Antklodė TENCEL

Nuo 79,00€

Labai labai švelni ir minkšta. Antklodė TENCEL apkabina jaukumu ir nuramina nakties miegui. Tai – dėl TENCEL™ liocelio pluošto, kuris yra ypatingai purus ir glotnus. Jis dar pralaidesnis orui nei medvilnė ir ypatingai gerai sugeria drėgmę. Kartu su kapoko pluoštu, kuriuo papildėme užpildą, medžiagos sukuria ypatingą kūno komfortą visos nakties metu.

  Antklodės užpildas tankus ir šiltas

  TENCEL™ liocelio medžiaga leidžia odai kvėpuoti

  Kapoko pluoštas užtikrina kūno termoreguliaciją

  Tinka jautriems ir alergiškiems žmonėms

  Skalbiama iki 40°C

Dydis
119,00€
Išparduota
Antklodė TENCEL
119,00€
Išparduota
Pristatymas - 16 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Išmatavimai
Pristatymas
Sudėtis
Garantija

TENCEL™ liocelio ir kapoko duetas giliam miegui ir lengvam rytui

Švelnus TENCEL™ liocelio užvalkalas

Savo savybėmis TENCEL™ liocelis labai panašus į liną – yra higieniškas, lengvai prižiūrimas, sugeria gerokai daugiau drėgmės negu medvilnė bei ją išgarina. Tai – aplinkai draugiška medžiaga, gaminama renkantis medieną iš griežtai kontroliuojamų miškų, kuriuose vietoj nukirstų medžių pasodinami nauji.

Purus ir šiltas užpildas

90% TENCEL™ liocelio ir 10% kapoko pluošto. Tai – jūsų saldesnio miego receptas. Liocelis sugeria kūno drėgmę ir leidžia jaustis gaiviai. O kapokmedžių pluoštas pastiprina termoreguliacines savybes bei suteikia antklodei ypatingo purumo. Gaminiai su kapoku yra tinkami alergiškiems ir jautriems žmonėms: medžių augimui ir pluošto rinkimui nenaudojami jokie chemikalai.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Naudinga

Skalbti 40°C temperatūroje švelniu režimu

Džiovyklėje džiovinti žemoje temperatūroje (•)

Negalima balinti

Negalima lyginti

Negalimas sausas valymas

Gaminio priežiūros rekomendacijos >

Rekomenduojama Jums