Jūsų mylimiausią viskoelastinę pagalvę NORA praturtinome natūraliomis savybėmis!

Jūsų mylimiausią viskoelastinę pagalvę NORA praturtinome natūraliomis savybėmis!

Klasikinės formos prie kūno prisitaikanti ortopedinė pagalvė jau užsitikrino savo simpatijas, kadangi puikiai atpalaiduoja kaklo raumenis, apgaubia ir gerai palaiko sprandą. Pagalvės pagrindas sudarytas iš ypač patogios viskoelastinės medžiagos „Memospace®, kurios sudėtį papildėme natūraliu ir tvariai išgaunamo ricinos aliejaus užpildu. Dėl specialaus profiliavimo skylutėmis bei patobulintos viskoelastinės medžiagos sudėties naujoji pagalvė NORA NATUR taps dar pralaidesnė orui bei užtikrins maksimalų atsipalaidavimą bei puikią savijautą.

Dėl antibakterinių ricinų aliejaus savybių pagalvė tinka alergiškiems žmonėms. Ricinos aliejus dažnai naudojamas medicinoje ir odos priežiūroje dėl natūralių priešuždegiminių, antibakterinių, priešgrybelinių, skausmą mažinančių ir drėkinančių savybių. Todėl ši pagalvė gali tapti puikiu sprendimu alergiškiems ar jautrios odos asmenims, norintiems miegoti gaiviau bei patogiau!

Pagalvę apgaubia specialios medžiagos įdėklas „L-Slip®“, kuris sumažina dėvėjimąsi, prailgina tarnavimo laiką, apsaugo namų aplinką nuo poliuretano dulkių. Ir pabaigai - švelnus ir stilingas užvalkalas Lonofibre® daigstomas unikaliu raštu iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralaus lino pluošto. Jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis, jame nesiveisia dulkių erkutės ir galima skalbti iki 60ºC temperatūroje.

NORA NATUR - natūraliomis savybėmis praturtinta sudėtis ir Jūsų pamėgtas pojūtis dar didesniam miego komfortui!