Antčiužinis PULSE

Nuo 195,00€

Jeigu ieškote antčiužino nedideliems išsigulėjimams, sofos-lovos tarpo sumažinimui ar čiužinio paminkštinimui, šis – sukurtas jums. Minkštas, iš Pulse Natural latekso pagamintas antčiužinis pasižymi ypatingu prisitaikymu prie kūno. Specialios juostelės padeda jį pritvirtinti prie čiužinio, kad nejudėtų. Miegokite giliau ir ramiau.

  Pulse Natural lateksas idealiai prisitaiko prie kūno linkių

  Lateksas turi termoreguliacinių savybių: neleidžia perkaisti, kai tvanku, ir sušalti, kai vėsu

  Nusegamas užvalkalas su lino pluoštu užtikrina lengvą antčiužinio priežiūrą

  Antčiužinis turi juosteles tvirtinimui prie čiužinio

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
195,00€
Antčiužinis PULSE
195,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Antčiužinis PULSE
Užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis yra su papildomu paminkštinimu ir padeda palaikyti antčiužinio švarą. Jame nesiveisia dulkių erkutės, o sudėtyje esantis linas gerai garina drėgmę. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos, 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštas sluoksnis – antčiužinis su Pulse Natural

Už nuostabų lengvumo jausmą atsibudus atsakingas 5 cm latekso Pulse Natural antčiužinis. Jis pasižymi oro laidumu ir termoreguliacinėmis savybėmis, todėl kūnas ilsisi, neeikvodamas energijos susišildymui ar vėsinimui. Be to, jo prisitaikymas prie kūno yra idealus, todėl nenustebsime, jei atsigulę pasakysite „kaip patogu”.

Informacija

Antčiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas
Išmatavimai
Garantija

Pulse Natural – idealus kūno jausmas visą naktį

Ši inovatyvi medžiaga sukuria malonų mikroklimatą miego metu. Tai reiškia, kad ji prisitaiko prie kūno temperatūros ir, gerai praleisdama orą, neleidžia nei sukaisti, nei sušalti. Visa tai prisideda prie geros miego kokybės ir žvalumo jausmo atsibudus.

Be to, šio latekso gamybos technologija užtikrina visapusišką tvarumą: pagaminta medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu, o jos ekologinis pėdsakas – mažiausias visoje latekso putų pramonėje.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Savo gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks gaminių nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus antčiužinius

Kuriame tvarius čiužinius ir antčiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.