Vaikiška paklodė su guma OTICO

Nuo 17,50€ 35,00€

Kaip suaugusiems, taip ir vaikams patalynę siuvame iš minkšto ir itin tvirto medvilnės satino. Tikime, kad mieloje patalynėje ant švelnios paklodės miegasi saldžiau. O miego mažiesiems reikia daug. Be to, paklodė nepabėgs ne tik po aktyvios dienos, bet ir po nuotykių sapnuose.

  Ilgai išliekančios spalvos

  Minkšti ir švelnūs audiniai

  Žvilgantis paviršius

  Tinkama kūdikių 10 cm aukščio čiužiniams

  Su tvirta guma kampuose ir lygiais kraštais

  Tvari pakuotė, kurią galėsite naudoti kaip maišelį

Dydis
30,00€
Išparduota
Vaikiška paklodė su guma OTICO
30,00€
Išparduota
Pristatymas - 15 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė
Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Sudėtis
Garantija

Paklodė nepabėgs net ir po nuotykių sapnuose

Paklodę pasiuvome taip, kad ji tiktų kūdikių ir vaikų čiužiniams iki 10 cm. Tik kampuose esanti guma tvirtai laiko paklodę ant miego pagrindo, o ilgosios paklodės kraštinės be gumos nugula ir apgaubia čiužinį iš visų pusių.

Kiekvienos šalies meistrai atliko tai, ką geba geriausiai

Ši ilgapluoštė medvilnė dar vadinama egiptietiška, kuri pripažįstama kaip geriausia pasaulyje. Iš šios medvilnės Italijos meistrai išaudė medvilnės satiną – itin lengvą ir tvirtą audinį, kurio tankis TC300. Paklodė pasiūta kruopščių Lietuvos siuvėjų rankomis.

Dabar paleidžiame keliauti į jūsų rankas ir namus, kur ji tarnaus ilgus metus.

Dizainas, kuris pakylėja jūsų miegamąjį virš kasdienybės

Glotniai blizgantis paviršius ir sodrios sodrios spalvos – tegu akys ir kūnas mėgaujasi subtilia prabanga.

Šiam audiniui parenkamas tik aukštos klasės blukimui atsparus dažymas, todėl audinys išlaiko pasakiškai sodrias spalvas net ir po kelių metų. Be to, patalynės audiniams naudojama „butter finishing“ technologija, kuri jiems suteikia šilkinio blizgesio.

Tvari ir naudinga pakuotė

Pagalvojome apie tvarumą: pakuočių maišeliams pasirinkome tuos pačius audinius, iš kurių siuvame patalynę. Taip atsisakėme perteklinio plastiko ir naudingai panaudojame audinio atraižas. O maišelius galima naudoti vėl ir vėl – patogu keliaujant ar tvarkingai susidėti patalynę ją išskalbus.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Patalynei siūti naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.