Miego pardavėjų akademija

 width=

Mokytis būtina

Šiuolaikinis pasaulis keičiasi labai sparčiai. Ir mums, šio dinamiško pasaulio gyventojams, tenka suspėti žengti koja kojon su permainomis. Beveik kasdien reikia ką nors nauja atrasti, perprasti ar išmokti. Susipažinti su modernesnėmis technologijomis. Atrasti inovatyvesnių metodų ir pabandyti juos pritaikyti. O dažniausiai – tiesiog susigaudyti informacijos sraute ir spėti atsirinkti tai, kas reikalingiausia ir naudingiausia. Nuolatinės ir sparčios pasaulio kaitos pavyzdžių toli ieškoti nereikia – užtenka apžvelgti įmonės „Vita Baltic International“ per beveik du dešimtmečius nueitą kelią. Per tą laiką gamyba nuo vieno standartinio porolono pradžioje išaugo iki penkiasdešimties skirtingų porolono rūšių šiandien. Šis procesas niekada nesustoja – įmonės laboratorijoje, kur gimsta naujos porolono rūšys, kūrybinė ir tiriamoji veikla vyksta kasdien. Ir nežinia, kuo įmonės specialistai rytoj dar nustebins porolono pasaulį.

 width=

„Gaminame pusę šimto porolono rūšių. Porolonas gali būti paprastas, aukšto elastingumo, viskoelastinis, laminuotas, degumo nepalaikantis. Skirtingo svorio ir tankio. Žmonės dažnai galvoja, kad kietas – tai sunkus. Iš tiesų gali būti minkštas, bet sunkus. Arba kietas ir lengvas. O svarbiausia, kad vienas porolonas tinka kempinėms, kitas – čiužiniams, o dar kitoks reikalingas baldų gamintojams,“ – sako „Vita Baltic International“ pardavimų vadovas Renatas Degulis. Švietėjiška veikla pirmiausia skirta padėti susigaudyti porolono įvairovėje – tiek verslo partneriui, perkančiam iš „Vita Baltic International“ porolono ruošinius, tiek vartotojui, jau įsigyjančiam galutinį produktą: čiužinį, pagalvę ar ką kita. Dar viena svarbi priežastis – noras būti atviriems visuomenei ir supažindinti su savo veikla.

Švietėjiška veikla

Mokymai UAB „Lonas“ darbuotojams – tai viena iš daugelio švietėjiškų „Vita Baltic International“ iniciatyvų, kuriomis partnerius ir visuomenę norima supažindinti su porolono įvairove, savybėmis ir panaudojimo galimybėmis.

 width=

Miego pardavėjų mokymuose dalyvavo šimtas žmonių. Tris dienas čiužinių ir miegamojo baldų pardavėjai gilinosi į porolono savybes ir pritaikymo galimybes, apžiūrėjo gamyklą, susipažino su gamybos procesais. Pasak dalyvių, konsultacijos buvo naudingos, o žinios reikalingos ir bus pritaikytos kasdieniame darbe. Be to, patirta daug įspūdžių ir gerų emocijų, laikas praleistas ne tik naudingai, bet ir įdomiai.

 width=

Įmonėje, be mokymų, taip pat dažnai organizuojamos pažintinės ekskursijos po gamyklą moksleiviams, studentams ir vietos bendruomenei. Rengiami švietėjiški straipsniai plačiajai visuomenei, vykdoma įvairi kita veikla. Gegužę pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, kurioje nuo rugsėjo duris atvers Alytaus jaunųjų chemikų mokykla ir bus įgyvendinama gabių mokinių ugdymo programa.

Šiuo metu „Vita Baltic International“ brandina dar vieną idėją – surengti baldininkų konferenciją. Porolonas yra viena iš pagrindinių baldo sudedamųjų dalių, tad platesnė pažintis su juo būtų naudinga ir baldų gamintojams, ir pardavėjams, ir galutiniam vartotojui. „Skirtingų savybių, pvz., tankio, porolono skiriasi ir kokybė, ir pojūčiai, ir kaina. Tačiau svarbiausia, kad skiriasi paskirtis. Vienas tiks gaminti šveistukui, o kitas – baldui. Be to, didžioji dalis Lietuvoje parduodamų baldų pagaminta naudojant mūsų poroloną,“ – tokios konferencijos poreikį komentuoja įmonės pardavimų vadovas R. Degulis. Norima, kad konferencija įvyktų jau šį rudenį, tačiau dar laukia daug parengiamųjų darbų. Jeigu planus pavyks įgyvendinti, informacija apie konferenciją bus paskelbta įmonės interneto svetainėje

www.vitabaltic.lt