodo, nereikšminga parama gali ženkliai pagerinti ir nudžiuginti kitą pilietį. Padarykite gerą darbą jau šiandien ir suspėsite į Kalėdinį dovanų maratoną po Lietuvą!

Daugiau >

Moksleiviai

Žingeidūs ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų. LONE lankėsi ne viena vaikų grupė, kuriai mūsų komanda pravedė ekskursiją ir papasakojo, kaip gimsta rankomis gaminamos lovos ir čiužiniai. Suorganizavome ir išvykų į spektaklius.

Latvija

Ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje prisidėjome prie įvairių iniciatyvų ir renginių. Moksleivių protmūšiai, piešinių konkursai, renginiai šeimoms - maži dideli dalykai, atnešantys žinių, savęs išbandymo ir džiaugsmo akimirkų vaikams ir paaugliams.

Daugiau >

Augintiniai

Beglobiai gyvūnai - turime ne vieną kolegą, kurie priglaudė net ne po vieną kačiuką ar šuniuką, organizavo maisto, žaislų ir kitų reikmenų rinkimą gyvūnų globos namams. Kiek liūdnų ir linksmų istorijų gali papasakoti kiekvienas, susidūręs su pūkuotais draugais, laukiančiais tikrų naujų namų.

Baldai poguliui “Lula” - Gaudutės Žilytės diplominis darbas

Geri LONO ir komandos darbai 2019

Turėdami tiek nuostabios patirties su dizainere Rasa Balaiše (Rasa deSIGN), nedvejodami ėmėmės įgyvendinti jaunosios dizainerės Gaudutės idėją. “Lulos” prototipas sukurtas, apgintas ir susilaukė užsienio žiniasklaidos dėmesio.

Daugiau >

Šiuolaikinio meno centras ŠMC - Marijos Olšauskaitės paroda “Mūsų vardu”

Geri LONO ir komandos darbai 2019

Pavasarį net mėnesį laiko galėjote dalyvauti parodoje-įvykyje-renginyje, kuriame intymumas, bendrumas ir privatumas išviešinami, o praeiviai tampa svečiais. Būtent čia, prisėdę ant LONO 500x500 čiužinio (taip, 5 m x 5 m) galėjote kalbėtis, dalintis idėjomis ir mintimis.

Daugiau >

#ReMatter dirbtuvės

Geri LONO ir komandos darbai 2019

Tvarus dizainas - viena iš mūsų siekiamybių, tad pasirūpinome, kad studentė Lada turėtų savo idėjos įgyvendinimui atraižų. Taip gimė PASTA - nuotaikingos makaronų formos virtuvinės kempinės.

Daugiau >

Nekantriai laukiame, ką atneš Naujieji!