Lova RONDO®

Nuo 700,00€
Patalynės dėžė
Audiniai
Dydis
Trispalvė čiužinių kolekcija
Klasikinė čiužinių kolekcija
Antčiužiniai
Aksesuarai ir priedai
Dekoratyvinės pagalvėlės
Lovos kojelės
900,00€
Lova RONDO®
900,00€
Pristatymas - 25 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Lova žemu minkštu galvūgaliu nedidelei ir jaukiai miegamojo erdvei

Rondo – dainingos melodijos kūrinys, kilęs iš prancūzų liaudies dainų. Toks ir šios lovos galvūgalis: žemas ir itin minkštu galvūgaliu, erdvei suteikiantis lengvos žaismės.

Muzikinės kolekcijos lovos pasižymi estetika ir funkcionalumu: jos patogios, ilgaamžiškos ir puikiai įsiliejančios į baltiškus interjerus. Čiužinio gerąsias savybes atskleidžia tvirtos grotelės. Esate vertas tikrai gero poilsio.

Informacija

Pristatymas ir surinkimas
Išoriniai matmenys
Garantija

Kad miškai žaliuotų

Jūsų lova kitą pavasarį prigis medeliu. Už kiekvieną įsigytą lovą pasodinsime po medį LONAS miške.

Daugiau informacijos: Kad Lietuva žaliuotų: „LONAS“ sodins po medelį už kiekvieną Baltijos šalyse klientų įsigytą lovą >

Lovos dizainerė – Rasa Balaišė / RASA deSIGN

Projektuodama lovą RONDO sukomponavau itin žemą galvūgalį, kurio tūrį akcentavau padidintu pločiu. Šiam modeliui suteikiau pabrėžtinai suapvalintą charakterį, kurio minkštumą dar labiau išryškinau vertikaliais dirželiais. Kaip produkto dizainerei man yra svarbu atsižvelgti ir funkciją – tad būtent lovoje RONDO galvūgalį suprojektavau taip, kad jis tuo pačiu galėtų būti ir kaip patogi atrama.   

Patogi patalynės dėžė sutalpins daiktus, kol jų prireiks

Lovą galite užsakyti su arba be patalynės dėžės. Papildoma antklodė, pledas ir gal tik savaitgaliais naudojamas chalatas – viskas tilps į patogią ir apgalvotą patalynės dėžę. Jos dugnas turi vėdinimo angas, kurios padeda cirkuliuoti orui, tad nei daiktai, nei čiužinys „neužsistovės”.

Lovos vidiniai karkaso matmenys yra truputį padidinti (iki 1 cm pločio ir iki 3 cm ilgio), kad lovą būtų patogu kloti ar lengvai rastumėte pakėlimo virvelę kojūgalyje.

Lovos konstrukcija išlaikys ir lovos apgultį

Papildomi kilogramai, įsiropštę vaikai, šuo ir katė: didesnis svoris šiai lovai – ne iššūkis. Ji gaminama iš padidinto atsparumo MDF plokščių, sukabinant kampus dvejose vietose metaline jungtimi. Tai – vienu kartu daugiau nei būtina. Be to, lovos kojūgalio kampus gaminame ir montuojame 45 laipsnių kampu taip suteikdami lovai ne tik elegancijos, bet ir dar didesnį atsparumą.

Grotelės – viena svarbiausių lovos dalių, suteikianti maksimalų komfortą

Grotelės užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką. Jos gaminamos iš elastingų ir tvirtų lamelių, kurių plotis 35 mm.

  Lovoje su patalynės dėže grotelės turi 2x30 lameles, ir kartu su tvirtu pakėlimo mechanizmu atlaiko bet kokio svorio čiužinius.

  Lovoje be patalynės dėžės grotelės turi 2x28 lameles.

Didelis lamelių skaičius suteikia tvirtumą ir leidžia lovą naudoti su visų rūšių čiužiniais.

Kiekvieną užsakymą vykdome individualiai

Tiesą pasakius, kliento vardas lydi kiekvieną žingsnį. Mes tikime, kad šitaip išlaikome ryšį su žmogumi ir tampame asmeniškai atsakingi už aukščiausią kokybę.

Didžiąją dalį gamybos kuriant ir lovas, ir čiužinius sudaro rankų darbas. Taip užtikriname, kad kiekviena siūlė gultų į savo vietą ir kiekviena detalė tarnautų ilgus metus. Prieš supakuojant išsiuntimui, lovos yra surenkamos ir patikrinamos jungiamosios detalės, kad jums pristatytume nepriekaištingos kokybės lovą.

Audiniai ir aksesuarai miegamojo harmonijai

Lovų audiniai yra itin lengvai valomi, kai kurie – atsparūs augintinių nagams. Be to, jie yra patikrinti Martindale dėvėjimosi, spalvos blukimo bei pilingo testais. Jūsų pasirinkimui – austiniai, veliūro, bukle ir kiti baltiškų ar išskirtinių raštų audiniai.

Dekoratyvinės pagalvėlės, jaukumą kuriantys pufai, funkcionalios spintelės prie lovos, papildomo apšvietimo sistemos: prie lovos lengvai priderinsite aksesuarus, kurie neretai gali būti apvilkti tokiu pačiu audiniu.

Rekomenduojama Jums

50 000+ geriau miegančių klientų