Lovos įtaka mūsų miegui ir aplinkai: kaip žinoti kada metas atsinaujinti?

Lovos įtaka mūsų miegui ir aplinkai: kaip žinoti kada metas atsinaujinti?

Pavargote miegodami ant senos, nepatogios lovos? Ryte atsikėlę jaučiatės irzlūs ir nepailsėję? Sena lova įkūnija tai, ką vadinate „morališkai atgyvenusiu“? Šie požymiai byloja, kad atėjo laikas pagalvoti apie naujos lovos pirkimą ir tai yra visiškai natūralu. Lovos ir jų čiužiniai, visai kaip ir kiti namuose esantys daiktai, bėgant laikui susidėvi ir tinkamai nebeatlieka savo paskirties sukurti tinkamas sąlygas pailsėti tiek kūnui, tiek protui, o naujos ir šiuolaikiškos namų interjero tendencijos skatina kurti namų dizaino vientisumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokią įtaką mūsų aplinkai turi lova bei kaip vėl sugrąžinti ramų, patogų ir visavertį miegą.

LONAS - komforto meistrai

Jaučiate nuovargį? Nieko nelaukite

Poilsis yra tiesiogiai susijęs su mūsų produktyvumu, sveikata, gera nuotaika ir savijauta. Gerai pailsėjęs žmogus yra daug veiklesnis, malonesnis aplinkiniams, gali lengviau užmegzti naujus santykius, lengviau randa išeitis iš nepatogių situacijų ir netgi geba lengviau mąstyti ir kurti. Trumpai tariant, kokybiškas poilsis padeda mums išnaudoti pilną savo potencialą, tačiau dažnas apie tai nesusimąstome. Sena, nepatogi lova ir susidėvėjęs čiužinys devyniais iš dešimties atvejų yra pagrindinė ir vienintelė priežastis, neleidžianti tinkamai pailsėti ir atsipalaiduoti nakties metu. Įpratę miegoti ant girgždančios lovos ir formą praradusio čiužinio, pasąmoningai imame manyti, kad sunkus kėlimasis yra tiesiogiai susijęs su ankstyvu rytiniu laiku, tačiau tikroji priežastis dažnai slypi kur kas giliau. Mūsų kūnas ir protas yra sutverti taip, kad idealiai prisitaikytų prie miego rėžimo, todėl jeigu nuovargį ir sunkumą keldamiesi jaučiate ne tik pirmadienį, reiškia, kad jūsų miego kokybė yra kritinė. Nesitaikykite su galvos, pečių, kaklo, nugaros, raumenų ir sąnarių skausmais. Neleiskite jiems tapti įprastais, nes ilgainiui tai gali virsti į daug rimtesnius sveikatos sutrikimus. Lovos ir čiužinio pakeitimas gali padėti išspręsti jūsų miego problemas, todėl nedelskite ir suteikite sau visavertį poilsį kreipdamiesi į čiužinių ir lovų specialistus.

Kurkite sau patinkančius namus

Besikeičiančios interjero dizaino tendencijos dažnai paverčia mūsų lovas atgyvenusiais namų objektais, kurie nebedera su bendra kambario stilistika ir su tuo sunku nesutikti: namuose esančius ir mūsų erdvę puošiančius daiktus (tokius kaip pagalvėles, užklotus, kilimėlius, spinteles, įvairius papuošimus ar dekoracijas ir pan.) keičiame ir atnaujiname kur kas dažniau nei lovą, tad šalia naujų interjero detalių, senoji lova ima atrodyti lyg dinozauras stiklinių dangoraižių kvartale. Lovos nesuderinamumas su bendra kambario stilistika ir morališkai pasenęs lovos dizainas sukelia estetinį nepasitenkinimą ir tampa priežastimi ieškoti naujos lovos, kuri ne tik puikiai įsilietų į bendrą foną, bet ir suteiktų taip reikiamą patogumą bei būtų reikiamo dydžio.

Miegamojo jaukumas dažnai tampa vienu iš prioritetinių dalykų. Šilta ir jauki miegamojo atmosfera yra tai, kas šią erdvę išskiria nuo kitų. Tinkamai stilizuotas miegamasis sukuria saugumo ir ramybės jausmą ir padeda suvokti, kad miegame ne svetainėje ar svečių kambaryje, o erdvėje, kuri yra unikali ir skirta tik mums bei mūsų poilsiui. Būtent lova yra viso miegamojo epicentras ir labiausiai pastebimas baldas, kuris gali padėti sukurti tobulą miegamojo atmosferą. Kurkite tokią aplinką, kuri jums patiktų derindami lovos atspalvį ir medžiagų struktūrą su kambaryje vyraujančiomis spalvomis bei medžiagomis.

LONAS - komforto meistrai

Rinkitės žinomus ir patikimus lovų ir čiužinių gamintojus

Šiandieninėje konkurencinėje aplinkoje esant didelei lovų ir čiužinių pasiūlai, svarbu atsižvelgti į gamintojų patikimumą ir patirtį rinkoje. Nebeužtenka tik pamatyti patį produktą ir jį paliesti. Nemažai įmonių, siekdamos sumažinti gamybos kaštus, naudoja įvairių medžiagų mišinius arba pigias medžiagas, ko pasekoje produktai neatitinka visų kokybės reikalavimų ir neužtikrina gaminių ilgaamžiškumo. Jeigu norite būti tikri, kad renkatės geriausius gaminius, kurie išpildytų visus jūsų lūkesčius, rinkitės tik patikimų ir rinkoje žinomų gamintojų produktus.

LONO lovos ir čiužiniai pasiūlys tai, ko negali kiti. Unikali ir išskirtinė Muzikinė LONO lovų kolekcija puikiai įkūnija tai, ką vadiname komfortu, muzika ir universalumu. Čia kiekvienas gali tapti kūrėju ir susikurti sau priimtiniausią ir labiausiai patinkantį lovos variantą iš devynių galimų. Visų lovų bazinės kainos yra vienodos, o papildomai į komplektaciją galima įtraukti miegamojo stilistiką atitinkančias kojeles, audinį, pagalvėles ar net unikalaus apšvietimo sprendimus. Derindami atskirus lovos komponentus galėsite sukurti savo svajonių lovą, kuri tiks bet kokiam interjerui. Muzikinės LONO lovų kolekcijos universalumas suteikia individualumą, kokio nepavyks rasti niekur kitur, o nepriekaištinga lovų ir čiužinių kokybė leis išvengti plačiai paplitusių miego problemų.

Muzika - tai neatsiejama LONO prekinio ženklo dalis. Tai ne iš galvos sukurta idėja siekiant patenkinti muzikos mėgėjų poreikius. Šios bendrovės vadovas K. Jakutis užsiima kūrybine muzikine veikla ir muzika - tai kaip geras miegas - leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Lovos įsigijimas rūpesčių Jums tikrai nesukels - komforto meistrai pasirūpins lovos pristatymu ir surinkimu Jūsų namuose, susirinks visas likusias pakuotes ir paliks Jus mėgautis komfortu. O geriausia dalis yra ta, kad visa tai padarysime nemokamai. Tikime, kad komfortas yra tai, kas sukuria vartotojams išliekamąją vertę, tad siekiame, kad galėtumėte ilgai mėgautis nauja lova, kuri idealiai derėtų Jūsų namų aplinkoje.

LONAS - komforto meistrai

Kurkite jaukumą be rūpesčių, įgyvendinkite idėjas ir mėgaukitės išskirtine bei atnaujinta Muzikine LONO lovų kolekcija jau šiandien!

Muzikinė lovų kolekcija  Čiužiniai  Praktiškos detalės jūsų miegamajam