100% natūralios, sertifikuotos naujienos LONAS HOME asortimente. Ar jau teko susipažinti su kapoko pluoštu?

100% natūralios, sertifikuotos naujienos LONAS HOME asortimente. Ar jau teko susipažinti su kapoko pluoštu?

Ne paslaptis, jog rinkoje galima rasti produktų, turinčių savo sudėtyje tencelio pluošto, tačiau 100% sertifikuotam TENCEL™ Lyocell pluoštui gauti reikalinga licencija siekiant garantuoti gaminio originalumą ir pluošto natūralumą, kilmę. LONAS HOME TENCEL™ gaminiai yra licencijuoti ir atitinkantys Oeko-Tex® Standart 100 ekologiškumo standartą bei tinkantys net kūdikiams.

LONAS HOME - lonas.lt

Tai kas tas TENCEL™ Lyocell pluoštas?

TENCEL™ ženklu yra žymimas iš medienos išgaunamas pluoštas, taikant tvarios gamybos principus: griežtai kontroliuojami miškų kirtimai, naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, sunaudojama mažiau vandens ir panašiai. Pats audinys, kuriame yra TENCEL™ Lyocell pluošto, yra ilgaamžis, tačiau patekęs į gamtą visiškai suyra. Taip kuriama žiedinė ekonomika – tvari gamyba.

Tai – naujos kartos tvarumo ir komforto standartas. TENCEL™ yra celiuliozės rūšis, kuri gaminama ištirpinant medienos masę, maišant specialiu skysčiu ir naudojant specialų džiovinimo procesą, vadinamą “verpimu”. Šiam pluoštui išgauti naudojama kur kas mažiau energijos ir vandens nei įprastai medvilnei.

LONAS HOME - lonas.lt

Dėl unikalių TENCEL™ Lyocell pluošto savybių iš jo pagamintos LONAS HOME antklodės yra ypač malonios prie odos, pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, būdamos gana plonos ir žvilgios, tuo pačiu yra itin tvirtos ir tankios. Ar žinojote, kad TENCEL™ Lyocell pluoštas sugeria drėgmę net 50% geriau nei įprasta medvilnė?

Naujas natūralus pluoštas – kapokas. Kas tai?

Naujosios LONAS HOME pagalvės TENCEL, kurių viršutinis audinys yra 100% TENCEL™, dygsniuotas su 90% TENCEL™ ir 10% kapoku ir užpildytos 100% kapoko užpildu yra visiška naujiena Lietuvoje, nors pasaulyje kapokas tekstilės gamyboje naudojamas jau kurį laiką.

LONAS HOME - lonas.lt

Kapokas yra augalinės kilmės pluoštas, labai panašus į medvilnę, tačiau savo savybėmis už ją yra kur kas pranašesnis. Kapokas yra gigantiško aukščio atogrąžų miškų medis, auginantis vaisius, kurie iš pirmo žvilgsnio savo struktūra primena įprastą medvilnę. Vidinis pluoštas derliaus metu iš vaisių surenkamas perdirbimui ir tekstilės gamybai. Šių medžių augimui ir pluošto rinkimui, skirtingai nei medvilnės, nenaudojami jokie chemikalai. Kapokas dar vadinamas šilkine medvilne, nes yra daug švelnesnis ir lengvesnis už įprastą medvilnę. Gaminiai su kapoku yra tinkami alergiškiems žmonėms, vaikams ir net kūdikiams, nes puikiai sugeria ir garina drėgmę, palaiko tinkamą kūno temperatūrą ir neleidžia perkaisti.

LONAS HOME - lonas.lt

Naujieji LONAS HOME gaminiai iš TENCEL™ Lyocell ir kapoko pluoštų apjungia naujausias technologijas, natūralumą, ekologiškumą ir, svarbu pabrėžti, tvarumą. Juos gali rasti čia ir plačiau susipažinti čia >