−30%

Patalynės komplektas NIGHT

Nuo 69,30€ 99,00€

Ši raštuota patalynė papuoš miegamąjį ir pakylės jį virš kasdienybės. Užvalkalai yra pagaminti iš Premium medvilnės satino, marginto skaitmenine spauda. Su tokiais užvalkalais lova taps interjero akcentu, o, derinant su vienspalviais Elegante kolekcijos užvalkalais, į miegamąjį įneš lengvos žaismės..

  Ilgai išliekantys skaitmenine spauda marginto audinio raštai

  Minkšti ir švelnūs medvilnės satino audiniai

  Mūsų dizainerių atrinkti raštai ir spalvos taip, kad derėtų geriausiai

  Antklodžių ir pagalvių užvalkalai su paslėptu tos pačios spalvos užtrauktuku

  Tvari pakuotė, kurią galėsite naudoti kaip maišelį

Dydis
69,30€
99,00€
Išparduota
Patalynės komplektas NIGHT
69,30€
Išparduota
Pristatymas - 16 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Viengulės patalynės komplektacija
Dvigulės patalynės komplektacija
Sudėtis
Garantija

Pasinerkite į švelnumą ir mėgaukitės juo ilgus metus

Patalynė yra pasiūta iš ilgapluoštės egiptietiškos medvilnės satino. Ji pripažįstama kaip geriausia pasaulyje. Toks Premium rūšies medvilnės satinas, net būdamas labai plonas ir minkštas, yra itin tankus, todėl tarnauja daug metų.

Šio audinio tankis – TC300. Suprantantiems matą, šis skaičius daro įspūdį.

Raštai ir spalvos, kurie nenustoja džiuginti

Tikriausiai esate patyrę jausmą, kada tenka atsisveikinti su spalvomis ir raštais, nes šie po kiekvieno skalbimo nublanksta. Šis audinys margintas skaitmeninės technologijos spauda, kuri užtikrina, kad dažai giliai įsiskverbtų į siūlą.

Kiekvienos šalies meistrai atliko tai, ką geba geriausiai

Ispanijos meistrai Premium medvilnės satino audinį papuošė skaitmenine spauda LONAS HOME dizainerių išrinktais raštais. Audiniui atkeliavus į Lietuvą, kruopščios siuvėjų rankos iš jo pasiuvo patalynę.

Dabar paleidžiame keliauti į jūsų rankas ir namus, kur ji tarnaus ilgus metus.

Tvari ir naudinga pakuotė

Pagalvojome apie tvarumą: pakuočių maišeliams pasirinkome tuos pačius audinius, iš kurių siuvame patalynę. Taip atsisakėme perteklinio plastiko ir naudingai panaudojame audinio atraižas. O maišelius galima naudoti vėl ir vėl – patogu keliaujant ar tvarkingai susidėti patalynę ją išskalbus.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Patalynei siūti naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.