Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

Lonas tam tikroms prekėms gali suteikti išbandymo laikotarpį. Prekės išbandymo laikotarpis nurodomas Pirkimo – pardavimo sutartyje arba prekės instrukcijoje (Garantiniame rašte). Prekės išbandymo laikotarpiu Klientas turi teisę pakeisti panaudotą prekę (Klientui keičiant panaudotą prekę suteikiamos teisės nurodytos Pirkimo – pardavimo sutartyje). Išbandymo laikotarpis galioja tik jei tai yra įrašyta Pirkimo – pardavimo sutartyje arba prekės instrukcijoje (Garantiniame rašte).

* Trispalvės čiužinių kolekcijos (Tyla®, Harmonija®, Mūza®) čiužiniams yra taikomas bandomasis 30 dienų laikotarpis, kurio metu galima įsigytą čiužinį pakeisti į bet kurį kitą Trispalvės kolekcijos čiužinį, apmokant higieninio užvalkalo keitimo, transportavimo ir perpakavimo išlaidas – 15,00 € (su PVM).
Keitimas negalimas pagal individualų užsakymą pagamintiems nestandartinių išmatavimų čiužiniams, pagal pateiktas kitas nestandartines specifikacijas (užvalkalas, spalva ir t.t.), kai yra pažeistas apsauginis / higieninis čiužinio audinys ir / arba plomba.
Standartinių išmatavimų čiužinius ir jų užvalkalus galima rasti www.lonas.lt