Siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį svetainėje naudojami slapukai. Visus slapukus savo naršyklėje galite bet kada ištrinti. Daugiau informacijos rasite „Lonas“ privatumo politikoje. Sutinku

Pagalvės

Ergonomiškos ir orui pralaidžios pagalvės

LONO pagalvių išskirtinumas – ergonomiškas dizainas, padedantis išlaikyti teisingą galvos, kaklo ir nugaros padėtį. Prie kūno prisitaikančios ortopedinės pagalvės atpalaiduoja kaklo raumenis, apgaubia ir gerai palaiko sprandą. Daugelis pagalvių turi specialų įdėklą „L-Slip™“, kuris sumažina pagalvės dėvėjimąsi ir prailgina jos tarnavimo laiką. Išsirinkite Jums labiausiai tinkamą aukštį ar formą ir Jūsų miegas taps dar kokybiškesnis! Visos LONO pagalvės yra pralaidžios orui ir puikiai vėdinasi.

 

LONO pagalvės – stiliaus ir komforto dermė

LONO pagalvės užtikrins komfortišką poilsį ir padės kurti jaukią miegamojo atmosferą. Ortopedinės pagalvės puikiai prisitaiko prie galvos formos ir leidžia mėgautis ramiu miegu visą naktį. Žaismingų spalvų ir formų elastingo putų poliuretano pagalvėlės pagyvins kiekvieno miegamojo interjerą, puikiai tiks prie lygaus pagrindo lovų galvūgalių. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir kurkite stilingą namų aplinką!

Pagalvė NORA
Nuo 65,00 €

Klasikinės formos ortopedinė pagalvė

Memospace®

Natūralus lino pluoštas

Dydis 67 x 42 x 12

Pagalvė MEDA
Nuo 65,00 €

Specialios formos ortopedinė pagalvė

Memospace®

Natūralus lino pluoštas

Dydis 55 x 40 x11

Pagalvė LYRA
Nuo 65,00 €

Pralaidi orui

Reguliuoja temperatūrą

„Talalay“ lateksas

Natūralus lino pluoštas

Dydis 65 x 40 x 12

Pagalvė NIDA
Nuo 65,00 €

Tikslus prisitaikymas prie galvos formos

Memospace®

Natūralus lino pluoštas

Dydis 55 x 44 x 11

Pagalvė MINI NORA
Nuo 40,00 €

Kelioninė pagalvė

Tinka vaikams

Memospace®

Natūralus lino pluoštas

Dydis 45 x 32 x 12