Lova SONATINA - juodoji magija

LONAS - lova SONATINA

Lova SONATINA 180x200, audinys A121: 930 Eur
Pagalvė GAMA 80x80, audinys A121 (2 vnt.): 140 Eur
Pagalvė VIOLA, audinys A121: 70 Eur
Pufas KVARTA, audinys A121: 195 Eur

Viso: 1335 Eur

PATIKIMUMAS. LONO lovų karkasai gaminami iš padidinto atsparumo klijuotos beržo medienos, kuri yra daug tvirtesnė nei klijuotos medžio drožlių plokštės. Taip garantuojame LONO lovų ilgaamžiškumą.

STILINGA KONSTRUKCIJA. Dėl tvirtos ir patikimos konstrukcijos, lovos kojūgalio kampus gaminame ir montuojame 45 laipsnių kampu taip suteikdami lovai elegancijos. Lovos karkasas iš išorės apklijuojamas specialia minkšta medžiaga, kuri suteikia lovai stilingo ir patogaus aptakumo ir putlumo.

PATALYNĖS DĖŽĖ. Pakėlę groteles rasite patogią ir erdvią patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Patogus čiužinio su grotelėmis pakėlimo mechanizmas - specialiai pritaikytas dvigulėms lovoms ir LONO čiužiniams.

GROTELĖS. Grotelės gaminamos iš elastingų ir tvirtų 2x30 lamelių, kurių plotis 35 mm, o storis 8 mm, todėl jos tinkamos naudoti su visų rūšių čiužiniais. Grotelės yra tankaus išdėstymo (~3 cm tarpai tarp lamelių), todėl užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką.

Lova SONATINA Pagalvė GAMA 80x80 Pagalvė VIOLA Pufas KVARTA

LONAS - lova SONATINA

Lova SONATINA Pagalvė GAMA 80x80 Pagalvė VIOLA Pufas KVARTA