−10%

Grotelės lovoms COMFORT

Nuo 144,00€ 160,00€

Ar žinojote, kad tik tinkamai pagamintos grotelės gali pilnai atskleisti jūsų čiužinio savybes? Kurdami šias groteles, siekėme būtent to. Gulint visą naktį, tikrai pajusite komforto skirtumą.

Skirtas minkštesniems čiužiniams

Su papildomu kietumo reguliavimu

Ilgaamžiškas dizainas

Dydis
144,00€
160,00€
Grotelės lovoms COMFORT
144,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Grotelės lovoms COMFORT
Amortizatoriai

Jie padeda sušvelninti judesius, lamelėms judėti tiksliau, o visam grotelių karkasui – tarnauti ilgiau. Pajuskite švelnų bangavimą, lyg gulėtumėte ant debesies.

Tankios ir elastingos lamelės

Vos 2,5 cm pločio lamelės gaminamos iš aukščiausios kokybės klijuotos beržo faneros, todėl yra lanksčios ir ilgaamžiškos. Jų siaurumas bei tankis leidžia čiužiniui tiksliau prisitaikyti prie kūno linijų.

Reguliuojamo kietumo lamelės

Grotelių viduryje sudėtos dvigubos lamelės, kurios leidžia grotelėms dar tiksliau veikti pagal jūsų kūno svorį ir reguliuoti čiužinio kietumą.

Tvirtas svorio paskirstymo diržas

Tekstilinė juosta gaminio viduryje paskirsto kūno svorį ir užtikrina bendrą grotelių stabilumą. Taip jos juda tiksliau ir tvirčiau.

Guminiai antgaliai

Kad lamelės veiktų tyliai ir tiksliai gulėtų savo vietoje, jos yra įvelkamos į guminius antgalius. Tokios grotelės tarnaus nejuntamai. Jos nesitrins ir išlaikys lygius tarpus ilgus metus.

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Garantija

Kuriame subalansuotą komfortą

Komfortas slypi visų elementų veikimo darnoje. Kiekvienas čiužinio, lovos ir grotelių konstrukcinis elementas papildo vienas kitą ir kuria bendrą patogumo jausmą.

Pirmojo įspūdžio komforto jausmas atsiskleis vos atsigulus, tačiau subtilumai išryškės po nakties ir miegant eilę metų. Miegokite kokybiškai.