Kaip antčiužiniai gali pagerinti Jūsų miegą

Kaip antčiužiniai gali pagerinti Jūsų miegą

Kietesnės sudėties (poroloniniai, viskoelastiniai, lateksiniai) antčiužiniai pasižymi didele paklausa ir tam yra priežasčių. Ilgainiui vartotojai suprato, kad norint suteikti čiužiniui arba sofai-lovai trūkstamas atramines savybes, iš tiesų reikia visai nedaug. Standaus antčiužinio įsigijimas yra puikus ir praktiškas sprendimas, kuris padės pagerinti miego kokybę kenčiantiems juosmens, nugaros, kaklo skausmus ir ne tik.

LONAS - Antčiužinis

Prieš perkant antčiužinį

Antčiužinių prekybos vietose dažnai yra klausiama, kaip antčiužinio kietumas yra susijęs su miego kokybe arba kokio kietumo antčiužinį rinktis. Čia vertėtų žinoti keletą svarbių dalykų, kurie padės jums išsirinkti tinkamiausią antčiužinį ir vėl pajusti rytinės energijos pliūpsnį po gilaus ir saldaus nakties miego.

Viskoelastiniai antčiužiniai

Šio tipo antčiužiniai puikiai prisiderins prie kiekvieno individualių poreikių. Viskoelastas nėra nei per minkštas, nei per kietas, taigi idealiai prisitaikys prie kūno formų – stipriau spaudžiamose vietose įdubs, o mažesnį spaudimą patiriantys taškai išsigaubs taip užtikrindami idealų svorio pasiskirstymą ir stuburo tiesumą. Viskoelastinius antčiužinius patariama rinktis žmonėms su stuburo problemomis bei tiems, kurie mėgsta miegoti ant vidutinio kietumo pagrindo.

Poroloniniai antčiužiniai

Porolonas suteikia tinkamą atramą kūnui ir yra pakankamai tvirtas. Pasirinkę tinkamo porolono tankio antčiužinį galėsite mėgautis būtent jums tinkama kūno atrama ir komfortu. Jei norite jaustis lyg miegodami ant debesies, rinkitės minkštesnį antčiužinį. Jei ieškote tvirto paviršiaus, kuris turėtų ortopedinių savybių ir mažintų kūno skausmus, tuomet derėtų rinktis kietesnį antčiužinį. Porolonas taip pat puikiai sugeria judesius, todėl nejausite šalia miegančio žmogaus vartymosi, kas taip pat yra svarbu užtikrinant nepertraukiamą miegą.

Latekso antčiužiniai

Latekso antčiužiniai pasižymi tvirta atrama ir geru kūno svorio paskirstymu, todėl užtikrina taisyklingą stuburo laikyseną miego metu. Antčiužiniai pagaminti iš latekso yra kietesni už viskoelastinius antčiužinius ir neturi specifinio naujos prekės kvapo. Tokio antčiužinio pagalba ženkliai pagerinsite miego komfortą, panaikinsite seno čiužinio arba sofos-lovos išgulėtus įdubimus ir vėl džiaugsitės nuostabiu poilsiu.

LONAS - Antčiužinis

Tvirti antčiužiniai

Tvirtas antčiužinis paprastai yra storesnis ir pasižymi didesniu medžiagos tankiu. Kuo tankesnė antčiužinio medžiaga, iš kurios jis yra pagamintas, tuo ilgaamžiškesnis antčiužinis bus. Tvirtesni antčiužiniai taip pat pasižymi didesniu svoriu, tačiau neskubėkite pirkti pačio kiečiausio antčiužinio. Labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į medžiagos tankį, standumą ar antčiužinio storį, bet ir pojūtį, kai gulite ant antčiužinio ir jį bandote.

Žmonės miegantys ant šono arba turintys sąnarių problemų nesijaus patogiai miegodami ant kieto antčiužinio, kadangi per kietas paviršius neleis atsipalaiduoti raumenims, taigi jausitės pavargę ir nepailsėję. Pradžiai įsitikinkite, kad jūsų nekamuoja sąnarių skausmai ir esate įpratę miegoti ant nugaros arba pilvo.

LONAS ANTČIUŽINIAI

Antčiužinis MEMOSPACE 7 Antčiužinis MEMOSPACE 5 Antčiužinis LONO-TEC II Antčiužinis LONO-TEC I