Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

7.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2012 m. kovo 15 dienos Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

7.2. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas gali nepriimti daikto grąžinimui.

7.3. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta, neištepta, atitinkanti prekinę išvaizdą. Pakuotė turi būti nepažeista.

7.4. Grąžinama prekė turi neprieštarauti 3.3. sutarties daliai, t.y., prekė nebuvo gaminta pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai nebuvo gaminta pritaikant ją individualiems kliento poreikiams (nestandartiniai išmatavimai, spalva ir t.t.). Prekės grąžinimo atveju, avansas nėra grąžinamas.

7.5. Prekę grąžina Klientas savo transportu, išskyrus tuos atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės. Grąžinant kokybiškas prekes „Lono“ transportu, taikomas 15,00 € (su PVM) mokestis visoje Lietuvoje.

7.6. Kai grąžinama nekokybiška prekė, „Lonas“ įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai analogiškos prekės nėra, „Lonas“ įsipareigoja grąžinti Klientui už prekę sumokėtus pinigus.

 

Pastaba:

* Atkreipiame dėmesį, kad čiužiniai yra higienos prekė. Esant pažeistai polietileno pakuotei, grąžinimas nepriimamas (galioja čiužiniams be apsauginio / higieninio užvalkalo).

** Trispalvės čiužinių kolekcijos (Tyla®, Harmonija®, Mūza®) čiužiniams yra taikomas bandomasis 30 dienų laikotarpis, kurio metu galima įsigytą čiužinį pakeisti į bet kurį kitą Trispalvės kolekcijos čiužinį, apmokant higieninio užvalkalo keitimo ir perpakavimo išlaidas – 15,00 € (su PVM).
Keitimas negalimas pagal individualų užsakymą pagamintiems nestandartinių išmatavimų čiužiniams, pagal pateiktas kitas nestandartines specifikacijas (užvalkalas, spalva ir t.t.), kai yra pažeistas apsauginis / higieninis čiužinio audinys ir / arba plomba.
Standartinių išmatavimų čiužinius ir jų užvalkalus galima rasti www.lonas.lt

*** Grąžinant prekes „Lono“ transportu, taikomas 15,00 € (su PVM) mokestis visoje Lietuvoje.

**** Naujas čiužinys ar baldas, kaip ir visi nauji daiktai (pvz. batai), turi specifinį kvapą, kuris atsiranda naudojant naujas žaliavas, tokias kaip: poliuretanas, lateksas, audiniai ir t.t., kurie yra nekenksmingi žmogaus sveikatai ir ilgainiui išnyksta.

***** Pinigai grąžinami tik už prekes. Už papildomai suteiktas paslaugas pinigai negrąžinami, pvz., gaminio pristatymas (nuo 10 Eur visoje Lietuvoje iki 57 Eur į Neringą), už gaminius atsiskaitymas grynais pinigais pristatymo metu (+1,5 Eur) ir pan.