Miegamojo lovos

Miegamojo lovos

Kaip meistrai gamina instrumentus, taip mes gaminame lovas: kiekviena individualiai ir kruopščiai sutverta rankomis. Dizainus kūrėme baltiškiems interjerams, kuriuose dominuoja klasika bei modernas. Taip užtikrinome jų įsiliejimą į miegamojo aplinką. Tegu šios lovos puošia ir lydi jus į ramų poilsį.

LONAS lovos ramiam ir kokybiškam Jūsų miegui

Suteikite savo namams daugiau komforto, jaukumo ir šilumos – elegantiškos LONAS lovos skirtos ramiam Jūsų poilsiui ir kokybiškam miegui. Patikima lovų konstrukcija, patogiai valdomas pakėlimo mechanizmas ir aukštos kokybės gamybinės medžiagos užtikrins ilgaamžę eksploataciją ir lengvą lovos naudojimą. Rinkitės iš daugiau nei 500 skirtingų lovos audinių, tekstūrų, spalvų ir raštų, derinkite dekoratyvines pagalvėles, naktines spinteles ir pufus – susikurkite individualius miegamojo derinius patys.

Miegamojo lovos individualiam interjerui

Nesvarbu, ar daugiau dėmesio skiriate modernizmui, ar jūsų namuose dominuoja klasikinis stilius, LONAS viengulės ir dvigulės lovos atitiks individualius Jūsų poreikius. Vertinate subtilumą ir jaukią ramybę, o gal norite pabrėžti veržlumą ir jėgą? Padėsime surasti lovą, kuri atitiks jūsų nuotaiką ir jausmus. LONAS lovų kolekcijose – klasikinės lovos lenktais ir iškiliais galvūgaliais, stilingos lovos, puoštos originaliais dekoro elementais, ir ryškiaspalvės konstrukcijos su žaismingomis kasdienybės detalėmis.

Filtruoti