−10%

Grotelės lovoms SIGMA

Nuo 108,00€ 120,00€

Šios grotelės tiks įvairaus kietumo čiužiniams. Kitaip nei COMFORT ir SPARK, šios grotelės neturi svorio paskirstymo juostos, tačiau dvigubos lamelės grotelių viduryje leis reguliuoti čiužinio kietumą.

Su papildomu kietumo reguliavimu

Ilgaamžiškas dizainas

Dydis
108,00€
120,00€
Grotelės lovoms SIGMA
108,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Grotelės lovoms SIGMA
Reguliuojamo kietumo lamelės

Grotelių viduryje sudėtos dvigubos lamelės, kurios leidžia grotelėms dar tiksliau veikti pagal jūsų kūno svorį ir reguliuoti čiužinio kietumą.

Tankios ir elastingos lamelės

Vos 3,5 cm pločio lamelės gaminamos iš aukščiausios kokybės klijuotos beržo faneros, todėl yra lanksčios ir ilgaamžiškos. Jų siaurumas bei tankis leidžia čiužiniui tiksliau prisitaikyti prie kūno linijų.

Guminiai antgaliai

Kad lamelės veiktų tyliai ir tiksliai gulėtų savo vietoje, jos yra įvelkamos į guminius antgalius. Tokios grotelės tarnaus nejuntamai. Jos nesitrins ir išlaikys lygius tarpus ilgus metus.

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Garantija

Kuriame subalansuotą komfortą

Komfortas slypi visų elementų veikimo darnoje. Kiekvienas čiužinio, lovos ir grotelių konstrukcinis elementas papildo vienas kitą ir kuria bendrą patogumo jausmą.

Pirmojo įspūdžio komforto jausmas atsiskleis vos atsigulus, tačiau subtilumai išryškės po nakties ir miegant eilę metų. Miegokite kokybiškai.