Pledas OLIVE

Nuo 65,00€

Tvarus, minimalistinio dizaino medvilninis pledas taps ir stilinga namų interjero detale, ir mylimiausiu apsikabinimu leidžiant vakarus gamtoje ar prie jūros. Sukūrėme šį pledą tiems, kuriems iki tobulos akimirkos trūksta lengvo ir jaukaus prisilietimo bei to gero jausmo viduje: įsigijau tvarų gaminį.

  Draugiškas gamtai pledas

  Lengvas ir minkštas

  Su kutais

Dydis
65,00€
Išparduota
Pledas OLIVE
65,00€
Išparduota
Pristatymas - 16 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Dydis
Sudėtis
Garantija

Subtilus eglutę menantis raštas

Šis pledas išaustas eglute – kad džiugintų akį ir būtų malonus liesti. Vienspalvis pledas su tik iš arti matomu eglutės raštu saugo paslaptis ir leidžia ramiai mėgautis akimirka.

Ilgaamžis duetas: geriausios medvilnės savybės ir poliesterio tvirtumas

Tokia audinių dermė užtikrina pledų tvirtumą, švelnumą ir ilgaamžiškumą. Medvilnė – populiariausias tekstilės pluoštas, nes yra švelni odai ir pralaidi orui. Poliesterio pluoštas, įaustas į medvilnę, sutvirtina gaminius ir leidžia juos ilgai naudoti.

Arčiausiai jūsų odos – gamtai draugiškas gaminys

Šio pledo gamyboje panaudojome net 70% perdirbtos medvilnės, sertifikuotos GRS (angl. Global Recycle Standard – Pasaulinis perdirbimo standartas). Šis sertifikatas užtikrina, kad gaminyje naudojamos perdirbtos medžiagos, kurios yra draugiškos aplinkai ir saugios naudojimui.

Naudinga

 Džiovyklėje džiovinti žemoje temperatūroje (•)

 Galimas sausas valymas

 Negalima skalbti

 Negalima balinti

 Negalima lyginti


Gaminio priežiūros rekomendacijos >