Kodėl verta rinktis latekso čiužinius?

Kodėl verta rinktis latekso čiužinius?

Lateksas – tai natūrali medžiaga gaminama iš kaučiukmedžių žievės išskiriamo skysčio. Iš latekso galima sukurti medžiagą, puikiai prisitaikančią prie mūsų kūno ir taip užtikrinančią idealias miego sąlygas. Tiesa, iš pradžių naujieji čiužiniai iš latekso buvo parduodami tik britų karališkajai šeimai, tačiau laikui bėgant šie čiužiniai užkariavo visą pasaulį.

Latekso čiužiniai ir jų ypatybės

Modernūs latekso čiužiniai gaminami tiek iš natūralaus, tiek iš sintetinio latekso. Savo fizinėmis savybėmis šios medžiagos stipriai nesiskiria. Vis dėlto, natūralus lateksas yra šiek tiek minkštesnis ir elastingesnis, o kartu – jautresnis temperatūros ir drėgmės svyravimams. Dėl šios priežasties, siekiant išgauti optimalias čiužinio savybes, gana dažnai natūralus ir sintetinis lateksai yra maišomi tarpusavyje.

  • Palaiko natūralią ir anatomiškai taisyklingą stuburo padėtį. Miegant ant tokio čiužinio, mūsų kūno svoris pasiskirsto tolygiai. Kūnas išsitiesia ir atsipalaiduoja, nejaučiame spaudimo nei viename iš kūno taškų, o dėl to pagerėja ir kraujo apytaka. Atitinkamai, latekso čiužiniai rekomenduojami žmonėms, kurie susiduria su nugaros, stuburo, sąnarių skausmais, juos dažnai vargina įsitempę raumenys.
  • Būdingas taškinis elastingumas. Kitaip tariant, čiužinys idealiai prisitaiko prie mūsų kūno linijų ir užtikrina tolygią atramą visoms kūno dalims, nepaisant to, kokia poza miegame – ant nugaros, pilvo ar šono.
  • Pasižymi natūraliomis antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Latekso čiužiniai itin vertinami dėl natūralaus atsparumo pelėsiui, dulkių erkutėms ir kitiems mikroorganizmams. Šie čiužiniai yra vertinami alergijomis sergančių žmonių. Taip pat, dėl šių priežasčių latekso čiužiniai puikiai tinka ir vaikams, mat jų oda yra jautresnė dulkių erkutėms.
  • Laidūs orui. Atvira latekso porų struktūra užtikrina aukštą oro pralaidumą. Lengvai čiužinyje cirkuliuojantis oras ne tik apsaugo nuo drėgmės kaupimosi, bet ir pagerina termoreguliacines savybes – žiemą šildo, o vasarą vėsina. Tiesa, svarbu žinoti, jog latekso čiužinius būtina guldyti ant grotelių ir užtikrinti oro ventiliaciją iš apačios.
  • Neperduoda judesių. Latekso čiužiniai puikus pasirinkimas poroms, kadangi čiužiniai prisitaiko prie kiekvieno miegančiojo fiziologinių savybių ir neperduoda judesių į kitą lovos pusę. Taigi, net jei šalia miegantis partneris visą naktį vartysis nuo vieno šono ant kito, jūs to nepajusite ir galėsite mėgautis kokybišku miegu.
  • Ilgaamžiai ir patvarūs. Latekso čiužiniai dėvisi labai lėtai. Tinkamai prižiūrint, produktas komfortą išlaikyti gali net 10–15 metų. Tiesa, latekso čiužinių kaina dažnai yra kiek didesnė, tačiau lyginant su kitais čiužiniais jų atsiperkamumas yra aukštesnis.

Čiužiniai ir jų tipai. Kokias problemas sprendžia kiekvienas iš jų? - lonas.lt

Prabangiam poilsiui - čiužinys Mūza® Plius

Mūza® Plius - vidutinio kietumo, prabangus, išskirtinį miego komfortą suteikiantis čiužinys. Vientisas čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžio, aukštos kokybės elastingo latekso. Papildomas latekso pagrindo profiliavimas pagerina oro cirkuliaciją ir čiužinio kvėpavimą.

Čiužiniai ir jų tipai. Kokias problemas sprendžia kiekvienas iš jų? - lonas.lt

Nusegamas antčiužinis

Nusegamas viršutinis 5 cm Pulse Natural latekso sluoksnis yra elastingas, natūraliai reaguoja į spaudimą ir palaiko stabilią temperatūrą miego metu. Pulse Natural lateksas vasarą išlieka vėsus, o žiemą – šiltas, kitaip tariant, čiužinys sugeria šilumą, kai jos per daug, ir ją išskiria, kai to reikia.

Čiužiniai ir jų tipai. Kokias problemas sprendžia kiekvienas iš jų? - lonas.lt

Specialios medžiagos įdėklas L-Slip®

Specialios medžiagos įdėklas L-Slip® sumažina čiužinio dėvėjimąsi, prailgina tarnavimo laiką ir apsaugo namų aplinką nuo latekso dulkių.

Čiužiniai ir jų tipai. Kokias problemas sprendžia kiekvienas iš jų? - lonas.lt

Skalbiamas užvalkalas su Lonofibre®

Švelnus ir stilingas užvalkalas, pagamintas Lonofibre® technologijos būdu, daigstomas unikaliu raštu iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto bei 1 cm storio viskoelastinės medžiagos „Memospace®, kuri audiniui suteikia ypatingą purumą ir malonų pirmo prisilietimo pojūtį. Dėl lino gerųjų savybių, užvalkalas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, jame nesiveisia dulkių erkutės ir galima skalbti iki 60ºC temperatūroje.

Čiužiniai ir jų tipai. Kokias problemas sprendžia kiekvienas iš jų? - lonas.lt

Trumpai apie čiužinį Mūza® Plius

Čiužinys Mūza® Plius tinka ir mažiems, ir dideliems. Lateksas ypatingas tuo, kad reaguoja į bet kokio stiprumo Jūsų prisilietimą ir idealiai prisitaiko prie kūno linkių. Nusegamas antčiužinis yra pagamintas iš specialaus Pulse Natural latekso, kuris palaiko pastovią temperatūrą miego metu: kai vėsu - šildo, o kai per šilta - vėsina. Dėl natūralaus atsparumo pelėsiui bei dulkių erkutėms, lateksas yra itin vertinamas alergijomis sergančių žmonių.

 • Čiužinio aukštis apie 26 cm
 • Turi 7 anatomines zonas
 • Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg (vieno žmogaus svoris, nepriklausomai kokių matmenų čiužinys)
 • Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60ºC.
 • Suteikiamas 30 naktų bandymo laikotarpis, per kurį standartinių matmenų Mūzą® Plius galima pakeisti į kitą Trispalvės kolekcijos čiužinį vieną kartą.
 • Suteikiama 10 metų kokybės garantija
 • Pagaminsime ir pristatysime iki pat namų durų NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių neriją)

Užsisakyti geriausią LONAS latekso čiužinį Mūza® Plius galite čia, o jei turite daugiau klausimų – nedvejokite:

pasitarkime Jums patogiausiu kontaktiniu būdu:

- Artimiausiame saLONE www.lonas.lt/salonai

- Telefonu +370 700 77044

- El. paštu [email protected]