Lova BOSS™ - raudonas akcentas

LONAS - lova BOSS

Lova BOSS™ 160x200, audinys B46: 1050 Eur
Spintelė KANTATA, audinys B46: 145 Eur
Pagalvė Gama 40x60, audinys B46 (2 vnt.): 130 Eur

Viso: 1325 Eur

PATIKIMUMAS. LONO lovų karkasai gaminami iš padidinto atsparumo klijuotos beržo medienos, kuri yra daug tvirtesnė nei klijuotos medžio drožlių plokštės. Taip garantuojame LONO lovų ilgaamžiškumą.

STILINGA KONSTRUKCIJA. Dėl tvirtos ir patikimos konstrukcijos, lovos kojūgalio kampus gaminame ir montuojame 45 laipsnių kampu taip suteikdami lovai elegancijos. Lovos karkasas iš išorės apklijuojamas specialia minkšta medžiaga, kuri suteikia lovai stilingo ir patogaus aptakumo ir putlumo.

PATALYNĖS DĖŽĖ. Pakėlę groteles rasite patogią ir erdvią patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Patogus čiužinio su grotelėmis pakėlimo mechanizmas - specialiai pritaikytas dvigulėms lovoms ir LONO čiužiniams.

GROTELĖS. Grotelės gaminamos iš elastingų ir tvirtų 2x30 lamelių, kurių plotis 35 mm, o storis 8 mm, todėl jos tinkamos naudoti su visų rūšių čiužiniais. Grotelės yra tankaus išdėstymo (~3 cm tarpai tarp lamelių), todėl užtikrina, kad čiužinys nedubtų į tarpus ir išliktų taisyklingos formos ilgą laiką.

Lova BOSS™ Pagalvė GAMA 40x60 Spintelė KANTATA

LONAS - lova BOSS

LONAS - lova BOSS

Lova BOSS™ Pagalvė GAMA 40x60 Spintelė KANTATA