Vaikiška lova DOBILAS

Nuo 895,00€
Audiniai
Dydis
Trispalvė čiužinių kolekcija
Klasikinė čiužinių kolekcija
Vaikiški čiužiniai
Antčiužiniai
Aksesuarai ir priedai
Dekoratyvinės pagalvėlės
1 045,00€
Vaikiška lova DOBILAS
1 045,00€
Pristatymas - 25 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Universalaus dizaino lova vaikui ar paaugliui

Vaikai greitai auga ir staiga tampa išrankiais jaunuoliais. Kad nereikėtų naujos kas kelis metus, pagaminome minimalistinio stiliaus lovą. Ji pralenkia laiką ir įsilieja skirtingų stilių kambariuose, todėl tarnauja nuo vaikystės iki suaugystės.

Lova turi daiktadėžę, kuri padės užtikrinti taip trokštamą tvarką kambaryje arba sukurs daugiau laisvos erdvės mėgstamoms veikloms. Lova taip pat kruopščiai apsiūta audiniu visuose kampuose, kad užtikrintų saugumą bei sukurtų malonią erdvę žaisti ar skaityti knygas.

  Padidinto atsparumo MDF plokštės užtikrina tvirtumą

  Minimalistinis dizainas leidžia lovą naudoti ilgus metus

  Kokybiškas pakėlimo mechanizmas padeda lengvai naudotis patalynės dėže

  Lova manufaktūroje gaminama asmeniškai jums

Informacija

Pristatymas ir surinkimas
Išoriniai matmenys
Garantija

Kad miškai žaliuotų

Jūsų lova kitą pavasarį prigis medeliu. Už kiekvieną įsigytą lovą pasodinsime po medį LONAS miške.

Daugiau informacijos: Kad Lietuva žaliuotų: „LONAS“ sodins po medelį už kiekvieną Baltijos šalyse klientų įsigytą lovą >

Apgalvota patalynės dėžė ir kambaryje – tvarka

Kai reikės greitai priimti svečius, netvarką paslėpti padės patalynės dėžė. Jos dugnas turi vėdinimo angas, kurios padeda cirkuliuoti orui, tad nei daiktai, nei čiužinys „neužsistovės”.

Lovos vidiniai karkaso matmenys yra truputį padidinti (iki 1 cm pločio ir iki 3 cm ilgio), kad lovą būtų patogu kloti ir lengvai rastumėte pakėlimo virvelę.

Lovos konstrukcija išlaikys ir lovos apgultį

Įsiropštę draugai, šuo ir katė: didesnis svoris šiai lovai – ne iššūkis. Ji gaminama iš padidinto atsparumo MDF plokščių, sukabinant kampus dvejose vietose metaline jungtimi. Tai – vienu kartu daugiau nei būtina.

Grotelės užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką. Jos gaminamos iš elastingų ir tvirtų 30 lamelių, kurių plotis 35 mm, o storis 8 mm. Tai suteikia tvirtumą ir leidžia lovą naudoti su visų rūšių čiužiniais.

Kiekvieną užsakymą vykdome individualiai

Tiesą pasakius, kliento vardas lydi kiekvieną žingsnį. Mes tikime, kad šitaip išlaikome ryšį su žmogumi ir tampame asmeniškai atsakingi už aukščiausią kokybę.

Didžiąją dalį gamybos kuriant ir lovas, ir čiužinius sudaro rankų darbas. Taip užtikriname, kad kiekviena siūlė gultų į savo vietą ir kiekviena detalė tarnautų ilgus metus. Prieš supakuojant išsiuntimui, lovos yra surenkamos ir patikrinamos jungiamosios detalės, kad jums pristatytume nepriekaištingos kokybės lovą.

Audiniai ir aksesuarai miegamojo harmonijai

Lovų audiniai yra itin lengvai valomi, kai kurie – atsparūs augintinių nagams. Be to, jie yra patikrinti Martindale dėvėjimosi, spalvos blukimo bei pilingo testais. Jūsų pasirinkimui – austiniai, veliūro, bukle ir kiti baltiškų ar išskirtinių raštų audiniai.

Dekoratyvinės pagalvėlės, jaukumą kuriantys pufai, funkcionalios spintelės prie lovos, papildomo apšvietimo sistemos: prie lovos lengvai priderinsite aksesuarus, kurie neretai gali būti apvilkti tokiu pačiu audiniu.

Rekomenduojama Jums