Patalynė

Patalynė

Apie patalynę

Patalynė – artimą kontaktą su kūnu turinti miego aplinkos dalis, kadangi tiek paklodė, tiek užvalkalai viso miego metu tiesiogiai liečiasi su kūnu. Dėl šios priežasties patalynės medžiagų savybės reikšmingai prisideda prie malonaus miego pojūčio. Tuo tarpu spalvų ir raštų įvairovė leidžia lengvai derinti lovos stilių prie miegamojo. Būtent LONAS HOME apjungia kokybės ir stiliaus kriterijus į viena ir siūlo aukščiausios rūšies bei kokybės medvilnės satino patalynę.

Mūsų patalynės asortimentas sukurtas atsižvelgiant tiek į ieškančius komplektų savo miegamajam, tiek į tuos, kurie nori atsinaujinti tik pagalvių užvalkalus ar paklodes. Renkantis komplektus siūlome susipažinti su patalynės įvairove iš dviejų LONAS kolekcijų – Elegante ar Moderno. Taip pat išsirinkti sau tinkamą variantą galima vadovaujantis dydžiu arba kam ji skirta – vaikui ar kūdikiui, jūsų viengulei ar dvigulei lovai. Kurį paieškos būdą bepasirinktumėte, visi keliai nuves prie nepriekaištingai pasiūtos patalynės.

Patalynės komplektai

LONAS HOME patalynės komplektai pagaminti iš preciziškai parinktų medžiagų bei skirti maloniems ir gaiviems pojūčiams miego metu. Visi audiniai siuvami iš 100% Premium medvilnės satino. Rinkdami, derindami spalvas ir raštus galvojome tiek apie modernaus, tiek apie klasikinio interjero miegamąjį. Vienspalviai patalynės audiniai išausti Italijos meistrų, o raštuoti – skaitmenine spauda išmarginti Ispanijos tekstilės meistrų. Patalynės komplektams naudojame tik aukščiausios rūšies ir kokybės natūralias medžiagas, jos apdirbtos ir dažytos taip, kad laikui bėgant nebluktų nei spalvos, nei raštai. Ieškantiems universalių stilistinių sprendimų miegamajam, siūlome rinktis dvipusius patalynės komplektus. Visi mūsų komplektų audiniai turi Oeko-Tex® sertifikatą, patvirtinantį, kad gamybos metu naudojamos tik saugios medžiagos, tinkamos ir suaugusiems, ir vaikams.

LONAS Elegante patalynės kolekcija

Vienspalvė Elegante patalynės kolekcija susideda iš ramių pastelinių ir gilių tamsesnių spalvų paletės. Iš egiptietiškos medvilnės meistrų komanda Italijoje išaudžia 100% Premium medvilnės satiną. Toks audinys yra itin plonas ir minkštas, bet kartu tvirtas ir tankus (300 TC, angl. Thread Count - siūlų skaičius), todėl patalynė pasižymi ilgaamžiškumu. Meistrai audinius nudažo taip, kad nebluktų ir po daugelio skalbimų, o švelnumo ir spindesio suteikia sviestuoto paviršiaus (angl. butter finishing) apdirbimo technologija. Svarbu paminėti, kad visa Elegante kolekcijos patalynė pagaminta iš Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą turinčių audinių. Tai reiškia, kad gamyboje naudojamos tik saugios medžiagos, tinkamos miegui net kūdikiams.

LONAS Moderno patalynės kolekcija

Moderno patalynės kolekcija - margasis patalynės pasirinkimas. Tai yra mūsų riboto leidimo kolekcija su skaitmenine spauda, jos dizainai atnaujinami kartą per metus. Moderno patalynė – tai metų laikų prisijaukinimas. Ji papuoš ir klasikinį, ir modernios klasikos miegamąjį. Čia nugula baltiškosios augmenijos motyvai, sodrus Baltijos jūros prisiminimas, byrančios kopų smiltelės, viską matantis ir girdintis dangus ar istorijas pasakojančio upelio skaidrus dugnas. Rami, lengva ir gaivi patalynės kolekcija leis įkvėpti, iškvėpti ir panirti į giliausius sapnus. Šiai kolekcijai naudojame 100% Premium medvilnės satino audinį, išrenkame jo raštus ir spalvas, ir atiduodame audinį išmarginti skaitmenine spauda Ispanijos tekstilės meistrams. Ši technologija užtikrina, kad dažai giliai įsiskverbtų į siūlą ir patalynės spalvos ilgam išliktų tos pačios.

Viengulės patalynės komplektai

LONAS viengulės patalynės komplektai gali būti pasirenkami iš dviejų mūsų kolekcijų – vienspalvių Elegante ir margųjų Moderno. Norint turėti daugiau variacijų su vienu komplektu siūlome dvipusę patalynę – viena pusė vienspalvė, o kita - marga. Didžiulis spalvų ir raštų asortimentas leis lengvai susikurti norimą nuotaiką savo miegamajame. Visi vienguliai komplektai pasiūti iš Premium rūšies ir iš 100% medvilnės satino, todėl malonus prisilietimas prie kūno lydės visos nakties metu. Šios patalynės komplektus sudaro 1 pasirinkto dydžio antklodės užvalkalas ir 1 pagalvės užvalkalas. Mūsų asortimente rasite standartinių dydžių komplektus suaugusiems ir vaikams. Patalynės komplektai 140x200 ir 150x200 skirti suaugusiųjų ir paauglių antklodėms ir pagalvėms. Tai optimalus ir kompaktiškas dydis pritaikytas komfortiškam vieno asmens erdvės pojūčiui.

Dvigulės patalynės komplektai

LONAS dvigulės patalynės komplektai taip pat pasirenkami iš dviejų mūsų skirtingų kolekcijų. Aukščiausios kokybės medžiagos suteiks itin gaivų ir švelnų lytėjimą poilsio metu, o didžiulė spalvų ir raštų įvairovė iki menkiausių atspalvių gali būti priderinta norimai susikurti miegamojo atmosferai. Šios patalynės komplektacijoje yra 2 pasirinkto dydžio antklodžių užvalkalai ir 2 standartinio dydžio pagalvių užvalkalai. Kvadratiniai patalynės komplektai 200x200 leis negalvoti, kuri antklodės kraštinė yra ilgoji. Populiariausi yra patalynės komplektai 200x220 – jie suteikia didesnį laisvės ir erdvės pojūtį. Patys didžiausi mūsų asortimente yra patalynės komplektai 220x240 – tai bekompromisis dydis, kai nebereikia konkuruoti dėl antklodės miego metu. Didieji patalynės komplektai nesunkiai priims ir apglėbs švelniu satino prisilietimu net ir gausią šeimą.

Vaikiška patalynė

Nepamirškite suteikti malonumo vaikui pačiam išsirinkti norimą patalynės komplektą – mūsų asortimente rasite gausų pasirinkimą tiek vienspalvių, tiek ryškių margų ir subtilių raštų audinių, todėl nepriklausomai nuo vaiko amžiaus ir brandos įvairovė įtrauks vaizduotę ir leis susikurti kiekvienam savo norimą miegamosios lovos nuotaiką. LONAS vaikiška patalynė pasiūta iš tų pačių audinių kaip ir suaugusiųjų patalynė. Vyresniems ir didesniems labiausiai tinkama vaikiška patalynė 140x200 ar 150x200 dydžio. Tuo tarpu mažiesiems siūlomas standartas yra vaikiška patalynė 100x140 matmenų. Šį komplektą sudaro 1 užvalkalas antklodei ir 1 pagalvei. Nesvarbu nuo pasirinkto patalynės komplekto dydžio galite būti ramūs - nes visa LONAS patalynė turi sertifikatą, kuris užtikrina, kad ji yra saugi ir tinkanti kūdikiams.

Medvilnės satino patalynė

Ieškantiems aukščiausios rūšies ir kokybės - medvilnės satino patalynė yra efektyviausias ir populiariausias pasirinkimas renkantis patalynės užvalkalų komplektus. Tai 100% ilgapluoštės medvilnės audinys, išaustas satino pynimo būdu. Nepriklausomai nuo rašto - vienspalvis ar margas – audinys yra itin plonas, švelnus, bet kartu tankus ir tvirtas. Būtent iš tokio audinio siuvame LONAS HOME patalynę. 100% Premium medvilnė – tai kruopščiai atrinkta ilgapluoštė medvilnė be jokių priemaišų. Iš tokios medvilnės suvyti siūlai yra tvirti, o suaudus satino būdu ir pasiuvus patalynę, šioji prilyginama šilko švelnumui ir tvirtumui. Mūsų patalynės satino audinio tankis yra 300 TC. Tai optimalus patalynės audinio tankis, užtikrinantis tvirtumo, ilgaamžiškumo bei švelnumo, purumo parametrus. O tai, kad audinių gamybos procesuose naudojamos saugios medžiagos ir technologijos, patvirtina turimas audinių Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatas.

Paklodės ir užvalkalai

Pastebėjome, kad papildomi pagalvių užvalkalai miegamajame gali sukurti itin įdomių stilistinių derinių. Derindami skirtingų spalvų ar raštų LONAS HOME patalynės komplektus su paklodėmis ir pagalvių užvalkalais, miegamojo interjerui suteiksite vis kitą nuotaiką. Sukomplektavome po du tos pačios spalvos pagalvių užvalkalus, skirtus populiariausiems pagalvių dydžiams – 50x70. Beje, pagalvių užvalkalai siuvami su Oxford tipo rėmeliu, suteikiančiu papildomą stilistinį akcentą.

Paklodės yra neatsiejama miegamojo lovos patalynės dalis. Ilgaamžės ir blukimui atsparios LONAS HOME paklodės su guma tinka ir suaugusių, ir vaikų čiužiniams. Viengules ir dvigules paklodes siuvame net 30 cm aukščio čiužiniams. Vaikiškas paklodės su guma siuvamos taip, kad jos būtų pritaikytos 10 cm aukščio čiužiniams. Mūsų paklodės, kaip ir visa patalynė, siuvama iš 100% Premium medvilnės satino, kuris yra itin minkštas, plonas, švelnus bei tankus ir tvirtas. Tokios paklodės tarnaus ir džiugins ne vienerius metus.

Patalynė internetu

Ieškantiems patogiausių būdų įsigyti patalynę siūlome susipažinti su LONAS asortimentu. Patalynė internetu gali būti išsirenkama taip pat lengvai ir atsakingai kaip ir daugelis kitų prekių. Tai padaryti gali padėti ir „kaip išsirinkti patalynę“ gidas. Išsamūs produktų aprašymai leis susipažinti su jus dominančiais gaminiais ir neišeidami iš namų galėsite apsispręsti, kurie patalynės užvalkalai jums atrodo mieliausi ar geriausiai derantys prie miegamojo interjero. O norinčius paliesti ir įsitikinti patalynės audinių švelnumu ir žvilgumu, kviečiame apsilankyti LONAS salonuose, kur mūsų specialistai suteiks jums visą dominančią informaciją.

Filtruoti