Antklodė SILK

Nuo 179,00€

Dėl natūralios sudėties antklodė SILK yra itin pralaidi orui, todėl visais metų laikais miegosite ramiai: kai vėsu – sušildys, kai tvanku – neleis perkaisti ir greitai išgarins susikaupusią drėgmę. Šios antklodės užpildui naudojome tik laukinių šilkverpių Tussah šilką, kuris yra tvaresnis nei prijaukintų šilkverpių. Šilką įvilkome į Tencel audinį, kuris yra itin minkštas ir švelnus. Antklodė SILK yra hipoalergiška, todėl tiks turintiems net ir jautrią odą..

  Antklodė labai labai švelni

  Paviršiaus Tencel audinys leidžia odai kvėpuoti

  Laukinių šilkverpių pluoštas sušildys, bet neleis perkaisti

  Tinka jautriems ir alergiškiems žmonėms

  Galima skalbti tik rankomis

Dydis
179,00€
Išparduota
Antklodė SILK
179,00€
Išparduota
Pristatymas - 16 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Sudėtis
Garantija

Tencel ir Tussah šilko duetas giliam miegui ir lengvam rytui

Švelnus Tencel užvalkalas

Savo savybėmis Tencel audinys labai panašus į liną – yra higieniškas, lengvai prižiūrimas, sugeria gerokai daugiau drėgmės negu medvilnė bei ją išgarina. Tai – aplinkai draugiška medžiaga, gaminama renkantis medieną iš griežtai kontroliuojamų miškų, kuriuose vietoj nukirstų medžių pasodinami nauji.

Laukinių šilkverpių šilkas

100% Tussah šilko užpildas – tai Jūsų saldesnio miego receptas. Tencel audinys sugeria kūno drėgmę ir leidžia jaustis gaiviai. O Tussah šilkas pastiprina termoreguliacines savybes bei suteikia antklodei ypatingo švelnumo ir lengvumo.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Naudinga

Skalbti rankomis

Negalima balinti

Negalima džiovinti džiovyklėje

Negalima lyginti

Negalimas sausas valymas

Gaminio priežiūros rekomendacijos >