Miegamojo lovos

Miegamojo lovos

LONAS miegamojo lovos

Tai mūsų meistrų rankų darbo gaminiai, kurie puikiai atspindi aukščiausius komfortiško miego, dizaino sprendimų ir gamybos kokybės standartus. Kiekviena lova gaminama kruopščiai pagal individualų kliento užsakymą, todėl ji tampa ryškiu efektyvaus poilsio ir miegamojo interjero akcentu, padedančiu išpildyti didžiausius lūkesčius.

Dizainus kūrėme baltiškiems interjerams ir siūlome rinktis net iš 500+ audinių raštų-spalvų-tekstūrų nuotaikų. Tai leidžia kiekvienam įgyvendinti savo stilingos miegamojo lovos viziją. Tuo tarpu konstrukciniai ir techniniai sprendimai neleis suabejoti, kokios turėtų būti kokybiškos ir modernios miegamojo lovos.

Iškilus klausimui, kokią lovą išsirinkti, siūlome susipažinti su LONAS asortimentu jums patogiu būdu. Miegamosios lovos gali būti pasirenkamos iš specialios dizaino kolekcijos, Premium tipo lovų arba galite rinktis vadovaujantis skirstymu pagal tipus. Siūlome didelę pasirinkimo įvairovę tam, kad ramus ir efektyvus poilsis būtų pasiekiamas nepriklausomai nuo klientų miego įpročių ar stilistinių pageidavimų.

Muzikinė lovų kolekcija

Šią kolekciją sudaro 10 lovų dizainų, o kiekvienas iš jų įkvepia savitam miegamojo interjero sprendimui. Muzikinė lovų kolekcija - tai modernios miegamojo lovos, estetiškos ir ypač patogios, kurios nuteikia raminančiam poilsiui ir darnioms stilistinėms improvizacijoms. Skirtingų galvūgalių pasirinkimai, didžiulė dekorų, spalvų ir raštų įvairovė išplečia galimybę rasti patraukliausią variantą savo interjerui.

Muzikines miegamojo lovas galite rinktis iš populiariausių viengulių ir dvigulių lovų dydžių, su patalynės dėže ar be jos, taip pat siūlome užsisakyti prailgintą lovos versiją. Siekiame rasti optimaliausius sprendimus reikliausiems poreikiams. Šios kolekcijos lovos parduodamos be čiužinio, todėl didelė lovų dydžių įvairovė leis prisitaikyti prie jūsų turimo čiužinio. Beje, šios kolekcijos lovos dizainai puikiai suderinami su kitais LONAS miegamojo aksesuarų produktais - tai suteikia galimybę lengvai sukurti vientisą erdvės atmosferą. Gali net pasirodyti, kad Muzikinės kolekcijos lovos – daugiau nei baldai, tai lyg meninė išraiška suderinanti komfortišką poilsį ir miegamojo nuotaiką.

Continental lovos

Tai Premium klasės gaminiai. LONAS Continental lovos pasižymi išskirtinėmis komforto, dizaino ir kokybės savybėmis. Žvelgiant iš dizaino pusės - sukūrėme subtilios estetikos stiliaus lovas klasikiniam ir modernios klasikos miegamajam, kuriame vyrautų ramumos ir intymumo atmosfera. Švelnios ir lietimui malonios medžiagų tekstūros, minkšti ir patogūs skirtingų tipų galvūgaliai, poilsiui ir miegui padedančios nusiteikti raminančios spalvos.

Iš techninės pusės – sukūrėme itin patvarią ir komfortišką konstrukciją. Kad tai ilgaamžės ir tvirtos miegamojo lovos galėsite įsitikinti bėgant metams. Kertines aukščiausios miego kokybės savybes suteikia konstrukciniai sluoksniai. Jų yra trys: vieną sluoksnį sudaro dviejų lygių tachtos, antrą sudaro čiužinio sluoksnis, o trečią – maksimalų prisitaikymo prie kūno efektą užtikrinantis antčiužinis. Todėl tai aukštos lovos, suteikiančios daugiau patogumo įlipti ir išlipti. Continental miegamosios lovos sudarytos iš dviejų čiužinių, todėl abu miego partneriai gali pasirinkti būtent jo miego poreikius geriausiai atitinkantį čiužinio kietumą.

Juk tiek fizinė, tiek emocinė savijauta atsigulus į lovą yra labai svarbi, tiesa? Continental - tai prabangios lovos, kurios tiesiog kvies nedelsti ir pasinerti į raminantį poilsį ar net paskatins susikurti savo ritualus prieš miegą.

Dvigulės lovos

LONAS dvigulės lovos skirtos vertinantiems erdvę ir miego malonumus. Jų skiriamasis bruožas – solidus dizainas ir tvarus ilgaamžiškumas. Renkantis šio tipo lovą siūlome vadovautis keliais pagrindiniais atrankos kriterijais – ar Muzikinės dizaino kolekcijos, ar Premium tipo Continental lovos jums labiau prie širdies ir prie miegamojo? Kitas kriterijus - dydis - kokių išmatavimų lova jums priimtiniausia?

Pradedant nuo išmatavimų - dvigulės lovos įprastai apibrėžiamos pagal matmenis. Mūsų asortimente rasite populiariausius ir aktualiausius dydžius, nepriklausomai nuo jums patinkančios dizaino kolekcijos. Taigi LONAS dvigulės lovos gali būti 140x200, taip pat siūlome vidutinio dydžio - 160x200, didesnes - 180x200 ar itin erdves - 200x200 lovas. Iš medžio masyvo ar padidinto atsparumo plokščių gaminamos lovos paruoštos atlaikyti ir gausios šeimos apgultį.

Besirenkantiems pagal LONAS dizaino kolekcijos ar Continental tipo lovų savybes, svarbu atkreipti dėmesį tiek į jų stilistikos, tiek į komplektacijos skirtumus. Muzikinės kolekcijos dvigulės lovos siūlo milžinišką audinių ir tekstūrų įvairovę, taip pat tai itin optimalus variantas ieškantiems elegantiškų sprendimų be čiužinio, tačiau su erdvia patalynės dėže. Tuo tarpu Continental dvigulės lovos skirtos ieškantiems išskirtinio komforto, nes miego metu maksimaliai pasirūpinama abiem partneriais. Komplektacijoje yra net du čiužiniai, kurie gali būti pritaikyti pagal kiekvieno miegančiojo poreikius. Nesvarbu, kokiems kriterijams teikiate pirmenybę, jūsų pasirinkta ir sukomplektuota lova bus gaminama individualiai tik jums.

Viengulės lovos

Dažniausiai viengulės lovos tampa pagrindiniu pasirinkimu įrenginėjant vaiko, jaunuolio ar svečiam skirto kambario erdvę. Tai trijų skirtingų pločių kompaktiškos lovos, besirūpinančios ramiu poilsiu ir kokybišku miegu bei kartu vertinančios vieno žmogaus erdvės ir estetikos poreikius. Leiskite savo vaikui išsirinkti audinius, tekstūras ir spalvas arba kartu nuspręskite, kokio stiliaus lova geriausiai tiktų jo miegamajame. Jei jus domina viengulės lovos vaikams – rekomenduojame rinktis 90x200 dydžio lovą. Viengulės lovos paaugliams kaip ir suaugusiems turėtų būti didesnės - 120x200 ar 140x200 dydžio.

Visos Muzikinės kolekcijos lovos komplektuojamos be čiužinio, todėl ieškantys tik lovos - puikiai priderins jau turimą čiužinį namuose.

Ergonomija miegamajame gali būti labai svarbi, ypač jei kambaryje visi daiktai turi savo vietas ir nėra neišnaudotų kvadratinių metrų. Todėl visos LONAS viengulės lovos su patalynės dėže yra kaip tik tai, kas leidžia efektyviai išnaudoti turimus tūrius ir susikurti papildomos vietos miegamajame.

Tiek iš kokybinės, tiek iš dizaino pusės viengulės miegamojo lovos atitinka tas pačias savybes ir turi tuos pačius stilistinius pasirinkimus kaip ir didesnės lovos iš Muzikinės kolekcijos. Virš 500 audinių pasirinkimas, keli skirtingi jaukumo suteikiantys galvūgaliai, aukščiausios kokybės medžiagos užtikrinančios ilgaamžiškumą. Taigi viengulės lovos tiesiog mažesnės didesnių lovų variacijos su gerosiomis jų savybėmis.

Lovos vaikams

LONUI rūpi visos šeimos miego kokybė, todėl savo kolekcijoje turime ką pasiūlyti ir vaiko kambariui. Tai dvi grakščios ir solidžios lovų linijos. Galite drauge su vaiku ieškoti mėgstamiausio audinio rašto, spalvos ir tekstūros pasirinkimo iš daugiau nei 500 variantų, todėl mūsų dizainerių sukurtos gamos atitiks tiek berniukų, tiek mergaičių lūkesčius. Stilingos ir estetiškos lovos vaikams suteiks jaukumo tiek pačiam jos šeimininkui, tiek vaiko miegamojo interjerui.

Vaikiškos lovos karkasas yra padengtas paminkštinančia medžiaga ir tik tuomet apvilktas audiniu. Tokiu būdu suteikiamas papildomas konstrukcijos minkštumas, o jūsų vaikui – saugumas. Galvodami apie vaiko privatumą siūlome miegamąsias lovas su trijų tipų galvūgaliais ir šonais – dengiantys daugiau sukuria maksimalią privatumo ir saugumo erdvę, dengiantys mažiau leidžia įsiropšti iš dviejų ar trijų lovos pusių. Kurioje lovos pusėje turėtų būti prailginta galvūgalio dalis, galite pasirinkti atsižvelgdami į savo miegamojo išplanavimą.

Augančio vaiko miego įpročiai ir poreikiai gali keistis labai sparčiai, kaip ir gali išlikti nepakitę ilgesnį laiką. Todėl pirmiausiai vaiko lova siūloma be čiužinio – tuo atveju, jei jūsų turimas čiužinys vis dar puikiai tinka miegui. Standartinė lova paaugliui dažniausiai yra 90x200 dydžio. Dar vienas svarbus dalykas – po lova rasite erdvę patalynės dėžę, į kurią galėsite sutalpinti ne tik patalynę. Aukštos kokybės medžiagos ir stilingas dizainas užtikrins, kad mūsų lova tarnaus nuo vaikystės iki paauglystės.

Lovos su čiužiniu

Norintiems pilnai atnaujinti miegamojo lovą ir siekiantiems aukščiausių kokybės standartų mes siūlome geriausią, ką turime – LONAS Continental tipo lovas. Tai rankų darbo lietuviškos lovos su čiužiniu (jų komplekte net du – kiekvienam miegančiajam po atskirą), kurios tarnaus ir džiugins ilgus metus. Premium klasės medžiagų savybės ir dar efektyvesni prisitaikymo prie miegančiojo kūno sprendimai šias lovas daro išskirtinėmis. Jau pilnai sukomplektuotos lovos yra aukštesnės ir dar labiau personalizuotos nei įprastai. Belieka tik išsirinkti norimą audinio spalvą-raštą-tekstūrą, galvūgalio tipą ir, žinoma, čiužinio minkštumą pagal individualius miego poreikius. Viskuo kitu jau pasirūpinta. Medžio masyvo konstrukcijos ir kitų medžiagų kokybinės savybės užtikrins ilgaamžiškumą.

Nors renkantis kitokio tipo ir kitos kolekcijos lovą čiužinys komplekte neįtrauktas, visgi siūlome ir kitokių sprendimų variantų. Visos kitos, tiek viengulės, tiek dvigulės lovos su čiužiniu, gali būti komplektuojamas atskirai pagal pageidavimą. Nepamirškite – pilnos komplektacijos lova yra, tarsi, investicija į miego kokybę ir geresnę savijautą.

Lovos su patalynės dėže

Norintiems atnaujinti miegamąjį, vienas iš ieškomų sprendimų dažnai tampa praktiškumo siekis. Todėl, miegamojo lovos su patalynės dėže – išmintinga ar kartais net nepamainoma išeitis. Miego baldas gali būti ne tik stilingas bei teikiantis komfortišką poilsį, bet ir funkcionalus tuo pačiu metu.

Visos LONAS Muzikinės kolekcijos lovos siūlomos su patalynės dėže. Jos pasižymi elegantiškais dizainais ir patogiais galvūgaliais, todėl lengvai rasite spalvų, raštų ir tekstūrų, kurios harmoningai įsilies į jūsų miegamojo interjerą. Galiausiai šios lovos išsiskiria savo patvarumu ir funkcionalumu – kadangi jos pagamintos iš padidinto atsparumo plokščių, konstrukciškai tai leidžia turėti vientisą ir itin erdvę patalynės dėžę.

Žinoma, priklausomai nuo to ar miegamojo lova su patalynės dėže yra dvigulė, ar viengulė, skiriasi ir talpos tūris, tačiau abiem atvejais vietos užteks tiek patalynei, tiek papildomiems daiktams. Paprastai valdomas viršutinės lovos dalies pakėlimo mechanizmas leis lengvai ir patogiai prieiti prie daiktų dėžėje ir galėsite nors ir kasdien išnaudoti šį funkcionalumą.

Lovų aksesuarai ir priedai

LONAS dizaineriai sukūrė didžiulę įvairovę audinių ir aksesuarų tam, kad kiekvienas jaustų kuo didesnę laisvę rinkdamasis ir komplektuodamasis lovą ir priedus prie jos. Galimybė stilistiškai suderinti skirtingus produktus leidžia sukurti vientisą ar kitokią norimą miegamojo nuotaiką.

LONAS lovų aksesuarų asortimente siūlomos lovos kojelės leis prisiderinti prie jūsų turimos lovos stiliaus. Čia rasite grakščių, minimalistinių, aukštų ir žemų medinių ir metalinių kojelių. Kitas aktualus aksesuaras – dekoratyvinės pagalvėlės. Jos skirtos puošti ir dekoruoti lovą ar suteikti patogias atramas.

Ieškantiems kompaktiško smulkaus baldelio miegamajam siūlomos grakščios spintelės prie lovos, miegamojo staliukai ir kiti pagalbiniai priedai. Tai minkštų paviršių baldeliai, suteikiantys miegamojo erdvėje papildomo funkcionalumo.

Anksčiau ar vėliau ateina metas atsinaujinti lovų groteles – jas sukūrėme taip, kad būtų atskleistos gerosios čiužinių savybės, todėl kokybiškos ir laiku pakeistos lovos grotelės leis palaikyti kokybišką miegą.

Taigi, kaip visgi išsirinkti lovą miegamajam? Žinoma, tai labai individualus klausimas, nes miegas yra jautrus procesas, o miegamasis - privati erdvė. Todėl renkantis lovą aktualių klausimų gali kilti daug. Ieškantiems atsakymų rekomenduojame paskaityti mūsų patarimų straipsnį „Kaip išsirinkti lovą“. O tiems, kas jau ieško konkretaus sprendimo savo miegamajam – priminimas, kad LONAS lovoms taikoma 2 metų garantija, o nusipirktą lovą mūsų meistrai nemokamai surinks jūsų namuose.

Filtruoti