Antčiužinis LONO-TEC I

Nuo 95,00€

Jei norite paminkštinti nedidelius nelygumus, esančius dabartiniame miego paviršiuje, šis antčiužinis – jums. Pagamintas iš aplinkai ir sveikatai draugiško putų poliuretano Lono-Tec® I, jis suteikia debesies sluoksnio jausmą. Antčiužinio užvalkalo kampuose yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio.

  Lono-Tec® I putų poliuretanas yra elastingas ir pralaidus orui

  Antibakterinis užvalkalas užtikrina lengvą antčiužinio priežiūrą

  Antčiužinis turi juosteles tvirtinimui prie čiužinio

  Gaminiui taikoma 2 metų garantija dėl jo aukštos kokybės

Dydis
95,00€
Antčiužinis LONO-TEC I
95,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Antčiužinis LONO-TEC I
Antibakterinis užvalkalas su Lonofibre®

Pirmasis sluoksnis padeda palaikyti švarą. Audinį sudaro 100% poliesteris, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jame nesiveisia ir dulkių erkutės. Prireikus, užvalkalas patogiai nusiima atsegus užtrauktuką per visas 4 kraštines, todėl nereikės atidėlioti švaros dienos. Specialios Lonofibre® technologijos 3 sluoksnių užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos ir yra geriausiai pašalinamos dėmės.

Minkštas sluoksnis Lono-Tec® I

Šį sluoksnį sudaro 4 cm Lono-Tec® I medžiagos. Tai – itin pralaidus orui ir elastingas patentuotas putų poliuretanas. Lono-Tec® I pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis ir užtikrina teisingą atramą stuburui bei visai raumenų sistemai. Be to, ši medžiaga saugi sveikatai ir draugiška aplinkai.

Informacija

Antčiužinio pristatymas ir seno išvežimas
Kietumas
Išmatavimai
Garantija

Ramus miegas be kovų su alergija

Antčiužinis gaminamas iš orui itin pralaidžios medžiagos Lono-Tec® I, kuri sudaro nepalankią terpę pelėsiui, grybeliui bei dulkių erkutėms.

Prie švaros prisideda ir skalbiamas sintetinis užvalkalas. Sintetinis čia nereiškia „blogas”: jis užtikrina aukštesnę higieną. Švarioje aplinkoje miegas gilesnis ir saldesnis.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Savo gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo, norint užtikrinti aukštą gaminio kokybę.

Toks gaminių nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia, kad apsaugotų detales nuo deformacijos ar irimo.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus antčiužinis

Kuriame tvarius čiužinius ir antčiužinius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų