Atnaujinta Muzikinė lovų kolekcija JAU PREKYBOJE!

Prisiminkite tylą salėje, kai prasideda koncertas. Tą akimirką pranyksta kasdienybės rūpesčiai ir jūs panyrate į garsų jūrą. Ar ši akimirka jums nepanaši į jausmą prieš užmiegant?

Miego muzika

Bendradarbiaudamas su dizaineriais ir kineziterapeutais, LONAS jau daugiau nei 25 metus rūpinasi geresniu jūsų poilsiu. Per šiuos metus mes visada sėmėmėms įkvėpimo iš šeimos istorijos, tad muzika neliko nuošalyje. Mes tikime, kad miegas - tai daugiau nei nakties poilsis. Tai jūsų muzika. O mes padėsime jums ją sukurti. Atnaujintoje Muzikinėje lovų kolekcijoje - 3 naujos lovos, iš kurių viena - modulių sistema drąsiausiems.

Lova OPERA

Didelis, vadinasi – saugus ir jaukus. Šios lovos galvūgalį paaukštinome, kad erdvėje sukurtume stabilumo pojūtį. Ritmiški vertikalūs įsiuvai skaičiuoja miego valandas. Jų raštą įkvėpė senieji etnografiniai audiniai.

OPERA – didelės apimties, kelių dalių kūrinys, kuriame dalyvauja orkestras ir solistai. Jis sujungia visas meno rūšis – muziką, dailę, teatrą, šokį ir literatūrą.

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Lova OPERA

Išskirtinai aukšta ir didinga lova, kurios galvūgalis dekoruotas ritmiškais įsiuvais

Lova OPERA

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Lova OPERA

Lova RONDO

Ieškantiems ritmo sukūrėme lovą su įsiūtais minkštais taktais. Šis apvalintas galvūgalis į erdvę įnešą lengvos žaismės.

RONDO – grakščios formos dainingos melodijos kūrinys, kilęs iš prancūzų liaudies dainų.

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Lova RONDO

Vienintelė tokiu žemu ir itin minkštu galvūgaliu lova suteikia erdvei lengvos žaismės

Lova RONDO

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Lova RONDO

Modulių sistema JAZZ

Improvizacijų meistrams palikome laisvę susikomplektuoti galvūgalį, sudarytą iš minkštų kvadratų. JAZZ nuo minimalistinės lovos galima išplėsti iki architektūriškai integruoto interjero sprendimo.

JAZZ – profesionali improvizacinės muzikos rūšis, kuriai būdingas individualus skambesys, reguliarus, nuolat pasikartojantis ritmas ir kolektyvinė ar solisto improvizacija ir anksto sutarus, tačiau nebūtinai fiksuojama natomis.

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Modulių sistema JAZZ

Laisvė improvizuoti ir susikurti unikalų interjero sprendimą

Modulių sistema JAZZ

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Modulių sistema JAZZ

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Modulių sistema JAZZ

Modulių sistema JAZZ turi beribes galvūgalio komponavimo galimybes - nuo minimalistinio iki architektūriškai integruoto interjero sprendimo. Unikaliam galvūgaliui susikurti siūlome tris skirtingo tipo segmentus (45 cm x 45 cm) - vientisą, su horizontalia ir su įstriža siūle. Jūsų patogumui lovos karkasas gali būti užsakomas ir atskirai.

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Modulių sistema JAZZ

Muzikinė lovų kolekcija

Visų Muzikinės kolekcijos lovų kaina - viena. Kad lovos modelį išsirinkti būtų paprasčiau ir kaina nereikalautų kompromiso. Interjero sprendimas JAZZ kinta pagal jūsų viziją, todėl ir kainą apskaičiuosime individualiai.

Lova BOSS  Lova PIANO  Lova Forte  Lova Capriccio  Lova Sonatina  Lova Kantata  Lova Soprano

Miegamojo aksesuarai ir lovų audiniai

Papildėme taip reikalingų aksesuarų asortimentą - rinkitės prie miegamojo stiliaus derančias lovos kojeles, apšvietimo sistemą, lovos kišenę, pufus, spinteles ar patogias pagalves. Iš daugybės audinių spalvų, atspalvių ir raštų tikrai išsirinksite sau tinkamą.

LONAS - Muzikinė lovų kolekcija. Miegamojo aksesuarai

Praktiškos detalės jūsų miegamajam

Pufai ir spintelės  Pagalvės ir pagalvėlės  Grotelės lovoms