Kaip išsirinkti lovą?

Kaip išsirinkti lovą?

Lova yra vienas pagrindinių mūsų miego kokybės užtikrintojų. Joje praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, todėl svarbu užtikrinti, kad lova miegui būtų patogi. Sena, nepatogi, girgždanti lova gali turėti rimtų pasekmių jūsų miego ir gyvenimo kokybei, lemti nugaros, sąnarių, raumenų, kaklo srities ir net galvos skausmus, tad išsirinkti gerą ir patogią naują lovą yra nepaprastai svarbu.

Nors naujos lovos rinkimasis nėra įprastas ir kasdienis veiksmas, prieš renkantis lovą būtina žinoti keletą esminių dalykų, kurie leis išsirinkti tinkamą ir jūsų poreikius tenkinančią lovą. Kaip išsirinkti tinkamą lovos dydį? Koks turėtų būti lovos aukštis? Kuo pasižymi patikimos lovos ir ar tikrai svarbu estetika? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime šiame lovos rinkimosi gide.

LONAS - Lova BOSS

Lova Boss

Lovos dydis – kaip išsirinkti?

Vienas esminių naujos lovos parametrų yra jos dydis. Dažnu atveju yra patariama rinktis panašaus dydžio lovą, kaip ir turėjote iki šiol, kadangi ženklus lovos matmenų pakitimas gali tapti iššūkiu jūsų miego įpročiams, todėl gali prireikti ne vienos bemiegės nakties, kad prie pakitimų prisitaikytumėte. Neženklus lovos dydžio pakitimas yra laikomas iki 20 cm. 30 cm ar daugiau praplatėjusi arba susiaurėjusi lova gali išmušti jus iš jums įprasto miego ritmo, tad gali reikti laiko kol vėl prisitaikysite.

Renkantis lovą, atkreipkite dėmesį ar pateikiami matmenys yra išoriniai ar vidiniai - tokiu būdu būsite tikri, kokio čiužinio matmenų jums reikia bei kiek vietos užims lova jūsų miegamajame. Tokią informaciją visada gali pateikti konsultantas, tad neišsigąskite, jei iš pirmo žvilgsnio šios informacijos nerandate. Taip pat įvertinkite galimybę gausėti šeimai, nes tuomet dažnu atveju visą likusią kambario vietą atima kūdikio lovelė, todėl pagalvokite ar jai užtektų vietos ir koks bus praėjimas.

Dar vienas svarbus aspektas - miegamojo kambario dydis. Prieš renkantis naują lovą svarbu įvertinti, kokio dydžio lova miegamajame tilps, kiek liks vietos praėjimui tiek lovos šonuose, tiek gale, kokie bus arba jau yra jūsų turimi miegamojo lovos staliukai ir kiek jiems reikia vietos. Yra pastebima, kad žmonės dažnai užsigeidžia per didelių lovų neatsižvelgdami į miegamajame esančią erdvę, o tuomet kasdien kenčia nuo vietos trūkumo. Tad prieš pirkdami lovą pagalvokite ne tik apie lovos kokybę, bet ir apie praktinius ir gyvenimiškus dalykus.

LONAS - Lova Soprano

Lova Soprano

Ar svarbus lovos aukštis?

Lovos aukštis turėtų būti vertinamas kiekvieno individualiai. Turint aukštą lovą bus žymiai lengviau į ją atsigulti ir iš jos išlipti. Jums tereikės nuleisti kojas ir eiti, taip išvengiant papildomo judesio stojantis. Taip sumažėja tikimybė, kad keldamiesi pažadinsite šalia miegantį, nes atliksite mažiau judesių. Kaip bebūtų, kiekvieno poreikiai yra individualūs, tad jei miegate su partneriu, prieš perkant lovą pasitarkite, ar norėtumėte aukštesnės ar žemesnės lovos, ir priimkite bendrą sprendimą.

Daiktų pasidėjimas

Lova su patogia ir erdve patalynės dėže visiems laikams išspręs, kur patalpinti patalynę ir retai naudojamus daiktus. Daugelis, rinkdamiesi naują lovą ir koncentruodamiesi į miegą, net nesusimąsto apie galimybę pirkti lovą su išorinėmis patalynės dėžėmis arba atidaromais pufais, kurie paprastai pasižymi dideliu tūriu. Šios papildomos ertmės atlaisvina užgrūstas spintas, suteikia papildomos erdvės ir yra ypač naudingos šiais laikais populiariuose mažos kvadratūros butuose.

Jei jums yra svarbu, kad visi daiktai būtų savo vietose, namuose ir miegamajame vyrautų tvarka, tuomet apsvarstykite šių atributų įsigijimą ir lovos funkcionalumo praplėtimą. Tiek lovos spinteles, tiek pufus galima rinktis skirtingų spalvų bei dydžių, todėl galėsite pasirinkti ne tik reikiamo tūrio ir išmatavimų daiktadėžes, bet ir priderinti jas prie interjero spalvinės gamos.

LONAS - miegamojo aksesuarai

Pufai ir spintelės

Estetika – iliuzija ar esminis namų komponentas?

Paskutinės interjero mados diktuoja, kad lovos nėra vien tik funkcinis įrankis miegui. Nors ir ne visi yra pamišę dėl namų interjero, vis tik siekiant sukurti namų dizaino vientisumą ir miegamojo kambario jaukumą, derėtų pagalvoti apie lovos spalvą, medžiagų struktūrą bei kitas vizualines detales, kurios kuria miegamojo kambario estetiką.

Jūsų lova greičiausiai bus labiausiai matomas baldas visame miegamajame kambaryje, todėl jos stilistika yra ypač svarbi. Rinkitės lovos spalvą pagal interjere vyraujančias spalvas. Jeigu jūsų namuose vyrauja tamsaus medžio spalvos, greičiausiai nenorėsite pirkti šviesaus medžio lovos, kadangi vizualiai ji nederės su aplinka. Jei kambariui norite suteikti daugiau charakterio ir šarmo, būtinai rinkitės lovą su galvos atrama. Jos gali būti įvairios: medinės, iš odos, medžiaginės arba su paminkštinimais. Rinkitės pagal savo prioritetus ir nuspręskite, ko labiau siekiate – patogumo ar įvaizdžio kūrimo. Medžiaginės galvos atramos suteiks jaukumo ir bus patogios atsiremti skaitant ar žiūrint televizorių.

LONAS - Lova Sonatina

Lova Sonatina

Atnaujinta muzikinė LONO lovų kolekcija

Iš tiesų, kiekvienas turėtų rinktis naują lovą atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir supratimą, tačiau tam, kad galėtumėte lengviau priimti sprendimą, susikurti unikalią miegamojo atmosferą, išsirinkti tinkamą ir tiek funkcinius, tiek estetinius poreikius atitinkančią lovą, atnaujinta LONO muzikinė lovų kolekcija pasiūlys išskirtinai jums pritaikytas lovos savybes. Kolekcijoje yra devynios lovos ir modulių sistema JAZZ. Unikalūs galvūgaliai joms suteikia individualumą, o komfortas - išskirtinis šios linijos lovų bruožas. Kiekviena lova pasižymi savitu charakteriu, visai kaip ir muzikos stiliai, o galimybė pasirinkti lovos audinį, kojeles, pagalves ir apšvietimo sprendimus leis jums pasijusti patiems lyg kūrėjais ir sukomponuoti lovą taip, kad ši visapusiškai derėtų jūsų miegamojo interjere.

LONAS galvoja apie jūsų komfortą, todėl užsakius lovą viskuo pasirūpinsime be papildomų mokesčių. Pristatysime, užnešime ir surinksime lovą nemokamai, bei išsivešime visas likusias pakuotes. Nepaliekame jokių rūpesčių, verčiau leidžiame mėgautis atnaujinto miegamojo teikiamu džiaugsmu ir komfortu. Jei kažkas ir nutiktų, visoms lovoms taikome 2 metų garantiją, kurios metu suteikiame visapusišką pagalbą visais jums rūpimais klausimais.

Rinkitės LONO lovą ir mėgaukitės komfortu jūsų miegamajame!

Muzikinė lovų kolekcija

Lova BOSS Lova PIANO Lova Forte Lova Capriccio Lova Sonatina Lova Kantata Lova Soprano

Praktiškos detalės jūsų miegamajam

Pufai ir spintelės Pagalvės ir pagalvėlės Grotelės lovoms