Interjero dizaino diena Šiauliuose. Registruokis jau dabar!

Nemokamos internero dizainerės Gintarės Žvybaitės konsultacijos LONO saLONE Šiauliuose

Registruokitės jau dabar! Registracijos formą rasite apačioje arba šioje nuorodoje >

Suprasdami kiekvieno žmogaus norą įsirengti patogius ir stilingus namus, LONAS organizuoja NEMOKAMAS interjero dizaino konsultacijas su ekspertais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Planuojate įsirenginėti namus, daryti remontą ar tiesiog norite atsinaujinti baldus, tačiau nežinote, kaip suvaldyti spalvas ir stilius, dvejojate, kokią baldų materiją pasirinkti? Atvykite į LONO saloną ir Jūsų laukiantys dizaino ekspertai atsakys į Jūsų klausimus bei pakonsultuos, kaip įsirengti namus stilingai!

"Kad namas virstų namais, kartais reikia visai nedaug: matyti ir girdėti, kuo ir kaip gyvena namiškiai. Toks ir yra mano tikslas – išgirsti, pajausti ir padėti sukurti rojų Jūsų namuose. Myliu savo darbą, myliu namus, kuriuose sklinda juokas, meilė, draugystė, kuriuose šilta ir jauku, tai tikras rojus. Sukurkime tą rojų Jūsų namuose."

Interjero dizainerė Gintarė Žvybaitė

Kas? Interjero dizaino konsultacijos su eksperte - interjero dizainere Gintare Žvybaite, kuriai galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus. Konsultacijos vyks laisva forma, kurios metu klauskite visų Jums rūpimų klausimų, o Gintarė į juos atsakys ir pagelbės ieškant tobulo sprendimo!

Kada? Gruodžio 5 d., šeštadienį, 10:30-16:00

Kur? Šiauliuose, PPC "Saulės miestas", II aukšte LONO saLONE

Ką pasiruošti? Kad susitikimas su dizainere būtų maksimaliai naudingas Jums, rekomenduojame telefone ar kitame įrenginyje turėti fotografijų: Jūsų namų, projekcijų, norimų baldų ir pan. Taip pat turėkite iš anksto pasiruošę klausimus, ką norėtumėte sužinoti.

Kodėl? Dažnai įsirenginėjant namus kyla dvejonių dėl spalvų derinimo, erdvės suvaldymo ar stiliaus detalių išpildymo. Renginys tam ir skirtas - kad pasitikrintumėte, pasitartumėte su specialiste ir nuvytumėte dvejones į šalį. Geriau pasitarti su specialistu, nei perdaryti iš naujo!

Rezultatas? Gintarė nesuprojektuos Jūsų namų interjero, tačiau suteiks daugiau informacijos, atsakys į Jūsų klausimus bei patars, kaip geriau derinti koloritus ar kokie derėtų prie jau Jūsų pasirinktų atspalvių, stilių, medžiagų. Esant poreikiui detalesnei konsultacijai, galėsite sutarti su dizainere dėl atskiro susitikimo.