−10%

Grotelės lovoms SPARK

Nuo 126,00€ 140,00€

Ar žinojote, kad tik tinkamai pagamintos grotelės gali pilnai atskleisti jūsų čiužinio savybes? Kurdami šias groteles, siekėme būtent to. Gulint visą naktį, tikrai pajusite komforto skirtumą.

Skirtas kietesniems čiužiniams

Su papildomu kietumo reguliavimu

Ilgaamžiškas dizainas

Dydis
126,00€
140,00€
Grotelės lovoms SPARK
126,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Grotelės lovoms SPARK
Reguliuojamo kietumo lamelės

Grotelių viduryje sudėtos dvigubos lamelės, kurios leidžia grotelėms dar tiksliau veikti pagal jūsų kūno svorį ir reguliuoti čiužinio kietumą.

Tankios ir elastingos lamelės

Vos 3,5 cm pločio lamelės gaminamos iš aukščiausios kokybės klijuotos beržo faneros, todėl yra lanksčios ir ilgaamžiškos. Jų siaurumas bei tankis leidžia čiužiniui tiksliau prisitaikyti prie kūno linijų.

Tvirtas svorio paskirstymo diržas

Tekstilinė juosta gaminio viduryje paskirsto kūno svorį ir užtikrina bendrą grotelių stabilumą. Taip jos juda tiksliau ir tvirčiau.

Guminiai antgaliai

Kad lamelės veiktų tyliai ir tiksliai gulėtų savo vietoje, jos yra įvelkamos į guminius antgalius. Tokios grotelės tarnaus nejuntamai. Jos nesitrins ir išlaikys lygius tarpus ilgus metus.

Amortizatoriai

Jie padeda sušvelninti judesius, lamelėms judėti tiksliau, o visam grotelių karkasui – tarnauti ilgiau. Pajuskite švelnų bangavimą, lyg gulėtumėte ant debesies.

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Garantija

Kuriame subalansuotą komfortą

Komfortas slypi visų elementų veikimo darnoje. Kiekvienas čiužinio, lovos ir grotelių konstrukcinis elementas papildo vienas kitą ir kuria bendrą patogumo jausmą.

Pirmojo įspūdžio komforto jausmas atsiskleis vos atsigulus, tačiau subtilumai išryškės po nakties ir miegant eilę metų. Miegokite kokybiškai.