Antklodė AMBITION

Nuo 39,00€

Imituodami medvilnę, žmonės sukūrė tuščiavidurį poliesterį, kuris yra laidus orui ir išgarina drėgmę. Šiluma dėl išilginių pluošto kanalų tolygiai pasiskirsto po visą antklodę.

Poliesterinio pluošto plaukeliai papildomai padengti silikono sluoksniu. Tai leidžia antklodę valyti aukštoje temperatūroje ir taip užtikrinti maksimalią higieną. Tikriausiai nebenustebinsime pasakę, kad būtent sintetinės antklodės ypač tinka alergiškiems žmonėms.

  PES kamuoliukai suteikia purumą ir lengvumą

  Tuščiavidurio poliesterio pluoštas leidžia odai kvėpuoti

  Antklodė lengvai prižiūrima ir ilgaamžė

  Tinka jautriems ir alergiškiems žmonėms

  Skalbiama iki 60°C

Dydis
39,00€
Antklodė AMBITION
39,00€
Pristatymas - 3 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Likučiai parduotuvėje

Parduotuvė Adresas Telefonas rezervacijai
PPC Ozas Ozo g. 18, Vilnius +370 665 01326
PLC Mega Islandijos pl. 32, Kaunas +370 664 37879

Informacija

Pristatymas
Sudėtis
Garantija

100% medvilnės apgaubtas sintetinis užpildas giliam miegui ir lengvam rytui

Užpildui nepralaidus užvalkalas

Itin tankus ir minkštas. Antklodės užvalkalui naudojamas impilinis audinys, nepralaidus PES pluoštui. Jį sudaro 100% ypač aukštos kokybės medvilnė. Audinys sertifikuotas Oeko-Tex® Standard 100 ir yra tinkamas net kūdikiams.

Purus PES pluošto kamuoliukų užpildas

Griauname mitą, kad sintetiniai pluoštai neleidžia odai kvėpuoti. Kiekvienas šio poliesterio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui. Tai leidžia sugerti drėgmės perteklių ir jį išgarinti. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Be to, specialus plaukelių padengimas silikonu suteikia pluoštui purumo.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

Rekomenduojama Jums