Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

 

  1. Bendra informacija

UAB „Lonas“, užsiimantis didmenine prekyba ir prekyba salonuose, juridinio asmens kodas 156871188, buveinės adresas Ukmergės g. 18, Jonava, tel. 8 349 52681, el. paštas info@lonas.lt ir UAB „Loniukas“, užsiimantis prekyba www.lonas.lt elektroninėje parduotuvėje ir logistika, juridinio asmens kodas 301106949, buveinės adresas Ukmergės g. 18, Jonava, tel. 8 349 20009, el. paštas el.prekyba@lonas.lt (toliau vadinami „Lonas“) gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą. Mes garantuojame, kad Lonas.lt internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite Privatumo politiką, kad vėliau nekiltų nesusipratimų Lonas pasilieka teisę keisti Privatumo politiką, priklausomai nuo esamų ir/ar naujai priimtų Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės aktų.

Naudodamiesi Lonas.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su Lono Privatumo politika.

 

  1. Renkama informacija

Visa Lankytojų ir/ar Pirkėjų asmeninė informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais.

Mes prašome Pirkėjų vardo, pavardės, adreso, elektroninio pašto adreso ir telefono numerio tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą, laiku jį pagaminti ir pristatyti teisingu adresu.

Mes neperduodame Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus čia pateiktus atvejus: norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus - pristatyti užsakymus per partnerius (pvz., kurjerių tarnyba), priimti mokėjimus (pvz. Paysera.lt). Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardinti tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Lankytojai ir/ar Pirkėjai pateikdami mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime valdyti Asmens duomenis tik aukščiau išvardytais tikslais.

 

  1. Duomenų apsauga

Lonas nuo veiklos pradžios rūpinosi ir saugojo bet kokią Lankytojų ir Pirkėjų informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Lono darbuotojai ir Partneriai yra supažindinti su Asmens duomenų apsaugos reikalavimais ir atsakingai jų laikosi.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti jokių Jūsų slaptažodžių. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžių slaptumą. Visi kiti Jūsų nurodyti asmeniniai duomenys yra saugomi, naudojant fizines, elektronines ir kitas valdymo priemones.

 

  1. Slapukai

Elektroninė parduotuvė Lonas.lt naudoja kelių rūšių slapukus, kurių pagalba Jūsų apsilankymas Lonas.lt svetainėje yra paprastesnis ir efektyvesnis.

Vieni slapukai yra skirti pagerinti naršymo elektroninėje parduotuvėje Lonas.lt kokybę, pavyzdžiui, įsidėjus produktą į krepšelį, kitą kartą įjungus Lonas.lt – rasite tą produktą krepšelyje.

Kiti slapukai naudojami statistiniais tikslais, pavyzdžiui, kiek Lankytojų sulaukė Lonas.lt praeitą mėnesį ar kokie puslapiai buvo lankomiausi.

Treti slapukai naudojami rinkodaros tikslais, pavyzdžiui, jei aktyviai ieškote čiužinių ar lovų, galite pamatyti Lonas.lt vaizdinę produktų ar akcijų reklamą Jums naršant po populiarų naujienų portalą arba lankantis socialinių tinklų portaluose.

Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti arba įsijungti Privataus naršymo langą.

 

  1. Tiesioginė rinkodara

Tiesioginės rinkodaros tikslas – informuoti mūsų Lankytojus, Pirkėjus ir naujienlaiškių prenumeratorius apie Lono naujus produktus, skelbiamas akcijas ir galiojančias nuolaidas.

Mes gerbiame Jūsų teisę pasirinkti, ar norite gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus telefonu ir/ar el. paštu. Telefoninių skambučių, SMS ir/ar elektroniniu paštu gaunamų naujienlaiškių Jūs galite atsisakyti informavę mus tel. 8 349 20009, el. paštu el.prekyba@lonas.lt arba paspaudę nuorodą „Atsisakyti“ naujienlaiškio apačioje.

 

  1. Lankytojų ir Pirkėjų teisės

Elektroninės parduotuvės Lonas.lt Lankytojai ir Pirkėjai gali bet kada atšaukti duotą sutikimą gauti Lono slapukus. Tai padaryti galite savo naršyklėje ištrynus slapukus, pakeitus naršyklės privatumo nustatymus dėl sekimo arba įsijungus Privataus naršymo langą.

Tiesioginės rinkodaros telefoninių skambučių, SMS ir/ar elektroniniu paštu gaunamų naujienlaiškių Jūs galite atsisakyti informavę mus tel. 8 349 2000, el. paštu el.prekyba@lonas.lt arba paspaudę nuorodą „Atsisakyti“ naujienlaiškio apačioje.

 

  1. Privatumo politikos pakeitimai

Lonas turi teisę keisti šią Privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

  1. Pagrindinės sąvokos

Asmens duomenų valdytojai:

- UAB „Lonas“, užsiimantis didmenine prekyba ir prekyba salonuose, juridinio asmens kodas 156871188, buveinės adresas Ukmergės g. 18, Jonava, tel. 8 349 52681, el. paštas info@lonas.lt.

- UAB „Loniukas“, užsiimantis prekyba www.lonas.lt elektroninėje parduotuvėje ir logistika, juridinio asmens kodas 301106949, buveinės adresas Ukmergės g. 18, Jonava, tel. 8 349 20009, el. paštas el.prekyba@lonas.lt

Lankytojas – žmogus, apsilankęs Lonas.lt elektroninėje parduotuvėje

Pirkėjas – žmogus, užsisakęs ir apmokėjęs už Lonas.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamus produktus/paslaugas.

Elektroninė parduotuvė – Lonas.lt parduotuvė, esanti adresu www.lonas.lt.

Asmens duomenys – visi Lankytojo ar Pirkėjo duomenys, gaunami apsilankymo ir/ar pirkimo metu elektroninėje parduotuvėje Lonas.lt.

Asmens duomenų tvarkymas – bet koks veiksmas ar bet kokia operacija ar jų seka, pvz., asmens duomenų rinkimas, įrašymas, rūšiavimas, saugojimas, naudojimas ir kt.

Partneris – juridinis asmuo, sudaręs sutartis su Lonu dėl paslaugų teikimo, pvz., produkto pristatymo Pirkėjo nurodytu adresu sutartą dieną.

Slapukas – tam tikra informacija, perduodama iš elektroninės parduotuvės Lonas.lt į Lankytojo ir/ar Pirkėjo kompiuterį ir saugoma Lankytojo ir/ar Pirkėjo kompiuterio slapukų rinkmenoje.

Tiesioginė rinkodara – veikla, skirta telefonu ar elektroniniu paštu informuoti Lankytojus ir/ar Pirkėjus apie Lonas.lt naujienas, akcijas ar pasiteirauti nuomonės apie įsigytą produktą, aptarnavimą ir pan.

Privatumo politika – šis dokumentas, skirtas Lankytojams ir Pirkėjams, naršantiems elektroninėje parduotuvėje Lonas.lt.