Patalynė

Patalynė

Patalynė

Kurkite jaukius ir stilingus namus su LONAS HOME patalynės užvalkalais. Iš 100% Premium medvilnės satino pagaminti vienspalviai ir margi patalynės komplektai ir paklodės tarnaus ilgai, o spalvos ir raštai džiugins kiekvieną kartą, žvilgtelėjus į miegamąjį. Mūsų dizaineriai išrinko tokius patalynės raštus ir spalvas, kurias lengva derinti su vienspalvėmis paklodėmis, o kartu su papildomais pagalvių užvalkalais paprasta kurti vis kitokią nuotaiką miegamajame.

Nepamiršome ir mažųjų – pasiuvome LONAS HOME vaikišką patalynę ir paklodes, tinkančias kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Iš tų pačių Premium medvilnės satino audinių pasiūta patalynė yra minkšta ir švelni. Išbandėme patys – po daugelio skalbimo spalvos išlieka tokios pat ryškios, todėl džiugins ir mažuosius ne vienerius metus.

Vertiname kokybišką patalynę, todėl jai renkamės audinius iš pasaulyje pripažintų tiekėjų. Vienspalvę patalynę siuvame iš Italijos meistrų išaustų audinių, o margą – iš mūsų išrinktų dizainų skaitmenine spauda margintų ispaniškų audinių.

Filtruoti