28 metai kartu

Gero miego turi būti daug. Nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. artimiausiame saLONE, internetu ar telefonu perkant už 100 Eur ir daugiau – visoms prekėms taikoma gimtadienio nuolaida!

Perkant už 100 eur taikoma -15 eur nuolaida + nemokamas pristatymas

Perkant už 300 Eur ir daugiau -5% visoms prekėms

Perkant už 500 Eur ir daugiau -10% visoms prekėms

Perkant už 1000 Eur ir daugiau -15% visoms prekėms

Perkant už 1500 Eur ir daugiau -20% visoms prekėms.

Lovos Čiužiniai LONAS HOME Vaikams

Įkurta dar 1993 metais, čiužinių, lovų bei miegamojo aksesuarų gamybos įmonė LONAS jau daugiau nei 28 metus puoselėja geriausias šio verslo tradicijas bei taiko inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Bendradarbiaujant su dizaineriais ir kineziterapeutais, LONUI pavyko sukurti jūsų pripažinimą pelniusius gaminius Jūsų kokybiškam miegui. Kasdienė įmonės veikla paremta šeimos vertybėmis ir tradicijomis, mat jau dvi LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimos kartos sėkmingai prisideda prie lietuviškų čiužinių, lovų, miegamojo aksesuarų bei LONAS HOME namų tekstilės kūrimo ir gamybos tobulinimo

Kiekvieną užsakymą gaminame individualiai, o didžiąją dalį gamybos sudaro rankų darbas. Greitis yra svarbu, bet efektyvumą kiekviename žingsnyje matuojame kokybe. Tai leidžia užtikrinti tobulą kokybę ir aukščiausią komforto lygį. Kurdami ar atnaujindami miegamąjį, rinkitės tik kokybiškus, į patogumą ir sveikesnį gyvenimą orientuotus gaminius!

Muzikinė lovų kolekcija. Mūsų komforto meistrų gaminamos lovos yra kuriamos kartu su dizainerių pagalba, taip užtikrinant, kad naujos lovos puikiai atrodys ir šiandien, ir po keliolikos metų. LONAS Muzikinę lovų kolekciją sudaro devynios lovos ir modulių sistema JAZZ. Unikalūs galvūgaliai suteikia individualumą, o komfortas – suvienija.

Kaip meistrai gamina instrumentus, taip LONAS gamina lovas. Jų pagrindą sudaro tvirtas rėmas, pagamintas iš beržo faneros, tankios grotelės, kurių pagalba atskleidžiamos geriausios čiužinių savybės, ir erdvi patalynės dėžė, kurios dugnas yra laidus orui. Tai garantuoja ramų ir komfortišką poilsį, kai ir čiužinys, ir patalynė kvėpuoja.

Lovos dizainą rinkitės derindami jį su bendra kambario stilistika, vyraujančiomis spalvomis. Lovų audinių pasirinkimas išties didelis - daugiau nei 400 skirtingų spalvų, atspalvių ir tekstūrų. Gausus ilgaamžių, sintetinių ir natūralių, lengvai valomų ar atsparių augintinių nagams audinių pasirinkimas. Jei norite, kad lova taptų pagrindiniu kambario akcentu, tuomet daugiau dėmesio reikėtų skirti išraiškingą įspūdį sukuriančiam galvūgaliui ir miegamojo aksesuarams – spintelėms prie lovos, pufams, kojelėms ar apšvietimo sprendimams. Lova ne tik taps kambario akcentu, bet ir suteiks komforto žiūrint televizorių, ar skaitant knygą.

Lovos Aksesuarai #LONASdesign 

Trispalvė ir Klasikinė čiužinių kolekcija. Kiekvieno žmogaus poreikiai ir fiziniai duomenys yra skirtingi, todėl itin svarbu į juos atsižvelgti renkantis čiužinį. Jei didžiąją dalį laiko miegate ant nugaros, čiužinys turi išlaikyti tiesią stuburo liniją, jei ant šono – užtikrinti tinkamą pečių ir dubens zonų įdubimą. Čiužinys negali būti nei per kietas, nei per minkštas, turi idealiai prisitaikyti prie žmogaus kūno formų.

Beveik tris dešimtmečius komfortišką klientų poilsį kuriantys mūsų specialistai savo rankomis pagamino virš 500 tūkst. individualių čiužinių. Visi jie – iš orui pralaidžių, sertifikuotų medžiagų, sukurtų kartu su kineziterapeutais. Ištobulintai Trispalvei čiužinių kolekcijai suteikiame 30 dienų išbandymo galimybę ir 10 metų kokybės garantiją.

Iš viso LONO asortimente galima rasti 15 skirtingo tipo spyruoklinių, lateksinių, viskoelastinių ar putų poliuretano čiužinių, kurių kiekvienas pasižymi tam tikromis, stipriau išreikštomis savybėmis, leidžiančiomis pasirinkti pagal asmenines žmogaus savybes. Pavyzdžiui, čiužiniai ypatingai pralaidūs orui, idealiai prisitaikantys prie kūno formų, kieti, vidutinio kietumo, minkšti, tinkantys alergiškiems žmonėms ir t.t. Kad mėgautumėtės idealia poilsio derme, lovos ir čiužinio duetą rekomenduojame užsisakyti kartu.

Trispalvė kolekcija Klasikinė kolekcija

LONAS HOME namų tekstilė. Renkantis patalynę būtina atkreipti dėmesį į medžiagų natūralumą. Geriausiomis, komfortą užtikrinančiomis savybėmis pasižymi natūralios medžiagos, pavyzdžiui, medvilnė ar linas. Iš medvilnės pagaminta patalynė pasižymi kokybe ir patvarumu, tačiau kartu yra be galo švelni ir maloniai prie kūno priglundanti medžiaga. Tuo tarpu linas išsiskiria ne tik natūralumu, bet ir antialerginėmis savybėmis – iš jo pagamintą patalynę rekomenduojama rinktis su alergijomis susiduriantiems žmonėms.

LONAS HOME rasite tiek vienspalvių, tiek dizainerių kurtų 100% PREMIUM medvilnės satino patalynės užvalkalų ir suaugusiems, ir vaikams. Dėl gamyboje naudojamų naujausių skaitmeninės spaudos technologijų, net ir po keliasdešimties skalbimų raštai išliks ryškūs ir nepakitę. Tuo tarpu dėka specialių verpalų paruošimo bei audimo technologijų, vienspalviai audiniai išliks tvirti ir atsparūs blukimui.

Mūsų komforto meistrai didelį dėmesį skiria orui laidžioms, sertifikuotoms ir ilgaamžėms medžiagoms, kurios užtikrina ne tik patogesnį, bet ir sveikesnį gyvenimą. Didžioji dalis asortimento yra kuriami su produktų dizaineriais, todėl LONAS gaminiai yra ne tik patogūs, bet ir stilingai dera įvairiuose miegamojo interjeruose.

Patalynės komplektai Paklodės Antklodės Pagalvės Migamojo jaukumui Vonios tekstilė