Antklodė VASARA

Nuo 59,00€

Ar žinojote, kad užsiklojimas išskiria hormoną seratoniną, kuris atpalaiduoja, ir melatoniną, kuris paruošia kūną miegui? Štai kodėl net tvankią naktį norisi palįsti po jaukia antklode. Šiltajam sezonui sukūrėme VASARĄ, kuri neleis sukaisti ir palydės į lengvus sapnus. Ši antklodė leidžia odai kvėpuoti, yra plona ir lengva. Jei miegamajame šilta ištisus metus – ši antklodė puikiai tiks visais metų laikais.

  Medvilnė leidžia odai kvėpuoti

  Antklodė gerai sugeria drėgmę

  Tinka jautriems ir alergiškiems žmonėms

  Lengvai prižiūrima skalbiant 40°C temperatūroje

Dydis
59,00€
Antklodė VASARA
59,00€
Pristatymas - 15 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Sudėtis
Garantija

100% medvilnė giliam miegui ir lengvam rytui

Medvilnės užvalkalas

Medvilnė yra labai atspari trinčiai, todėl tai – klasikinis pasirinkimas ne tik drabužių gamyboje, o ir patalynės. Ten, kur reikia patikimo ilgaamžio audinio, ten tarnauja medvilnė. Be to, ji sukuria ypač malonų prisilietimo prie odos jausmą.

Medvilnės užpildas

Medvilnės plaušeliai yra tuščiaviduriai. Štai todėl sakoma, kad medvilnės pluoštas „kvėpuoja“. Jis, kaip samanos, gali sugerti labai didelį kiekį drėgmės, o tai trukdo prakaitui užsistovėti ant odos ir leidžia kūnui visą naktį jaustis gaiviai. Be to, medvilnė sukuria ypač malonų prisilietimo prie odos jausmą.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Rekomenduojama Jums