Populiariausi LONO čiužiniai 2020

Nors čiužinys atsakingas už mūsų gerą sveikatą ir savijautą, jo paieškos gali pavirsti tikrų tikriausiu galvos skausmu. Dėl šios priežasties, siekiant kiek supaprastinti paieškų procesus jums, padarėme suvestinę ir įvertinome, kokius čiužinius šį pusmetį mūsų klientai rinkosi dažniausiai. Kartu surinkome atsiliepimus ir šiandien pristatome – populiariausi LONO čiužiniai 2020-aisiais!

TRISPALVĖ KOLEKCIJA

Neabejotinai vienas dažniausių mūsų pirkėjų pasirinkimų – trispalvės kolekcijos čiužiniai. Tai išskirtinai gerai prie miegančiojo kūno linijų prisitaikantys gaminiai, kartu pasižymintis ir kūną atpalaiduojančiomis savybėmis. Kurdami šią liniją LONO meistrai pasiekė unikalų rezultatą – suderino pažangiausias čiužinių gamybos technologijas su lietuvių kultūriniu paveldu, tokiu būdu sukurdami aukščiausio lygio komfortą užtikrinančius, antibakterinėmis savybėmis pasižyminčius ir unikaliu dizainu išsiskiriančius natūralaus lino pluošto čiužinius.

LONAS TRISPALVĖ KOLEKCIJA>

Kaip pačius populiariausius ir daugiausiai teigiamų pirkėjų vertinimų šiemet sulaukusius šios kolekcijos čiužinius, LONO meistrai išskiria:

Čiužinys TYLA® – universalumas ir pralaidumas orui

Čiužinio TYLApagrindą sudaro į 7 anatomines zonas suskirstytas kišeninių mikrospyruoklių blokas, kuris puikiai prisitaiko prie kūno, neperduoda judesių į kitą čiužinio pusę ir sukuria tinkamą stuburo atramą. Viršutinis čiužinio sluoksnis, pagamintas iš NASA kosminių technologijų pagrindu sukurtos „Memospace®“ medžiagos, prisitaikančios prie kūno, atpalaiduojančios raumenis ir užtikrinančios oro pralaidumą.

LONAS čiužinys TYLA>

Čiužinys TYLA® PLIUS – universalumas, pralaidumas orui, PLIUS antibakterinės savybės

Vidutinio kietumo TYLA PLIUS čiužinio pagrindas taip pat sudarytas iš standaus kišeninių mikrospyruoklių bloko, idealiai prisitaikančio prie miegančiojo kūno linijų. Tiesa, yra ir skirtumų. Viršutinį čiužinio sluoksnį sudaro nusegamas ekologiškas ir elastingas „GreenLine®“ latekso antčiužinis. Dėl išskirtinių latekso savybių antčiužinis suteikia papildomo komforto ir užkerta kelia dulkių erkučių ir pelėsio susidarymui.

Čiužinys HARMONIJA® – idealus prisitaikymas prie kūno formų

Idealiai prie miegančiojo kūno formų prisitaikančio HARMONIJA čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, aukšto elastingumo, bangelėmis profiliuotos putų poliuretano medžiagos „Lono-Tec II®“. Medžiagos profiliavimas gerina oro pralaidumą ir užtikrina dar didesnį komfortą miegančiajam. Atitinkamai, viršutinį čiužinio sluoksnį sudaro raumenis atpalaiduojanti ir prie kūno anatomijos prisitaikanti „Memosape®“ medžiaga.

LONAS čiužinys HARMONIJA>

Čiužinys HARMONIJA® PLIUS – itin tikslus prisitaikymas prie kūno formų, PLIUS nusegamas viršutinis antčiužinis

Čiužinys HARMONIJA PLIUS – tai idealiai prie miegančiojo kūno linijų prisitaikantis, vidutinio kietumo miego kompanionas. Orui pralaidi ir aukšto elastingumo medžiaga „Lono-Tec II®“ sukuria komfortišką miego pagrindą. Viršutinę čiužinio dalį sudaro kubais profiliuotas nusegamas viskoelastinės medžiagos antčiužinis, kuris garantuoja dar tikslesnį čiužinio prisitaikymą prie kūno.

KLASIKINĖ KOLEKCIJA

Iš populiariausių pozicijų taip pat nesitraukia ir klasikinės kolekcijos čiužiniai. Laiko patikrinti, ilgaamžiai ir elastingi čiužiniai pastaruosius metus itin mėgstami LONO klientų. Šie čiužiniai reaguoja į kūno spaudimą, suteikia kokybišką atramą nugarai, užtikrina tolygų miegančiojo svorio paskirstymą ir ramų poilsį visą naktį.

Dėl idealaus kainos ir kokybės santykio itin daug komplimentų sulaukia šios kolekcijos VEGA čiužiniai. Iš standaus kišeninių spyruoklių bloko gaminami čiužiniai vertinami dėl tvirtos atramos ir judesių neperdavimo.

Čiužinys VEGA PLIUS – didesnį kūno svorį turintiems

VEGA PLIUS yra universalus čiužinys su skirtingo kietumo pusėmis – viena čiužinio pusė kieta, kita minkštesnė. Dėl viduriniame čiužinio sluoksnyje esančios standaus putų poliuretano medžiagos, kuri pakietina čiužinį ir suteikia tvirtą atramą, VEGA PLIUS čiužiniai itin vertinami didesnį kūno svorį turinčių asmenų.

Čiužinys MULTI VEGA – universalus, tinkantis ieškantiems išskirtinio patogumo

MULTI VEGA – tai kokybiškas ir itin praktiškas kišeninių mikrospyruoklių bloko čiužinys su skirtingo kietumo pusėmis. Viršutinė čiužinio pusė pagaminta iš išskirtinai minkštos ir unikalų komfortą suteikiančios „Lono-Tec I®“ medžiagos. Apatinis čiužinio sluoksnis sukurtas iš ilgaamžės, tvirtos ir bangelėmis profiliuotos putų poliuretano medžiagos, kuri miego metu masažuoja kūną.

Čiužinys VEGA VISKO – ortopedinių problemų sprendimas ir pralaidumas

Vidutinio kietumo čiužinys VEGA VISKO užtikrina maksimalų oro pralaidumą ir puikias ortopedines savybes. Viršutinis viskoelastinis čiužinio sluoksnis atpalaiduoja raumenis, puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir padeda išlaikyti tinkamą stuburo padėtį.

Čiužinys VEGA – tobulas kainos ir kokybės santykis

VEGA čiužinys puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiško čiužinio už žemesnę kainą. Vidutinio kietumo, kišeninių spyruoklių čiužinys pasižymi ortopedinėmis savybėmis, o unikali putų poliuretano medžiaga „Lono-Tec I®“ apgaubia čiužinio pagrindą ir abiejų pusių ir leidžia jam kvėpuoti.

Naujiena: VEGA LATEX čiužinys

Nors rinkoje pasirodė vos ką tik, VEGA LATEX čiužinys savo savybėmis nukonkuruoja daugelį kitų. Pagrindinė šio čiužinio ypatybė – viršutinis 3 cm storio latekso sluoksnis, sudarytas iš 50% natūralaus kaučiuko. Tokia medžiagos struktūra užtikrina ilgaamžiškumą, elastingumą ir užkerta kelią dulkių erkučių bei pelėsio susidarymui. Negana to, latekse suformuotos perforuotos skylutės didina oro laidumą ir puikiai garina drėgmę miego metu.

LONAS čiužinys VEGA LATEX>

LONO čiužiniai – kokybiškam jūsų miegui

Mūsų tikslas – užtikrinti klientų miego komfortą. Dėl šios priežasties LONAS siūlo platų asortimentą kokybiškų, individualius poreikius atitinkančių ir idealiai prie kūno formų prisitaikančių čiužinių. Visų jų paskirtis – garantuoti ramų bei saldų jūsų miegą.

Visgi, kiekvienas esame individualūs ir patogumo jausmą suvokiame pagal individualias patirtis ir asmenines savybes. Dėl šios priežasties visiems savo klientams siūlome 30 naktų išbandymo garantiją, kurios metu galėsite įsitikinti ar čiužinys tinkamai prisitaiko prie jūsų kūno ir užtikrina kokybišką bei pilnavertį miegą.

Aplankykite artimiausią saLONĄ arba susisiekite su jums padėti pasirengusiais LONO konsultantais ČIA nurodytais kontaktais.