Pagalvė DESIRE SOFT

Nuo 69,00€

Vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnos ir pūkai – seniausiai naudojama medžiaga pagalvėms pildyti. Geras miegas ant tokių pagalvių neleidžia joms būti pamirštoms. Jos sudaro idealų mikroklimatą miego metu, todėl taupo kūno energiją ir leidžia pasinerti į gilų miegą. Ši pagalvė pagaminta iš 70% pūkų ir 30% plunksnų, todėl yra itin minkšta. Didelis procentas pūkų neleidžia jai sukristi ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Plunksnų ir pūkų užpildas yra minkštas ir lengvas

Pagalvė neleidžia sukaisti ir taupo jūsų energiją miego metu

Lengvai prižiūrima ir ilgaamžė

Pagalvė skalbiama iki 60°C

Dydis
115,00€
Pagalvė DESIRE SOFT
115,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Sudėtis
Garantija

Pūkinė pagalvė giliam miegui ir lengvam rytui

Pūkams ir plunksnoms nepralaidus užvalkalas

Itin tankus ir minkštas. Pagalvių užvalkalams naudojamas impilinis audinys, nepralaidus plunksnoms ir pūkams. Jį sudaro 100% ypač aukštos kokybės medvilnė. Audinys sertifikuotas Oeko-Tex® Standard 100 ir yra tinkamas net kūdikiams.

Purus plunksnų ir pūkų užpildas

Yra nuostata, kad kuo daugiau pūkų, tuo pagalvė yra geresnė. Šioje pagalvėje yra 70% pūkų ir 30% plunksnų. Toks derinys leidžia išgauti dangiškas pūkinių pagalvių savybes už žemišką kainą. Plunksnos suteikia standumą, o pūkai, įsiterpdami tarp plunksnų, neleidžia joms sukristi, suminkština pagalvę ir kuria kūnui idealų mikroklimatą.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Naudinga

 Skalbti 60°C temperatūroje švelniu režimu

 Džiovinti džiovyklėje švelniu režimu  

 Galimas sausas valymas 

 Negalima balinti

 Negalima lyginti


Gaminio priežiūros rekomendacijos >