−50%

Antklodė LEVANDA

Nuo 79,50€ 159,00€

Ši universali antklodė patiks tiems, kurie svajoja apie miegą ant levandomis pakvėpinto debesies. Tokia antklodė patiks ir vaikams, ir tėveliams, ir seneliams – užsiklojus ja lengviau nurimsite po dienos rūpesčių, atsipalaiduosite ir greičiau užmigsite. Levandos žiedlapių antklodėje yra tiek, kiek reikia – kad skleistų ne per daug intensyvų, o malonų ir lengvą aromatą. Be to, levandos kvapo nemėgsta kandys ir uodai, todėl net vasarą galėsite miegoti atidarę langą. Miegokite giliai ir ramiai.

  Su 100% levandų žiedlapiais ir lengvu jų skleidžiamu aromatu

  Švelni ir blizgi dėl paviršiaus medvilnės suaustos satino būdu

  Medvilnės užpildas leidžia odai kvėpuoti

  Antklodė gerai sugeria ir išgarina drėgmę

Dydis
79,50€
159,00€
Išparduota
Antklodė LEVANDA
79,50€
Išparduota
Pristatymas - 16 d.d.
Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00€
Lizingo skaičiuoklė

Informacija

Pristatymas
Išmatavimai
Sudėtis
Garantija

100% medvilnė su tikrais levandų žiedlapiais giliam miegui ir lengvam rytui

Medvilnės satino užvalkalas su hidrofiline danga

Medvilnė yra labai atspari trinčiai, todėl tai – klasikinis pasirinkimas ne tik drabužių gamyboje, o ir patalynės. Ten, kur reikia patikimo ilgaamžio audinio, ten tarnauja medvilnė. Satino būdu suausta medžiaga yra žvilganti ir sukuria malonų prisilietimo prie odos jausmą, o hidrofilinis padengimas dar geriau leidžia sugerti ir išgarinti drėgmę.

Medvilnės užpildas su levandų žiedlapiais

Medvilnės plaušeliai yra tuščiaviduriai. Štai todėl sakoma, kad medvilnės pluoštas „kvėpuoja“. Jis gali sugerti labai didelį kiekį drėgmės, o tai trukdo prakaitui užsistovėti ant odos ir leidžia kūnui visą naktį jaustis gaiviai. Tarp medvilnės pluošto esantys levandos žiedlapiai visą naktį skleis malonų aromatą, tad miegosite giliai ir pabusite pailsėję.

Kokybė, kokybė, kokybė: ji leidžia miegoti ramiai ilgus metus

Gaminius nuo 1993 m. gaminame rankomis iki paskutinės siūlės. Tiesiog nėra kito būdo norint užtikrinti aukštą kokybę.

Toks nuglostymas lemia visų konstrukcinių detalių tikslumą. Kiekviena siūlė įsiūta tvirtai, kad neiširtų. Kiekviena medžiaga tiksliai gula ten, kur reikia.

Arčiausiai jūsų odos – sveikatai saugus gaminys

Kuriame tvarius gaminius, kurie jums leidžia vartoti lėčiau ir gyventi sveikiau. Ypatingą dėmesį skiriame medžiagų kokybei ir sudėčiai.

Kur galime, naudojame Oeko-Tex® sertifikuotas medžiagas. Šį sertifikatą turintys produktai yra saugūs ir tinkami net kūdikiams. Jie neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Jie yra saugūs ir tinkami net kūdikiams.

50 000+ geriau miegančių klientų