Lova KOPA su patalynės dėže

Nuo 995,00€
Galvūgalio pusė (Nuotraukoje dešinė)
Audiniai
Dydis
Trispalvė čiužinių kolekcija
Klasikinė čiužinių kolekcija
Vaikiški čiužiniai
Antčiužiniai
Aksesuarai ir priedai
Dekoratyvinės pagalvėlės
1 145,00€
Lova KOPA su patalynės dėže
1 145,00€
Pristatymas - 25 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Išskirtinio dizaino lova vaikui ar paaugliui su patalynės dėže

Šią lovą sukūrėme tiems, kam svarbu ir lovos dizainas, ir funkcionalumas. Itin minkštas galvūgalis suteiks jaukumo ir primins nuvilnijančias supustytas kopas. Nusegamos vidinės galvūgalio pagalvės leis susikurti papildomą minkštą kampelį kambaryje ar lengviau prižiūrėti lovos audinį, o tvirta konstrukcija lovą leis naudoti ilgus metus.

Informacija

Pristatymas ir surinkimas
Išoriniai matmenys
Garantija

Kad miškai žaliuotų

Jūsų lova kitą pavasarį prigis medeliu. Už kiekvieną įsigytą lovą pasodinsime po medį LONAS miške.

Daugiau informacijos: Kad Lietuva žaliuotų: „LONAS“ sodins po medelį už kiekvieną Baltijos šalyse klientų įsigytą lovą >

Lovos dizainerė – Gaudutė Žilytė

Lovos KOPA dizainą įkvėpė Baltijos pajūrio minkšti kopų patalai, žalia pušyno samana ir ramiai banguojanti jūra. Ši viengulė vaikų ar paauglio kambariui skirta lova savo forma atkartoja pajūrio peizažą. Ritmingai persidengiančios bangos formos pagalvės kuria jaukų, saldžius sapnus sapnuoti kviečianti miegamojo interjerą. Lovą lengva priderinti prie miegamojo kolorito. Rinkitės iš plačios audinių paletės vienspalvę arba dvispalvę iš 3 spalvinių derinių – SAMANA, JŪRA arba SMĖLIS.

Apgalvota patalynės dėžė stalčiuje ir kambaryje – tvarka

Kai reikės greitai priimti svečius, netvarką paslėpti padės erdvi patalynės dėžė, paslėpta lengvai ištraukiamame stalčiuje. Taip užtikrinsite kambaryje trokštamą tvarką ir sukursite daugiau laisvos erdvės mėgstamoms veikloms.

Kopas primenantis galvūgalis

Supustytas kopas primenantį galvūgalį rinkitės kairėje arba dešinėje pusėje. Minkštos pagalvės prie karkaso tvirtinamos plačia kontaktine juosta ir yra sujungtos paslėptu užtrauktuku.

Lovos konstrukcija išlaikys ir lovos apgultį

Įsiropštę draugai, šuo ir katė: didesnis svoris šiai lovai – ne iššūkis. Ji gaminama iš padidinto atsparumo MDP ir MDF plokščių, sukabinant kampus dvejose vietose metaline jungtimi. Tai – vienu kartu daugiau nei būtina.

Grotelės užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką. Jos gaminamos iš elastingų ir tvirtų 28 lamelių, kurių plotis 35 mm, o storis 8 mm. Tai suteikia tvirtumą ir leidžia lovą naudoti su visų rūšių čiužiniais.

Kiekvieną užsakymą vykdome individualiai

Tiesą pasakius, kliento vardas lydi kiekvieną žingsnį. Mes tikime, kad šitaip išlaikome ryšį su žmogumi ir tampame asmeniškai atsakingi už aukščiausią kokybę.

Didžiąją dalį gamybos kuriant ir lovas, ir čiužinius sudaro rankų darbas. Taip užtikriname, kad kiekviena siūlė gultų į savo vietą ir kiekviena detalė tarnautų ilgus metus. Prieš supakuojant išsiuntimui, lovos yra surenkamos ir patikrinamos jungiamosios detalės, kad jums pristatytume nepriekaištingos kokybės lovą.

Audiniai ir aksesuarai miegamojo harmonijai

Lovų audiniai yra itin lengvai valomi, kai kurie – atsparūs augintinių nagams. Be to, jie yra patikrinti Martindale dėvėjimosi, spalvos blukimo bei pilingo testais. Jūsų pasirinkimui – austiniai, veliūro, bukle ir kiti baltiškų ar išskirtinių raštų audiniai.

Dekoratyvinės pagalvėlės, jaukumą kuriantys pufai, funkcionalios spintelės prie lovos, papildomo apšvietimo sistemos: prie lovos lengvai priderinsite aksesuarus, kurie neretai gali būti apvilkti tokiu pačiu audiniu.