Suteikiama garantija: 2 METAI

Dėkojame ir džiaugiamės, kad išsirinkote LONO lovą. Kad miegotumėte ramiai ir patogiai, parengėme Jums gaminių naudojimo rekomendacijas, kurių laikydamiesi galėsite ne tik ilgiau džiaugtis lova, bet ir pasinaudoti suteikiama garantija.

Jūs išsirinkote LONO muzikinės kolekcijos lovą

Pristatome jau daugelio vartotojų įvertintas bei pamėgtas Muzikinės kolekcijos lovas. Improvizuojant, skirtingi lovų, aksesuarų bei medžiagų deriniai pavers Jūsų miegamąjį jaukia, stilinga ir, svarbiausia, unikalia ramybės oaze. Kruopštus LONO meistrų rankų darbas, kokybiškos medžiagos ir ištobulinta lovų konstrukcija užtikrins aukščiausio lygio komfortą. Kiekvienam. Gero Jums poilsio!

Bendrosios sąlygos:

1. Priimdami gaminius:

    1.1. Apžiūrėkite gaminių išorę (audinius, spalvą ir pan.) ar nėra matomų mechaninių pažeidimų ar kitokių trūkumų.

    1.2. Esant trūkumams, juos parodykite gaminius pristačiusiems darbuotojams bei supildykite aktą, kuris turi būti patvirtintas abiejų šalių parašais.

2. Garantija netaikoma:

    2.1. Jei pirkėjas nesilaikė gamintojo rekomendacijų ir gaminį naudojo netinkamai (žr. skiltį Gamintojo rekomendacijos).

    2.2. Jei gaminys buvo išardytas, taisytas, pažeista jo konstrukcija be gamintojo sutikimo.

    2.3. Jei pirkėjas garantinio kreipimosi metu nepateikia pirkimo čekio ir garantinio sertifikato.

    2.4. Jei grąžinama lova yra supakuota netinkamai arba iš viso nėra supakuota. Lova turi būti supakuota taip, kad transportavimo metu nesusiteptų.

    2.5. dėl specifinio lovoms naudojamų medžiagų kvapo. Gaminio kvapas nėra gamybos brokas. Dauguma gaminių gali turėti specifinį kvapą, tačiau vėdinamose patalpose jis dingsta  per 5–7 dienas.

3. Norėdamas pateikti pretenziją dėl nekokybiško gaminio, Pirkėjas privalo turėti pirkimo dokumentą, būti susipažinęs su garantijos sąlygomis, jas vykdyti ir būti patvirtinęs garantiją savo parašu.

4. Pretenziją Pirkėjas pateikia raštu prekybos vietoje, kur įsigijo LONO gaminį arba kreiptis tiesiai į gamintojo kokybės skyrių el. paštu kokybe@lonas.lt.

5. Gavęs pretenziją pardavėjas įsipareigoja per 3 (tris) darbo dienas susisiekti su pirkėju ir jei reikia suderinti gaminio apžiūrą, kurios metu būtų nustatyta lovos būklė ir broko atsiradimo priežastys.

Garantijos terminai:

1. Lovos medžiaginei daliai suteikiama 2 (dvejų) metų garantija. Ji taikoma, jei garantiniu laikotarpiu išyra siūlė ar atsiranda kitų medžiagų ar gamybos proceso brokų. Natūralus audinio dėvėjimasis nelaikomas broku.

2. Lovos karkasui su grotelėmis ir pakėlimo mechanizmu suteikiama 2 (dvejų) metų garantija. Jeigu pateikta pretenzija ir gaminio defektai pripažįstami garantiniais, LONAS pakeis defektuotas gaminio dalis arba visą gaminį kitu tokiu pačiu arba labai panašiu.

Gamintojo rekomendacijos/lovos priežiūra:

1. Užtikrinkite gerą patalpų, kuriose bus naudojama lova, vėdinimą.

2. Draudžiama šokinėti ant gaminių (taip galima pažeisti gaminio konstrukciją).

3. Venkite lovos rėmų su grotelėmis ir čiužinių tarpusavio dydžio neatitikimų, kai lovos rėmas su grotelėmis yra mažesni už Jūsų čiužinį

4. Medžiaginės lovos dalies valymui nenaudokite agresyvių cheminių valymo priemonių. Rekomenduojama naudoti baldiniams audiniams skirtas priemones arba skalbimo muilo tirpalą.

5. Jeigu įsigijote lovą su valomais audiniais, įsidėmėkite, kad šių audinių paviršius padengtas teflonu, todėl visos dėmės nuo jų paviršių bus pašalintos daug lengviau: nuo odelių nešvarumai nutrinami trintuku, nuo audinių dėmės šalinamos pilant vandenį ir jo perteklių sausinant servetėle, kol dėmė išnyksta. Esant sunkiau valomoms dėmėms, vietoj vandens naudokite skalbimo muilo be dažiklių tirpalą.

6. Jei eksploatacijos metu nuo ilgalaikio grotelių mechanizmo kilnojimo lovos konstrukcija pradeda girgždėti, sutepkite grotelių pakėlimo mechanizmo šarnyrus mašinine alyva, skystu silikonu ar kitu skaidriu riebalu, pakartotinai paveržkite lovos surinkimo varžtus.

Jūsų patogumui:

1. Lovų atvežimas ir surinkimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje yra nemokamas (išskyrus Kuršių neriją Lietuvoje ir salas Estijoje).

2. Pridedama išsami lovų surinkimo instrukcija. Surinkinėti lovą rekomenduojame dviese.

3. Gausus audinių spalvų ir tekstūrų pasirinkimas. Dizainerių kruopščiai parinktos audinių paletės padės sukurti unikalų miegamojo stilių, derinant skirtingus lovų korpuso, galvūgalio bei aksesuarų audinius.

4. Galite rinktis audinius su “Easy clean” technologija. Ši technologija leidžia be vargo (vandens, muilo ar trintuko pagalba) nuo audinių paviršių pašalinti pieno, kavos, arbatos, sulčių, šokolado, pomidorų padažo, jogurto, įvairių rašymo priemonių, pelenų paliktas žymes.

5. Audiniai atitinka Oeko-Tex 100 standartą - draugiški aplinkai, neskleidžia lakiųjų dalelių, todėl nesukelia alergijos ir tinka net kūdikiams.

6. Itin tankios ir elastingos grotelės, tinkančios visų tipų čiužiniams. Lovų grotelės pagamintos iš daugiasluoksnės beržo faneros. Jų sutankinta, elastinga konstrukcija tinka įvairių tipų (spyruokliniams, lateksiniams, viskoelastiniams, putų poliuretano) čiužiniams. Tokia grotelių konstrukcija ne tik patikima, bet ir ergonomiška. Po grotelėmis - erdvi patalynės dėžė su “kvėpuojančiu dugnu”, užtikrinančiu čiužinio ir patalynės higieną.

7. Patikima lovų konstrukcija iš padidinto atsparumo klijuotos medienos. Daugiasluoksnė beržo fanera yra viena patikimiausių žaliavų, naudojamų baldų pramonėje. Faneros privalumai - ilgaamžiškumas, puikus atsparumas vandeniui ir paviršiaus kietumas.

ŠIOS REKOMENDACIJOS BEI BENDROSIOS GARANTINIO SĄLYGOS TAIKOMOS VISOMS LONO LOVOMS